2

1

5.

TROOPERS - Fbc Strakonice 5:4pn
branky: 9. Matěj Synek, 11. Jan Věchet, 12. Jakub Umlášek, 44. Jan Věchet, N Jan Věchet - 6. Martin Mrkvička, 19. Jan Janda, 20. Jan Janda, 25. Adam Miklas; rozhodčí: Michal Pazderník - Josef Pařízek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Filip Dvořák ? - Šimon Fric -4; po třetinách: 3:1, 0:3, 1:0
5 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #23 Jan Janda , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #17 Adam Miklas , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #23 Jan Janda a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #7 Vítek Mikeš , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #34 Jan Věchet a vstřelil rozhodující gól (5:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #74 Matěj Karásek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #93 Lukáš Kott , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #74 Matěj Karásek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #34 Jan Věchet , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:27 GÓL TROOPERS! 4:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #34 Jan Věchet, asistoval #28 Filip Marcinčák (4:4)
41:42 Timeout TROOPERS
24:01 GÓL Fbc Strakonice! 3:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #17 Adam Miklas, asistoval #7 Vítek Mikeš (3:4)
19:52 GÓL Fbc Strakonice! 3:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #23 Jan Janda z trestného střílení (3:3)
19:29 Vyloučen hráč #38 Matěj Čajan družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:54 GÓL Fbc Strakonice! 3:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #23 Jan Janda, asistoval #52 Ondřej Ševčík (3:2)
11:28 GÓL TROOPERS! 3:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #49 Jakub Umlášek, asistoval #34 Jan Věchet (3:1)
10:26 GÓL TROOPERS! 2:1
08:07 GÓL TROOPERS! 1:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #33 Matěj Synek bez asistence (1:1)
05:40 GÓL Fbc Strakonice! 0:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #46 Martin Mrkvička, asistoval #23 Jan Janda (0:1)
01:15 Vyloučen hráč #77 Boris Novotný družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání