(Večl)
  • 45 44:51
    Sparta

ACEMA Sparta Praha UNYP - Bulldogs Brno 6:3
branky: 2. David Rozhon, 8. Daniel Večl, 17. Adam Kos, 37. Lukáš Mitera, 40. Štěpán Indra, 45. Adam Roháč - 5. Vojtěch Zach, 22. Vojtěch Zach, 28. Marek Pařenica; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Alexander McIntosh; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Vítek Šimáček ? - Adam Suda ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 3:0
45:00 Střely ve 3. části: 12:10
44:51 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
44:17 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #80 Daniel Večl (6:3)
39:54 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #9 Štěpán Indra, asistoval #80 Daniel Večl (5:3)
37:55 Vyloučen hráč #91 Jakub Továrek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
36:40 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #68 Lukáš Mitera, asistoval #37 Štěpán Novák (4:3)
30:00 Střely ve 2. části: 8:8
27:36 GÓL Bulldogs Brno! 3:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #99 Marek Pařenica, asistoval #17 Jakub Tesárek (3:3)
26:57 Vyloučen hráč #78 Adam Roháč družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za zvedání florbalky
23:35 Vyloučen hráč #17 Jakub Tesárek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
21:18 GÓL Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Vojtěch Zach, asistoval #76 Tomáš Macháček (3:2)
16:06 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #7 Adam Kos, asistoval #68 Lukáš Mitera (3:1)
15:00 Střely v 1. části: 7:5
07:53 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #80 Daniel Večl, asistoval #61 Kosťantyn Šlosar (2:1)
04:36 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Vojtěch Zach, asistoval #39 Tobiáš Hude (1:1)
01:13 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #30 David Rozhon, asistoval #67 Jakub Bernat (1:0)