0

1

3.

K1 Florbal Židenice - Florbalová akademie MB 4:5pn
branky: 2. Viktorie Fuchsová, 11. Lada Andrýsková, 33. Zuzana Žampachová, 57. Viktorie Fuchsová - 29. Adéla Plchová, 34. Tereza Šimečková, 49. Sára Kolomazníková, 58. Michaela Bauerová, N Kateřina Skřivánková; rozhodčí: David Lovas - Radek Olšina; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Anna Nováková 14 - Klára Šimonová 26; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:2, 0:0
Komentář domácích Filipová Eva (Vedoucí): Pěkné přechody přes střed, které bohužel ztroskotaly na neproměněných šancích. Bojovný zápas z obou stran, kdy soupeř dokázal využít zmatek na naší polovině. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Hlušička Martin (Trenér): Děkujeme za dnešní utkání soupeřkám, pořadatelům a všem zúčastněným.
3 Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč #37 Viktorie Fuchsová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #13 Kateřina Skřivánková a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč #75 Viktorie Hrazdírová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #40 Aneta Hlušičková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč #76 Zuzana Žampachová , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 1:3
64:00  Na obou stranách jsme viděli gólové šance.
61:00 V prodloužení na míčku hosté.
60:01 Buly pro domácí.
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
58:45 Rozehrávka Židenic.
57:27 GÓL Florbalová akademie MB! 4:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #77 Barbora Pelcová (4:4)
57:27 Rychlá odpověď hostí.
56:56 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Viktorie Fuchsová, asistoval #52 Nicol Reissingerová (4:3)
56:56 Židenice se dostávají na konci zápasu do vedení.
55:00 Židenice nedávájí hostím sebemenší šanci.
53:20 Boleslav pod tlakem.
52:20 Hraje se atraktivní florbal.
48:47 GÓL Florbalová akademie MB! 3:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #7 Sára Kolomazníková, asistoval #20 Adéla Plchová (3:3)
47:40 Zatím jsme neviděli branku, snad se to brzy změní.
46:20 Andrýsková v akci.
45:40 Hra je plná emocí.
45:00 Hraje se na obě strany.
41:40 Boleslav v úvodu zápasu aktivnější.
40:01 Buly pro Boleslav.
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
38:36 Střela Pechové míříla jen kousek nad břevno.
37:30 Hraje se na obě strany.
35:00 Rozehrávka Židenic.
34:00 Ani nestíhám psát, Boleslav opět snižuje.
33:52 GÓL Florbalová akademie MB! 3:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #5 Tereza Šimečková, asistoval #77 Barbora Pelcová (3:2)
32:50 Židenice opět vedou o dvě branky.
32:29 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová, asistoval #2 Anna Klvačová (3:1)
31:01 Vyloučen hráč #40 Aneta Hlušičková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
30:38 Ojedinělá šance na straně Židenic.
29:20 Hostím se daří napadat soupeřovu rozehrávku.
28:06 GÓL Florbalová akademie MB! 2:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #20 Adéla Plchová, asistoval #45 Michaela Bauerová (2:1)
28:06 Po střele Plchové Boleslav snižuje na rozdíl jedné branky.
26:50 Rozehrávka hostí.
24:00 Hraje se na obě strany.
20:30 Židenicím se daří na začátku třetiny dostávat soupeřky pod tlak.
20:01 Úvodní buly pro Boleslav.
20:00 Střely v 1. části: 12:2
19:40 Boleslavi se zatím nedaří najít recept na Židenickou obranu.
19:30 Boleslav ke konci třetiny kontroluje hru.
18:40 Hra je plná nepřesností.
17:00 Židenice jsou poprvé pod tlakem.
15:05 Židenicím se nepodařilo zúročit výhodu přesilovky.
13:01 Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
13:01 Máme tu první přesilovku a Židenice tak mají možnost ještě zvýšit svůj náskok.
10:57 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #17 Lada Andrýsková, asistoval #76 Zuzana Žampachová (2:0)
10:57 Po úniku 2 na 1 Andrýsková zvyšuje na 2:0.
08:00 Boleslavi se zatím nepodařilo dostat se z Židenického tlaku.
06:00 Židenicím se daří hrát na míčku.
05:14 Samostatný únik Klvačové neskončil gólem.
01:36 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Viktorie Fuchsová, asistoval #4 Bára Zemánková (1:0)
01:36 Židenice se rychle dostaly do vedení zásluhou Fuchsové.
00:01 Úvodní buly pro Židenice.