1

0

3.

FBC DOŠWICH MILEVSKO - TROOPERS 5:4pn
branky: 15. Matěj Duba, 26. Tomáš Novák, 30. Hynek Hák, 35. Matěj Duba, N Daniel Štěpánek - 15. Vojtěch Hembera, 18. Vojtěch Hembera, 40. Matěj Karásek, 40. Vojtěch Hembera; rozhodčí: Jana Kubalíková - Iva Váňová; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Habart ? - Filip Dvořák ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #67 Daniel Štěpánek a vstřelil rozhodující gól (5:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #34 Jan Věchet , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #41 Matěj Duba , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #74 Matěj Karásek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #10 Jan Sedlák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #93 Lukáš Kott , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
39:20 GÓL TROOPERS! 4:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #79 Vojtěch Hembera, asistoval #74 Matěj Karásek (4:4)
39:02 GÓL TROOPERS! 4:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #74 Matěj Karásek z trestného střílení (4:3)
34:08 Timeout TROOPERS
34:08 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #41 Matěj Duba bez asistence (4:2)
29:06 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #48 Hynek Hák, asistoval #67 Daniel Štěpánek (3:2)
27:31 Vyloučen hráč #6 Filip Prokop družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:08 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #72 Tomáš Novák bez asistence (2:2)
17:46 GÓL TROOPERS! 1:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #79 Vojtěch Hembera bez asistence (1:2)
14:30 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #41 Matěj Duba, asistoval #67 Daniel Štěpánek (1:1)
14:04 GÓL TROOPERS! 0:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #79 Vojtěch Hembera, asistoval #34 Jan Věchet (0:1)
01:59 Trestné střílení družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO neproměnil #41 Matěj Duba.
01:14 Vyloučen hráč #68 Ondřej Macko družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání