8:2
    Jakub POLCAR
    (Dohnálek)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - TROOPERS 8:2
branky: 21. Lukáš Konrád, 25. Marek Mitáš, 27. Mikuláš Weinstein, 30. Marek Mitáš, 31. Mikuláš Weinstein, 41. Adam Langer, 42. Filip Kovář, 44. Jakub Polcar - 37. Vojtěch Hembera, 40. Jan Věchet; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Radim Tomšík ? - Filip Dvořák ?; po třetinách: 0:0, 4:0, 4:2
43:35 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 8:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #27 Jakub Polcar, asistoval #32 Kryštof Dohnálek (8:2)
42:55 EPIC save Dvořáka po střílené krosovce na Gut... Smekáme pomyslný Klobouček
42:47 Vyloučen hráč #33 Matěj Synek družstva TROOPERS na 2 minuty za bránění ve hře
41:22 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #88 Filip Kovář, asistoval #48 Radek Habler (7:2)
40:40 Další ztracený balonek Kováře
40:31 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Adam Langer, asistoval #40 David Sládek (6:2)
39:56 GÓL TROOPERS! 5:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #34 Jan Věchet, asistoval #40 Matěj Tylšar (5:2)
38:50 Hra se nám relativně dost změnila. Gulls, stejně jak Troopers v 1. třetině, hrají více na protiútoky a šance přibyly na obou stranách
38:11 Habler na třikrát nepřekonal Dvořáka.
37:35 Tomšíkova maska si připisuje další zákrok!
36:42 GÓL TROOPERS! 5:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #79 Vojtěch Hembera, asistoval #74 Matěj Karásek (5:1)
36:42 Time očividně pomohl... krásná souhra Troopers na jeden dotek končí v bráně Tomšíka.
36:20 Timeout TROOPERS
35:37 Habler vybojoval míček na levém manťáku! Kovář se mu snažil pomoct zavoláním si; no každopádně si zavolal když byl za hráčem...
34:50 Dvořák Filip teď jako Hašek roztáhlý a chytá Sládkovu střelu z jedničky z osy!
33:43 Langer hokejově vybruslil oblouk v obranném pásmu, následně přihrávka na nikoho... stačí zvednout hlavu :(
32:33 KOvář dvakrát ve střídání ztratil míček ve středním pásmu, ještě že tam jsou další 4 hráči, co to celé uhasili...
30:45 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Mikuláš Weinstein, asistoval #69 Lukáš Konrád (5:0)
29:23 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Marek Mitáš, asistoval #3 Mikuláš Weinstein (4:0)
28:40 Habler opět na zemi :)
26:57 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Mikuláš Weinstein, asistoval #14 Adam Drga (3:0)
26:57 ťukec  Kondrád - Drgič - MIkeš  do prázdné
25:01 Lachtaním skokem přes celé brankoviště kryje další tutovku!
25:00 MONSTER SAVE by Tomšík!!!
24:04 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Marek Mitáš, asistoval #14 Adam Drga (2:0)
24:04 MItáš z backu dvacet nad led. Gološ bez šance.
23:45 Vyloučen hráč #33 Matěj Synek družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
22:05 Weinstein blokuje golovku po krosové příhravce Troopers!!
20:55 Adam Langer poslal přihrávku TOmšikovi, naštěstí byl v kleku a zabránil vlastňáku.
20:12 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #69 Lukáš Konrád, asistoval #14 Adam Drga (1:0)
17:54 Ani na 4 dorážku Troopers nevstřelují.
15:56 Novák vypíchl míček v rohu, následují výběh a golovku hasí Tomšík. Tohle smrdělo gólem.
15:10 úvodní buly druhé třetiny pro gulls...
14:05 Věchet kvalitní střela, Tomšík vyraží do rohu
12:50 Troopers mají solidní šance, každopádně v koncovce neúspěšní
11:11 čuhel od červené  zkusil najít Hablera před bránou na teč, ten netrefil
10:28 Gut to zkusil zpoza brány, backhandem na přední. Pouze zkusil
07:11 Zámek Troopers  v utočném přinesly dvě velmi solidní šance. Tomšík nadvěcí.
05:55 Habler další únik po vystihlé přihravce... pouze do bloku.
03:23 První zákrok Tomšíka.  Dvacet nad led na vzdálenou.. naprosto s přehledem.
02:27 Habler sám od pravého mantinelu, bohužel míjí vzdálený růžek branky .
01:24 Gulls vstoupili do utkání velmi aktivně.... snad to vydrží ;)