0:8
    Nela KUBALČÍKOVÁ
    ()

ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:8
branky: 12. Adéla Částečková, 29. Karolína Šimková, 30. Vendula Podsedníková, 36. Dagmar Hradilová, 36. Tereza Smetanová, 37. Barbora Poláchová, 41. Adéla Mozdřenová, 59. Nela Kubalčíková; rozhodčí: Jakub Kantor - Petr Jindra; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Karolina Hujerová 22 - Eliška Gereková 15; po třetinách: 0:1, 0:5, 0:2
60:00 Komentář hostů Miklas Ondřej (Trenér): Zase pro nás klasicky těžký úvod, kdy nám trvá, než začneme některé situace řešit rychleji, přesněji, logičtěji a tím pádem gólověji. Ve druhé třetině se nám to už začalo dařit lépe, konec konců se to dá říct i o té třetí, byť se příděl gólů zastavil
60:00 Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér): Mrzí nás, že jsme dnes nedokázali vstřelit gól, který jsme si zasloužili. Jinak jsme rádi, že se pomaličku posouváme a přibližujeme i velkým týmům hrající 1. ligu juniorek.
60:00 Střely ve 3. části: 5:12
58:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková bez asistence (0:8)
51:23 Byť tomu výsledek nenasvědčuje, domací Hujerová v bráně dnes drží svůj tým před větším přídělem golů.
40:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #78 Adéla Mozdřenová bez asistence (0:7)
40:23 Kratochvílová se teď sklouzla po kolenou jak fotbalista při oslavě golu. Až na to, že žádný gol neslavila.
40:00 Střely ve 2. části: 4:12
36:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Barbora Poláchová, asistoval #89 Blanka Gajdošová (0:6)
35:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Tereza Smetanová, asistoval #24 Karolína Šimková (0:5)
35:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #6 Dagmar Hradilová, asistoval #17 Tereza Smetanová (0:4)
32:16 Vyloučen hráč #17 Julie Pecinová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
29:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Vendula Podsedníková bez asistence (0:3)
28:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #6 Dagmar Hradilová (0:2)
28:39 Čehylová pohotově vypíchla míček hráčce Vítkovic a Sparta je na míčku.
27:11 Sparta teď lehce v problémech, Hujerová to v bráně hasí.
24:22 Smetanová střílí, Hujerová chytá.
20:00 Střely v 1. části: 6:6
19:32 Monster save by Hujerová!
18:12 Další situace, kdy si rozhodčí sjednal pořádek! Hostující trenér Patrik David měl průpovídky, načež ho rozhodčí vemi rázně uzemnil. Za to rozhodčí sklidil potlesk.
16:58 Tak a je to tady! Rozhodčí si sjednává pořádek a volá si k sobě hostující Podsedníkovou, která protestova proti jeho rozhodnutí.
16:15 Vostřáková natáhla ke střele téměř na polovině hřiště, hostující brankářka tak tak vyráží.
14:17 Vostřáková si může oddechnout, gol za její prohřešek nepadnul.
13:34 Sparta zatím brání vemi poctivě, záda jim kryje Hujerová v bráně.
12:18 Vyloučen hráč #57 Nikola Vostřáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
12:17 Vostřáková fauluje a míří na trestnou lavici!
11:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Adéla Částečková, asistoval #27 Barbora Poláchová (0:1)
11:32 Částečková otevírá skore zápasu.
08:23 Domácí Pecinová J. střílí, Sikorová blokuje.
07:07 Drýáková dává gol, rozhodčí neuznává. Diváci nesouhlasí.
03:34 Vostřáková usměrnila míček a dostala se i k zakončení, Gereková v bráně opět připravená.
01:12 První šanci měla na florbalce Adriana Vebrová, brankářka hostů však připravema.