0

3.

série

FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 - ACEMA Sparta Praha UNYP 3:2pn
branky: 23. Kryštof Milichovský, 45. Jakub Vařecha, N Adam Klusoň - 30. David Janda, 38. Adam Kos; rozhodčí: Vojtěch Kos - Jan Hanzal; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Tomáš Musil 13 - Vítek Šimáček 9; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:1
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 hráč #67 Adam Klusoň a vstřelil rozhodující gól (3:2).
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #87 Jan Urych , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 hráč #16 Jáchym Eliáš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #15 Matyáš Malkus , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 hráč #89 Michal Horák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha UNYP hráč #7 Adam Kos , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 2:6
44:10 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 2:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #67 Adam Klusoň (2:2)
41:32 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U17
37:43 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #7 Adam Kos, asistoval #37 Štěpán Novák (1:2)
37:25 Vyloučen hráč #89 Michal Horák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 na 2 minuty za hrubost
30:00 Střely ve 2. části: 5:4
29:32 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #44 David Janda bez asistence (1:1)
26:59 Vyloučen hráč #44 David Janda družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za opakované přestupky
22:01 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #21 Kryštof Milichovský, asistoval #83 Vojtěch Spousta (1:0)
15:00 Střely v 1. části: 4:5