60
  • 60 59:59
    2

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FbŠ Bohemians 1:5
branky: 7. Aneta Feiková - 33. Kateřina Ciblová, 37. Kateřina Bünterová, 51. Kateřina Ciblová, 53. Nela Kočvarová, 58. Lidija Luklynska; rozhodčí: Adam Daniel - Matěj Veverka; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 19 - Anita Vlachová 21; po třetinách: 1:0, 0:2, 0:3
60:00 Komentář hostů Cabejšek Daniel (Trenér): Zaprvé bych chtěl říct, že jsem rád za víkend za 6 bodů. Bylo to vybojovaných 6 bodů a o to je to možná cennější. Jak včera, tak i dnes nás soupeř velmi prověřil a hlavně v první třetině byl soupeř lepší. My jsme ale od druhé třetiny zapli na vyšší level, uklidnili jsme se ve hře na balonku a nakonec si myslím, že zaslouženě bereme 3 body. Ale opět bych chtěl říct, že tento víkend nás velmi prověřil a ukázal nám kde máme ještě ve hře mezery a na čem musíme zapracovat. Chtělo by to více takových zápasů:-) Soupeři děkujeme za brzký čas zápasu a že budeme brzo doma. Tak florbálku zdar a za 14 dní se těšíme na pana Čočkyse a jeho mančaft.
60:00 Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér): Dneska nás to dost mrzí. První třetina byla vyrovnaná a otevřená na obě strany, my byli šťastnější a šli do vedení. Ve druhé třetině se nám ale bohužel úplně rozpadly základy obrany a soupeř zaslouženě otočil. Ve třetí jsme se trochu srovnali, ale do zápasu už jsme se vrátit nedokázali a soupeř potrestal naši otevřenější hru.
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:59 Vyloučen hráč #77 Nela Golombová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:45 GÓL FbŠ Bohemians! 1:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska, asistoval #86 Anita Vlachová (1:5)
56:01 Ostrava to zkouší v šesti.
55:50 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
55:22 Chybná přihrávka Vojtěškové opět připravila Ostravu o míček.
54:01 Na míčku už se většinu času drží Bohemians, nyní opět obléhají polovinu domácích.
52:36 GÓL FbŠ Bohemians! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #19 Nela Kočvarová, asistoval #43 Lucie Vodičková (1:4)
52:12 Další zajímavá akce hostů, která nakonec končí střelou mimo bránu.
50:52 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (1:3)
50:46 Domácí hrají v plném počtu.
50:01 Domácí holky zatím parádně brání a nedávají Bohemce žádnou šanci.
46:58 Ostrava vyvíjí tlak na útočné polovině.
44:46 Tlak Bohemky vyústil až ke střele Kubánkové, která však míří nad.
43:55 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #22 Aneta Vojtěšková.
42:14 Nebezpečný chumel před Hriškovou nakonec nekončí ohrožením domácí brány, ale výhozem Blažkové. Míček končí v rohu na druhé straně.
40:31 Hosté se hned na začátku třetiny dostali ke střele, jedovku vyslala Kubánková, Hrišková svůj tým však podržela.
40:00 Střely ve 2. části: 4:8
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:35 Včelná to zkusila z dálky, avšak ani tento pokus Vlachovou z míry nevyvedl.
36:27 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #89 Kateřina Bünterová, asistoval #31 Štěpánka Kubánková (1:2)
34:23 Vypadá to, že holky z Bohemky vstřelený gól "probral", a drží míček na útočné polovině, kde předvádí dobré kombinace.
32:13 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #99 Ella Guryčová (1:1)
31:05 Pitáková šikovně vybojovala balónek, navezla na střed, bohužel finální zakončení ji moc nevyšlo a přestřeluje bránu.
30:14 Hraje se nahoru dolů.
28:00 Luklynská poslala z první míček vysoko nad.
26:43 Nyní probíhá boj o míček na polovině hřiště.
24:12 Hosté drží míček na útočné polovině a snaží se vykombinovat si pozici na dobrou střelu, domácí zatím dobře brání.
21:47 Feiková se dostala do dobré pozice, střela ji však moc nesedla a míček míjí bránu.
20:01 Buly pro Bohemku.
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:54 Bohemka uklidňuje hru ve svém obranném pásmu.
16:02 Stará nepřekonala Hriškovou střelou ani následnou dorážkou.
13:23 Bohemians v plném počtu.
12:45 Ostrava se zatím v přesilovce moc neukázala a navíc nyní ztratila míček a Bohemians úřaduje na útočné polovině.
11:23 Vyloučen hráč #94 Kateřina Ciblová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
10:47 Hra se přelévá ze strany na stranu.
09:59 Hosté také v plném počtu.
09:13 Domácí hrají v plném počtu.
08:26 Po chybě Blažkové se k míčku dostala Bohemka, která obléhá útočnou polovinu.
07:13 Vyloučen hráč #26 Emma Bajgarová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
06:59 Spoustová to zkusila z poloviny, avšak míček se k bráně nedostal a končí v bloku domácí hráčky.
06:23 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková, asistoval #76 Anna Včelná (1:0)
06:04 Domácí hrají v plném počtu.
05:14 Vodičková parádně ze středu, Hrišková naopak předvedla krásný zákrok a míček vyráží.
04:04 Vyloučen hráč #4 Monika Svolinská družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
01:52 Zajímavá akce Bohemians končí střelou bekhendem, se kterou neměla Hrišková žádné problémy.
00:01 Úvodní buly pro Bohemku.