2

5.

série

SK Meťák České Budějovice - FBC Štíři Č. Budějovice 3:2pn
branky: 4. Miroslav Míšek, 24. Václav Schneider, N Filip Šmíd - 33. Daniel Nosek, 37. Lukáš Jíra; rozhodčí: Jan Lukáč - Petr Jindra; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Daniel Švec 32 - Jonáš Bican 25; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:2
Ukončena trestná střílení
5 Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #67 Filip Šmíd a vstřelil rozhodující gól (3:2).
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #60 Lukáš Jíra , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #18 Miroslav Míšek , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #93 Jan Kouba , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #80 Tomáš Příhoda a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #93 Jan Kouba a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #67 Filip Šmíd a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #60 Lukáš Jíra a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #26 Damián Drefko , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 10:13
36:12 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Lukáš Jíra, asistoval #93 Jan Kouba (2:2)
35:46 Vyloučen hráč #18 Miroslav Míšek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
32:17 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #9 Daniel Nosek, asistoval #60 Lukáš Jíra (2:1)
30:00 Střely ve 2. části: 10:13
28:33 Vyloučen hráč #40 Oliver Schick družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
23:04 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #66 Václav Schneider, asistoval #60 Ondřej Sirotek (2:0)
19:23 Vyloučen hráč #60 Lukáš Jíra družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 7:8
03:19 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #18 Miroslav Míšek, asistoval #74 Jakub Köszegi (1:0)