59
  • 59 58:49
    2

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians 5:6
branky: 6. Blanka Gajdošová, 24. Blanka Gajdošová, 36. Blanka Gajdošová, 47. Nela Sikorová, 50. Nela Sikorová - 10. Kateřina Bünterová, 13. Tereza Spoustová, 18. Ella Guryčová, 26. Marie Čápová, 33. Nela Kočvarová, 50. Lucie Vodičková; rozhodčí: Adam Daniel - Jan Gawryš Piško; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Amelie Kotásková 22 - Tereza Kučerová 14; po třetinách: 1:3, 2:2, 2:1
60:00 Komentář hostů Cabejšek Daniel (Trenér): Kvalitní zápas s velmi kvalitním soupeřem. Jsem rád, že nám vyšel vstup do zápasu a že jsme nezůstali ve vlaku. Ve třetí třetině výpadek, ale to je naše klasika, na tom musíme zapracovat. 50 minut z naší strany bylo jinak velmi dobrých a na tom můžeme dále stavět. Pro nás je škoda, že takových zápasů nehrajeme více, protože přesně takové zápasy posouvají holky nejvíc. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Šebesta Jan (Trenér): Další zápas s kvalitním soupeřem, bohužel opět se smutným koncem z naší strany. Dobrá zkušenost pro nás všechny a holt musíme být lepší. Nevyšel nám vstup do utkání, ale jinak si myslím, že 40 minut z naší strany velice dobrý a obětavý výkon. Děkuji soupeři za utkaní a zítra další zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
59:51 Střela domácích končí nad bránou.
59:25 Vítkovice orazítkovaly tyč.
59:00 Vítkovice dohrají v 6 proti 4.
58:49 Vyloučen hráč #43 Lucie Vodičková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování florbalky
57:35 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:35 Domácí si berou oddechový čas.
57:00 Právě probíhají poslední 3 minuty třetí třetiny.
56:53 Hra je v posledních minutách hodně nahoru dolů.
49:12 GÓL FbŠ Bohemians! 5:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #89 Kateřina Bünterová (5:6)
49:12 Bohemians po pouhých 12 sekundách vstřelují branku a opět se ujímají vedení.
49:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #96 Nela Kubalčíková (5:5)
49:00 A drama je na světě! Vítkovice srovnávají na 5:5 a začínáme od nuly.
46:45 Bohemians teď několika střelami ohrožvaly brankářku Vítkovic.
46:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #78 Adéla Mozdřenová (4:5)
46:08 Vítkovice po volném úderu ze zajímavé pozice snižují na 4:5!
45:13 Bohemians teď orazítkovaly tyč na druhé straně.
45:07 Pěkná střela z dálky od hráčky Vítkovic.
43:45 Hrubá chybá v rozehrávce domácích, Bohemians ale nepotrestaly.
41:17 Vítkovice v plném počtu.
40:01 Právě začala poslední třetina a domácí čeká stejný úkol jako na začátku 2. třetiny, stáhnout 2 brankové manko.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:17 Vyloučen hráč #78 Adéla Mozdřenová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
38:15 Další střela Bohemians, tentokrát skončila na bránou.
37:31 Velká šance Bohemians, brankářka drží naděje domácích.
35:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #96 Nela Kubalčíková (3:5)
35:12 Gajdošová završuje hattrick a snižuje na rozdíl dvou branek.
33:31 A další střela Bohemians, tentokrát to zkoušela Vodičková.
32:25 GÓL FbŠ Bohemians! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #19 Nela Kočvarová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (2:5)
32:25 Teď už ale střela zaletěla tam kam měla a Bohemians vedou o tři branky.
32:01 Také na druhé straně střela, ale Seidlerová trefuje pouze mantinel.
30:24 Zajímavá střela Částečkové, brankářka vyráží.
27:40 Opatrná hra na obou stranách a na hřišti není moc akce k vidění.
25:07 GÓL FbŠ Bohemians! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Marie Čápová z trestného střílení (2:4)
25:07 Čápová s přehledem proměnila nájezd a Bohemians odskakují opět na rozdíl dvou branek.
23:18 Hra přerušena kvůli zranění hráčky Bohemians.
23:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #20 Nela Sikorová (2:3)
23:03 Gajdošová se napodruhé trefila a svým druhým zásahem v utkání snižuje na 2:3.
21:51 Bohemians teď zazvonily na tyčku.
21:25 Horečková teď ve velké šanci, ale míjí branku.
20:01 Hráčky právě vstoupily do druhé části, domácí se budou pokoušet smazat dvoubrankové manko.
20:00 Střely v 1. části: 5:11
19:00 Právě probíhá poslední minuta 1. části.
17:50 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #99 Ella Guryčová, asistoval #34 Tereza Spoustová (1:3)
17:50 Bohemians zvyšují na 3:1.
16:31 Vítkovice se snaží prokombinovat ke střele, na obranu hostí ale nemůžou zatím najít recept.
13:57 Hrubá chyba v rozehrávce domácích, Bünterová ale nepotrestala.
12:24 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #94 Kateřina Ciblová (1:2)
12:24 Spoustová překvapivou střelou z dálky posílá Bohemians do vedení.
11:33 Na hřišti je teď vyrovnaná a opatrná hra na obou stranách.
09:14 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #89 Kateřina Bünterová, asistoval #48 Anežka Smočková (1:1)
09:14 Netrvalo dlouho a hráčky Bohemians srovnávají na 1:1.
08:06 Střela z dálky pro hráčky Bohemians.
05:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
05:58 Vítkovice si parádně poradily v situaci 2 na 1 a máme tady první branku zápasu.
04:53 Mozdřenová v zajímavé šanci, brankářka ale střelu viděla a lehce si s ní poradila.
03:55 První střela Bohemians na bránu.
02:33 Domácí v první větší šanci před bránou.
00:01 Zápas právě začal.