2:5
    Adam BARCHÁNEK
    (Forejt)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - BLACK ANGELS 2:5
branky: 7. Adam Drga, 21. Adam Drga - 17. Oliver Stabenow, 18. Daniel Zeliska, 36. Filip Forejt, 38. Daniel Zeliska, 40. Adam Barchánek; rozhodčí: Jan Saňka - Jana Kubalíková; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Šimon Netopilík ? - Vojtěch Teska ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 0:3
45:00 Střely ve 3. části: 16:7
44:59 hodnocení utkání: Ma-ma Mía!
44:47 Gulls obstřelují BA nezkutečnými salvami střel... blok, mimo, sjelo ...
44:03 ani na 3 Gut nedokázal dostat míček za zada brankáře BA
42:16 Dneska taktika BA s pozdním příjezdem jednoho vozu nejspíše vyjde ... samozřejmě vtip, jet z Prahy na 2 třetiny, super... co bysme dali za starou 1. ligu dorostu!
41:21 Flustrace ze strany Gulls se začíná projevovat... nedaří se jim si přichystat zajímavější akci.
39:44 GÓL BLACK ANGELS! 2:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Adam Barchánek, asistoval #9 Filip Forejt (2:5)
39:44 Řešení protiútoků ze strany BA sice není učebnicový příklad, no každopádně efektivita... ta je encyklopedická.
37:42 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
37:42 GÓL BLACK ANGELS! 2:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #27 Daniel Zeliska, asistoval #42 Ondřej Petrů (2:4)
37:42 Zeliska vyučil svého velkého bicáku a z půlky hřiště prostřeluje nejen obranu Gulls, ale i netopilíka! Dobře podržel mezerníček.
37:08 Gut sám na branku, no brankář BA očima vytěsnil mimo.
36:39 Langer vůbec neví, kde má v útoku bránit... asi bych úplně s ním neměnil post.
35:46 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Filip Forejt, asistoval #55 Adam Barchánek (2:3)
33:37 Kovářovi sjela přihrávka, tak to tam radši kopl :)
32:10 Drga Adam.. stejná pozice jako u branky ve 2. třetině...tentokrát volil střelu na vzdálenější tyčku, která zvoní.
30:50 Třetí třetina a opět nové složení pětek. Tuto variantu jsme ještě dnes neviděli.
30:01 Gut výhrává úvodní buly 3. třetiny.. yééééééééééééés!
30:00 Střely ve 2. části: 9:8
29:14 V druhé třetině florbalově hráči BA za nás, za pořadatelký stolek, mají navýš. I když střely mluví naopak, opak je pravdou co se týče hry...
28:00 Maska Netopilíka vyraží střelu hráče BA , který se prosmýkl na střed hřiště!
26:56 Hráči BA drží Gulls v obranném pásmu, přihrávají si kolem obranného bloku a ne a ne najít prostor k zakončení.
24:40 Habler přezdívaný RRRRaptor vybojoval míček za branou, našel volného Čuhel, ten pouze do brankáře BA.
22:30 Vamosní zákrok Netopilíka! Ze souboje za bránou se odrazil míček přímo na čepel hráče BA před bránu, ale Šimon se zorientoval a zabránil tak jisté brance!
20:06 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Adam Drga, asistoval #24 Marek Mitáš (2:2)
20:06 Mitáš z rohu na úplně volného Drgiče, ten od manťáku se nemýlí; každopádně golman BA to měl velmi těžké, přes clonu mohl vidět tak leda kuloví.
17:09 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #27 Daniel Zeliska, asistoval #55 Adam Barchánek (1:2)
17:09 Pouze dva protiútoky stačily hráčům k překlopení utkání v jejich prospěch. Oba goly relativně podobné - nekvalita Gulls v rozehře, protiútok, gól.
16:56 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #23 Oliver Stabenow, asistoval #56 Alex Štygler (1:1)
15:01 Do druhé části již týmu  BA dojela posila a teď už mohou střídat alespoň dvě pětky.
15:00 Střely v 1. části: 10:6
14:28 Kovář míjí po krosovce od Mitáše.
13:15 3 na 2 Gut přihrává na Sládka, který si dobře odskočil na hotspot.... a je to... spojnice...
12:33 Langer míjí po pěkné krosovce od Drgiče...
11:34 Náhradní golman BA v poli vybojoval standartku v útočném rohu!!
10:10 Sládekovi odskočil míček z čepele při zpracování... obličeje spoluhráčů mluví za vše...
08:23 Habler po přihrávce od Čuhela ze středu míjí trestuhodně bránu... no ono mu to vlastně nezkutečně sjelo, že netrefil ani směr branky :)
06:02 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
06:02 Mítáš nezkutečnou (ironie) střelou trefuje spodní levý růžek branky!
05:38 Další ztráta ve středním pásmu, kdy Se mitáš snažil prohodit dva hráče BA.
04:20 Dohnálek ztratil míček ve středním pásmu, kdy se snažil prohodit protihráče... ten mu míček vzal, nasadil Polcarovi, ale na Netopilíka byl už krátký.
02:19 Čuhel z voleye  do pupku Tesky.
00:35 Klukům z BA nedojelo auto, skrze kolonu na D1... takže hrají v 8 do pole... z toho jeden je náhradní golman :)