Kateřina CIBLOVÁ
  • 60 59:54
    2

FbŠ Bohemians - BLACK ANGELS 5:4
branky: 17. Kristýna Říhová, 25. Nela Kočvarová, 28. Kristýna Říhová, 42. Lucie Vodičková, 58. Lidija Luklynska - 19. Nikola Štekerová, 36. Karolína Majerová, 40. Veronika Říhová, 59. Denisa Výborná; rozhodčí: Jan Paleček - Filip Novák; vyloučení: 6:7; využití: 1:1; zásahy brankářů: Tereza Kučerová -4 - Eliška Svrčková ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 2:1
60:00 Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér): Dnes za nás koncentrovaný výkon po celý zápas. Jsme radi, ze jsme vyrovnanou tahanici dotáhli do vítezstvi za 3 body. Krásný víkend za 6 bodů. Makáme dál.
60:00 Střely ve 3. části: 13:7
59:59 Skončilo vyrovnané a velmi napínavé utkání s nadprůměrným množstvím trestů na obou stranách.
59:54 Vyloučen hráč #91 Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
59:54 Další vyloučení za sekání. Bohemians ve třech.
59:32 Vyloučen hráč #94 Kateřina Ciblová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:32 Dramatický závěr utkání, opět vyloučení. Na straně Bohemians.
58:52 GÓL BLACK ANGELS! 5:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #16 Linda Fuchsová (5:4)
58:45 Hráčky Black Angels v šesti, bez brankářky, snižují na 4:5
58:15 Vyloučen hráč #77 Kateřina Bünterová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
57:53 GÓL FbŠ Bohemians! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska bez asistence (5:3)
57:53 V oslabení družstvo Black Angels odvolalo brankářku, do prázdné brány vsítila Lída Luklynská.
57:47 Timeout BLACK ANGELS
57:13 Vyloučen hráč #95 Eliška Koželuhová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
57:13 Poslední minuty utkání budou opět ve znamení přesilové hry. Tentokrát bude v oslabení tým hostů.
55:10 Brankářka Bohemians poslala  svým výhozem do rychlého útoku Denču Hebíkovou, ta neproměnila.
50:28 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #95 Eliška Koželuhová.
50:28 Další faul a trestné střílení Elišky Koželuhové z Black Angels. Neproměněno.
50:17 Vyloučen hráč #6 Nicol Fryčová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
50:17 Co platilo před chvílí, neplatí teď. Vyloučení hráčky Black Angels. Hraje se ve čtyřech.
50:03 Znovu přesilová hra, nyní v oslabení domácí hráčky.
47:28 A další nevyužitá přesilovka.
45:23 Vyloučen hráč #99 Denisa Výborná družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
45:23 Bára Šimůnková zahájila rychlý útok, který skončil opět vyloučením. Teď na straně Black Angels.
44:39 Hra pokračuje v poměrně rychlém tempu nahoru a dolů.
43:40 Tyč zachránila Bohemians před vyrovnávacím gólem.
42:15 Vyloučen hráč #34 Tereza Spoustová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
42:15 Opět přesilová hra, nyní v režii Black Angels.
41:25 GÓL FbŠ Bohemians! 4:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #77 Kateřina Bünterová (4:3)
41:25 Pohotová střela Lucky Vodičkové otevírá poslední třetinu.
40:00 Střely ve 2. části: 17:9
39:35 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Veronika Říhová, asistoval #15 Zuzana Kuchařová (3:3)
36:57 Vyloučen hráč #5 Karolína Majerová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
36:57 Vyloučena hráčka Black Angels s číslem 5- bránění ve hře.
36:10 Pěkná kombinace Bohemians zakončena střelou a výborným zákrokem brankářky.
35:17 Po rychlém protiútoku Black Angels snižují na rozdíl jednoho gólu.
35:12 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #5 Karolína Majerová, asistoval #16 Linda Fuchsová (3:2)
34:55 Dalekonosná střela Terezy Spoustové neskončila v bráně díky pohotovému zákroku brankáčky.
30:10 Nebezpečná střela Black Angels k pravé tyči gólem neskončila.
27:39 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #37 Kristýna Říhová, asistoval #35 Marie Tomandlová (3:1)
27:39 Důsledné sledování míčku se vyplatilo Týnce Říhové, dává třetí gól utkání.
25:23 Výbornou střelu hostů bravurně chytá s elegancí golmanka Bohemians.
24:28 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #19 Nela Kočvarová bez asistence (2:1)
24:28 V rohu branky Black Angels se už pavučinka nenajde, Nela Kočvarová zvyšuje na 2:1.
21:00 Druhá třetina zahájena přesilovou hrou Bohemky, ztím bez velkého tlaku domácích.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:59 Vyloučen hráč #5 Karolína Majerová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra na zemi
19:59 Závěr první třetiny končí vyloučením hráčky č.5 z Black Angels- 2 minuty za hru na zemi.
18:45 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #5 Karolína Majerová (1:1)
18:45 Po drsnější a výrazně bojovnější hře srovnávají hosté na 1:1.
16:58 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
16:58 Po hezké kombinační akci Bohemians dává první gól utkání.
14:30 Hra je často přerušovaná drobnými fauly.
14:00 Ani jeden z týmů přesilovou hru nevyužil ve svůj prospěch.
11:43 Přesilovka střídá přesilovku, teď Bohemka v oslabení.
11:40 Vyloučen hráč #34 Tereza Spoustová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
09:32 Vyloučen hráč #15 Zuzana Kuchařová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
09:13 Konec přesilové hry ukončila hráčka z Black Angels opět nedovoleným zákrokem- bránění ve hře.
07:29 Vyloučen hráč #19 Karolína Vachulová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
07:29 Přesilová hra zahájena. Bohemians kombinují, ale bez střely na bránu.
04:14 Hráčky z Black Angels v náporu, ale gól nevstřelily.
02:53 Lucka Čermáková- Fbš Bohemians vyváží po dobrém obranném zákroku.
01:53 Hra je zatím vyrovnaná.
00:01 Zahajovací buly vyhrála Bohemka.