59
  • 59 58:25
    Olomouc

FBS Olomouc - Florbalová akademie MB 3:2
branky: 18. Anna Ševčíková, 36. Valentýna Zerzánová, 58. Valentýna Zerzánová - 6. Tereza Šimečková, 25. Tereza Šimečková; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Kristýna Keclíková 23 - Klára Šimonová 34; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:0
60:00 Komentář hostů Hlušička Martin (Trenér): Dnes podaly holky diametrálně rozdílný výkon oproti včerejšímu zápasu. Více pohybu v kombinaci s ukázněnou hrou do obrany nás udželo ve hře po celých 60 minut zápasu. Rozhodující branka padla až v závěru utkání i díky skvělému výkonu naší golmanky. Soupeřům gratuluji k výhře a děkujeme za zápas.
60:00 Komentář domácích Čoček Ondřej (Trenér): Experimentovat můžeme, ale vše má svoje hranice...osekaná sestava nás stála hodně sil, nervů a emocí. První dvě třetiny nejhorší výkon za poslední dvě sezony, nemůžu upřít snahu, ale to někdy prostě nestačí. V poslední části jsme konečně našli sestavu, která byla schopná vytvořit tlak a rozhodnout zápas. Napočítal jsem šest tyček, asi dvacet promáchnutých do prázdné a co dnes pochytala gólmanka hostí, bylo až neskutečné...  nPřejeme soupeřkám pohodovou cestu domů a hodněštěstí do dalších bojů!
60:00 Střely ve 3. části: 17:6
59:29 Zerzánová úspěchně drží míček v útočném rohu.
59:01 Hosté se marně sanží získat míček.
58:30 Domácí drží míček na hokejkách.
58:25 Timeout FBS Olomouc
58:01 Domácí dál tlačí hosty na jejich polovině.
57:08 GÓL FBS Olomouc! 3:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová bez asistence (3:2)
57:08 Zerzánová získala míček na půlce a dostaal se ke střele, kterou hezky umístila k tyči.
56:16 Šimonová vychytala Zhébalovou.
54:25 Šimonová vychyatala střelu od mantinelu.
53:32 Gólovou šanci domácích zneškodnila tyčka.
51:39 Hosté v plném počtu.
50:52 Šimonová vyrazila tvrdou střelu Zerzánové.
50:25 Zhébalová pálila z výběhu a její střela se lehce otřela o tyčku.
49:39 Vyloučen hráč #41 Kristýna Halousková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
48:48 Domácí v plném počtu.
48:24 Pelcová zachytila dlouhý výhoz Keclíkové na Zerzánovou a našla před brankou volnou spoluhráčku, její střela naštěstí pro domácí byla zblokována.
46:48 Vyloučen hráč #84 Šárka Zhébalová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:19 Keclíková po delší době zasahuje proti střele od mantinelu.
45:54 Šimonová nohou zastavila nebezpečnou střelu z předbrankového prostoru.
44:40 Zhébalová stříella pouze do bloku.
44:15 Hlušičková vypálila tvrdou ránu, jenže netrefila zařízení.
42:40 Hra plná nepřesností se odehrává okolo půlící čáry.
40:36 Beránková se po chybě domácí obrany dostala ke střele, ale netrefila domácí branku.
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
37:43 Ševčíková ani na třikrát nepřekonala Šimonovou.
36:05 Domácí rozehrávají na vlastní polovině a vymýšlí jak na obranu hostů.
35:12 GÓL FBS Olomouc! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #49 Kateřina Čočková (2:2)
35:12 Zerzánová vypálila od mantinelu a trefila se přesně do šibenice.
34:26 Šimonová vychytala střelecký pokus Souralové.
33:42 Vyloučen hráč #40 Aneta Hlušičková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
32:28 Plchová osvobodila svůj tým z tlaku domácích, vystřelila a její střela byla tečována nad domácí branku.
31:16 Stoklásková se uvolnila z rohu před branku, ale trefila jen tyč.
30:43 Z tlaku domácích vzešla pouze střela Krupičkové, kterou Šimonová v klidu chytila.
29:47 Čočková vyzvala přihrávkou Krupičkovou ke střele, ta však branku netrefila.
28:09 Zhébalová se vytočila do střely, ale Šimonová vyrazila její pokus maskou.
27:00 Domácí získali míček na polovině soupeře, Zerzánová hledala před brankou Stokláskovou, ale ta nebyla připravená na prudkou přihrávku a míček netrefila.
25:59 Hra se přelévá ze tsrany na stranu.
24:20 GÓL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #37 Tereza Šimečková, asistoval #6 Adéla Francová (1:2)
24:20 Keclíkové se od nohou odrazil nastřelený míček Šimečkové do branky.
23:55 Nejedlá stříella mimo branku hostů.
23:28 Keclíková vyrazila tvrdou střelu Plchové.
22:15 Francová se uvolnila do střely, ale Keclíková byla připravená a její střelu chytila.
20:42 Domácí dlouho drželi míček u hostů, jenže se jim nepovedlo dostat se do střely.
20:00 Střely v 1. části: 7:11
19:12 Čočková nabila Zerzánové do běhu, jenže její střela nebyla přesná a proletěla kolem branky.
17:52 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #67 Anna Ševčíková, asistoval #84 Šárka Zhébalová (1:1)
17:52 Ševčíková se dostala do mely před brankou hostů a zvládla zakončit a vyrovnat.
17:28 Zerzánová střílela z otočky do tyče.
16:14 Hosté hrozí z protiútoků, jenže Keclíková drží domácí a chytá všechny střely.
15:38 Domácí si vytváří mnoho gólových šancí, jenže se jim nedaří přesně a tvrdě zakončit.
14:59 Keclíková v klidu chytila střelu z půlky.
13:33 Hosté špatně rozehráli standardku z vlastního rohu, jenže domácí nedokázali využít jejich chyby.
12:20 Ševčíková se dostala ke střele z otočky, ale trefila pouze tyčku.
11:06 Šimonová v klidu chytila střelu Čočkové od mantinelu.
10:28 Ševčíková se dostala ke střele z první, jenže Šimonová byla připravená a její střelu pokryla.
09:19 Hra se přelévá ze strany na stranu.
07:34 Domácí se postupným útokem snaží dostat na polovinu soupeře.
05:42 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #37 Tereza Šimečková, asistoval #35 Eliška Pavlíčková (0:1)
05:42 Šimečková se dostala k odraženému míčku před domácí brankou a pohotově vstřelila úvodní branku zápasu.
04:10 Nepřesnou přihrávku hostů sebrala Stoklásková, ale neprošla přes bránící hráčku. Na druhé straně musela maskou vyrážet střelecký pokus Keclíková.
03:25 Zerzánová naskočila na plochu a ihned se s míčkem posunula dopředu, před brankou hostů nenašla volnou spoluhráčku, a tak z akce nic nakonec nebylo.
02:05 Zikmundová nahrávala dopředu, jenže nenašla žádnou spoluhráčku a míček mají domácí.
01:20 Čočková využila volného místa v obraně hostů a dostala se do střely, jenže Šimonová v klidu chytila její střelecký pokus.
00:30 Šimonová si hned připsala první zákrok v zápase, když vychytala střelu ze středu.
00:09 Hosté vyhráli úvodní buly zápasu, ale do rozehrávky se jim vložila Souralová a zvládla po zisku míče vystřeli, avšak branku netrefila.