• 44 43:17
    2
    Jan URYCH

ACEMA Sparta Praha UNYP - BLACK ANGELS 8:0
branky: 1. Štěpán Novák, 3. Štěpán Novák, 7. Štěpán Indra, 10. Jakub Bernat, 13. Štěpán Novák, 16. Štěpán Novák, 34. Jakub Bernat, 42. Adam Kos; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Bernard Schmidt 18 - Matěj Němec 13; po třetinách: 5:0, 1:0, 2:0
45:00 Střely ve 3. části: 6:9
43:17 Vyloučen hráč #87 Jan Urych družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za vysoká florbalka
41:26 Vyloučen hráč #44 David Janda družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování florbalky
41:21 Vyloučen hráč #74 Michal Robek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra rukou
41:08 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 8:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #7 Adam Kos, asistoval #68 Lukáš Mitera (8:0)
33:34 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #67 Jakub Bernat, asistoval #87 Jan Urych (7:0)
30:00 Střely ve 2. části: 4:2
15:54 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #68 Lukáš Mitera (6:0)
15:00 Střely v 1. části: 11:7
12:13 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #9 Štěpán Indra (5:0)
09:43 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #67 Jakub Bernat bez asistence (4:0)
06:13 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #9 Štěpán Indra, asistoval #7 Adam Kos (3:0)
03:05 Vyloučen hráč #78 Adam Roháč družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
02:38 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #22 Tomáš Kuchynka (2:0)
00:08 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák bez asistence (1:0)