14:3
    Karolína LÍSKOVCOVÁ
    (Bohumínská)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Střešovice 14:3
branky: 2. Kristýna Jirásková, 4. Lucie Baldreichová, 5. Emilie Skalíková, 14. Barbora Fáčková, 19. Sofie Skalíková, 22. Lucie Bohumínská, 26. Lucie Baldreichová, 38. Andrea Břeská, 44. Emilie Skalíková, 45. Nikola Skoková, 46. Agáta Saffertová, 49. Agáta Saffertová, 53. Eva Křtěnová, 56. Karolína Lískovcová - 8. Liliana Šindelářová, 10. Karolína Bláhová, 12. Karolína Bláhová; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Karolina Bačková -3 - Veronika Novotná ?; po třetinách: 5:3, 3:0, 6:0
60:00 Komentář trenéra hostů (Marek Michálek): Spousta situací k řešení, skvělé utkání, kde se ukázala síla soupeře. Pro nás hodně zápasových zkušeností a obraz toho na čem dále pracovat. Gratulujeme soupeři a děkujeme za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích (Lukáš Netrefa): Naprosto rozpačitý začátek, warm-up ve výborném tempu, nastavení na zápas příkladné, první minuty 1. třetiny podle představ, poté přišlo nemožné povolení a Tatran se zaslouženě dostal zpět do zápasu. 2. a 3. třetinu jsme odehráli ve velké rychlosti a tempu, přidávali góly, tak to má být!
55:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 14:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #11 Lucie Bohumínská (14:3)
52:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 13:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #21 Alica Brodňanová (13:3)
48:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 12:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Agáta Saffertová, asistoval #55 Emilie Skalíková (12:3)
45:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:3
44:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #25 Lucie Baldreichová (10:3)
43:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #93 Agáta Saffertová (9:3)
37:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #55 Emilie Skalíková (8:3)
25:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #58 Nikola Skoková (7:3)
21:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Lucie Bohumínská, asistoval #28 Karolína Lískovcová (6:3)
18:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Sofie Skalíková, asistoval #48 Andrea Břeská (5:3)
13:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Barbora Fáčková, asistoval #55 Emilie Skalíková (4:3)
11:08 GÓL Tatran Střešovice! 3:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová bez asistence (3:3)
10:08 Vyloučen hráč #5 Barbora Vávrová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra na zemi
09:26 GÓL Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová, asistoval #77 Adéla Bořilová (3:2)
07:31 GÓL Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #91 Liliana Šindelářová bez asistence (3:1)
04:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #48 Andrea Břeská (3:0)
03:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #5 Barbora Vávrová (2:0)
01:06 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #98 Eva Křtěnová (1:0)
01:06 První střela utkání a hned první gol