0

2

3.

Florbal Primátor Náchod - FBC Liberec 3:4pn
branky: 31. Martin Hanuš, 33. Antonín Donaj, 42. Jakub Langpaul - 27. Jakub Smutný, 33. Michael Sluka, 38. Michael Sluka, N Adam Stýblo; rozhodčí: Filip Neumann - David Richter; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 59; zásahy brankářů: David Fröde 16 - Werner Hartig 9; po třetinách: 0:0, 0:1, 3:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #23 Adam Stýblo a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #27 Jakub Kopecký a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #97 Jakub Langpaul , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #61 Martin Hanuš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #8 Bartoloměj Smolka , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 7:6
43:36 Timeout Florbal Primátor Náchod
41:56 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #61 Martin Hanuš (3:3)
39:26 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
39:26 Vyloučen hráč #8 Bartoloměj Smolka družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
37:48 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Michael Sluka, asistoval #58 Petr Zeman (2:3)
32:58 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #89 Antonín Donaj bez asistence (2:2)
32:15 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Michael Sluka bez asistence (1:2)
30:53 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš, asistoval #97 Jakub Langpaul (1:1)
30:00 Střely ve 2. části: 3:7
26:42 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Jakub Smutný, asistoval #27 Jakub Kopecký (0:1)
15:00 Střely v 1. části: 2:6