2

0

2.

SK Meťák České Budějovice - FBC Štíři Č. Budějovice 6:5pn
branky: 17. Michal Borovka, 37. Miroslav Míšek, 41. Khac Nhat Trinh, 42. Khac Nhat Trinh, 45. Michal Borovka, N Michal Borovka - 12. Jakub Kouba, 18. Jan Hejda, 37. Patrik Šafařík, 38. Jakub Kouba, 38. Lukáš Jíra; rozhodčí: David Staněk - Patrik Reindl; vyloučení: 2:3 + Jan Kouba OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Chlaň -5 - Václav Postl ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 4:3
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #93 Jan Kouba , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #73 Jan Hejda , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #28 Michal Borovka a vstřelil rozhodující gól (6:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #67 Filip Šmíd a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:00 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #28 Michal Borovka, asistoval #71 Lukáš Holý (5:5)
44:00 Vyloučen hráč #93 Jan Kouba družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování
44:00 Vyloučen hráč #93 Jan Kouba družstva FBC Štíři Č. Budějovice - osobní trest
41:32 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #65 Khac Nhat Trinh, asistoval #74 Jakub Köszegi (4:5)
40:13 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #65 Khac Nhat Trinh bez asistence (3:5)
38:40 Vyloučen hráč #95 Jan Kutheil družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:52 Timeout SK Meťák České Budějovice
37:52 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Lukáš Jíra, asistoval #58 Martin Vašíček (2:5)
37:37 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #94 Jakub Kouba, asistoval #56 Patrik Schack (2:4)
36:40 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #11 Patrik Šafařík, asistoval #31 Šimon Josef Švéda (2:3)
36:03 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #19 Miroslav Míšek, asistoval #14 Josef Šerhant (2:2)
33:41 Vyloučen hráč #12 David Kříha družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání
31:37 Vyloučen hráč #68 David Zdrha družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
17:20 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #73 Jan Hejda, asistoval #58 Martin Vašíček (1:2)
16:05 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #28 Michal Borovka, asistoval #68 David Zdrha (1:1)
13:34 Vyloučen hráč #74 Jakub Köszegi družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
11:40 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #94 Jakub Kouba, asistoval #32 Václav Postl (0:1)