44
  • 44 43:42
    2

FBC Štíři Č. Budějovice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:8
branky: 21. Tomáš Šenkýř, 24. Lukáš Jíra, 37. Patrik Schack - 1. Mikuláš Weinstein, 5. Vojtěch Gut, 6. Lukáš Konrád, 8. Vojtěch Gut, 14. Filip Kovář, 28. Adam Drga, 30. Mikuláš Weinstein, 39. Adam Langer; rozhodčí: Filip Volgemut - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Václav Postl ? - Šimon Netopilík ?; po třetinách: 0:5, 2:2, 1:1
44:04 Gut nedovršuje hattrick, jelikož míček zasáhl nad úrovní kolen a gól uznán nebyl. Guťák se k tomu sportovně přiznal.
43:42 Vyloučen hráč #3 Mikuláš Weinstein družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
43:42 Podle sudího byl Weinstein hrubý, Budějovice v přesilovce.
42:34 Hra se lehce přiostřuje, to se nelíbí, Hablerovi, který poslal Budějovického hráče na mantinel.
41:29 Nyní sledujeme hru nahoru dolů, je takové nemastné neslané, žádné nebezpečné šance.
39:52 Gulliverský kouč Pavel Berka dává zkušené rady 2. lajně, doufejme že z toho vzejde branka.
38:55 Právě proběhl lehký výpadek internetu...
38:45 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:8
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Adam Langer, asistoval #40 David Sládek (3:8)
36:47 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #56 Patrik Schack, asistoval #26 Damián Drefko (3:7)
36:10 Gut by se měl více soustředit na střelbu, místo toho tady mává na stolek.
35:11 Dámy a pánové  tutovka jako Brno, Konrád ovšem odmítl trefit prázdnou bránu. Jinak se na to i dalo koukat.
33:30 Guliverská jednička, Radim TOmšík, se záhadně ztratil, nejspíše šel do kabiny nastavit finále MS češi vs. švédi.
32:36 1. gulliverská hraje na zkušeně na míči, nejspíše inspirace finskou mužskou reprezentací.
31:10 Druhá přesilovková formace gulls se bohužel neprosadila, hosté v plném počtu.
29:14 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Mikuláš Weinstein, asistoval #14 Adam Drga (2:7)
29:14 Po krásné kombinaci ze standartní situace Drga, Mitáš, Drga, Weinstein poslední jmenovaný trefil poloodkrytou bránu hostujícího golmana.
29:10 Vyloučen hráč #26 Damián Drefko družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
29:00 Vyloučen hráč #34 Patrik Šafařík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
27:12 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Adam Drga, asistoval #24 Marek Mitáš (2:6)
27:12 Marek MItáš kličkou ispirovanou od Jurkuláka na středu se dostal do předbrankového prostoru, kde do prázdné naservíroval Drgovi.
25:30 Právě dorazil Kuba Drga a konstatuje, že se na to vůbec nedá dívat.
25:23 Tomšík, soustřeď se na té střídačce...mává tam jak na prvního máje
23:50 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Lukáš Jíra bez asistence (2:5)
22:28 VUT se otřásá v základech, ale asi to jde z fotbalového stadionu na Srbské, tady je atmosféra nulová.
20:15 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #51 Tomáš Šenkýř, asistoval #60 Lukáš Jíra (1:5)
20:15 I Budějovice se dočkávají svého prvního gólu. Šenkýř pěkně z výběhu trefil na zadní tyč.
19:36 Kryštof Kapi Dohnálek se sám směje tomu, co teď nedal.
18:19 Nová posila Gulliverů Víťa Kratochvíl se zatím uvádí dobrém světle. Jen tak dál chlapče.
17:23 Je tu nějakých 25 diváků. Snad na Flintu dorazí víc...
16:00 První lajna Gulliverů obehrává blok Budějovic.
15:00 České Budějovice mají pěkné modré dresy, ale brněnský trenér Šimanovský konkuruje hezkou žlutou mikinu.
13:30 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #88 Filip Kovář, asistoval #15 František Čuhel (0:5)
13:30 Gól to byl nádherný, o břevno, ale technika Fildovi stále chybí.
12:27 Jakub Bobby Polcar teď předvedl parádní backchecking...největší srdcař.
11:48 Gulliveři dali rychle čtyři góly a teďka se toho moc neděje.
10:45 Filda Kovář by měl zapracovat na své technice.
08:28 Radim Tomšík na střídačce nevypadá příliš nadšeně. Nedivím se mu, dát si na oběd pizu hawai...to je na kriminál.
07:01 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #62 Vojtěch Gut, asistoval #40 David Sládek (0:4)
07:01 Vojtovi Gutovi to tam padá jak Řezňovi...neskutečné.
05:54 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #69 Lukáš Konrád, asistoval #3 Mikuláš Weinstein (0:3)
04:32 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #62 Vojtěch Gut, asistoval #27 Jakub Polcar (0:2)
04:32 Kuba Polcar to dal parádně jak Míša Ševčík na střed Gutovi, který zkušeně z krátké otočky trefuje na zadní.
03:17 Vyloučen hráč #26 Damián Drefko družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
00:37 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Mikuláš Weinstein, asistoval #69 Lukáš Konrád (0:1)
00:37 Ještě se orientuji v zápisu, takže jsem první gól neviděl. Omlouvám se.
00:00 Zdravíme všechny milovníky pohledného florbalu, který se tu dnes bohužel příliš nehraje, a brněnské Zbrojovky, která dneska hraje poslední ligový zápas 2022.