2

1

3.

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Bulldogs Brno 9:8pn
branky: 5. Vilém Frič, 15. Vítek Marušík, 22. Daniel Málek, 28. Martin Vavřina, 33. Vítek Marušík, 37. Daniel Málek, 41. Martin Vavřina, 45. Adam Kylián, N Martin Vavřina - 8. Jakub Továrek, 11. Ondřej Fritz, 14. Jakub Továrek, 23. Jakub Továrek, 24. Lukáš Holásek, 34. Jakub Tesárek, 36. Tadeáš Jelínek, 40. Lukáš Holásek; rozhodčí: Zdeněk Rada - Jana Kubalíková; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; zásahy brankářů: Ondřej Málek ? - Matěj Plšek ?; po třetinách: 2:3, 2:2, 4:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #75 Martin Vavřina a vstřelil rozhodující gól (9:8).
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #39 Daniel Málek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #91 Jakub Továrek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #85 Lukáš Rada , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #79 Lukáš Holásek a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:46 Timeout Bulldogs Brno
44:46 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 8:8
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Adam Kylián, asistoval #39 Daniel Málek (8:8)
44:09 Vyloučen hráč #87 Jiří Jedlička družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:19 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 7:8
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #99 Štěpán Stegura (7:8)
39:18 GÓL Bulldogs Brno! 6:8
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #79 Lukáš Holásek bez asistence (6:8)
39:04 Vyloučen hráč #76 Tomáš Macháček družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
36:24 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 6:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Daniel Málek, asistoval #16 Vítek Marušík (6:7)
35:13 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
35:13 GÓL Bulldogs Brno! 5:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #46 Tadeáš Jelínek, asistoval #17 Jakub Tesárek (5:7)
33:16 GÓL Bulldogs Brno! 5:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #17 Jakub Tesárek, asistoval #79 Lukáš Holásek (5:6)
32:19 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #16 Vítek Marušík, asistoval #37 Adam Kylián (5:5)
27:33 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #20 Vilém Frič (4:5)
23:34 GÓL Bulldogs Brno! 3:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #79 Lukáš Holásek, asistoval #17 Jakub Tesárek (3:5)
22:59 GÓL Bulldogs Brno! 3:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #91 Jakub Továrek, asistoval #82 Vojtěch Zach (3:4)
22:59 Vyloučen hráč #20 Vilém Frič družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost
21:19 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Daniel Málek, asistoval #20 Vilém Frič (3:3)
20:44 Vyloučen hráč #79 Lukáš Holásek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
14:55 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #16 Vítek Marušík, asistoval #75 Martin Vavřina (2:3)
13:47 GÓL Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #91 Jakub Továrek, asistoval #76 Tomáš Macháček (1:3)
10:21 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #21 Ondřej Fritz, asistoval #82 Vojtěch Zach (1:2)
07:31 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #91 Jakub Továrek, asistoval #39 Tobiáš Hude (1:1)
04:34 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Vilém Frič, asistoval #75 Martin Vavřina (1:0)