• 60 59:48
    12:2
    (Königová)

Florbal Chomutov - Florbal Ústí 12:2
branky: 1. Viktorie Rázková, 4. Natálie Kamenická, 9. Lenka Morová, 21. Adriana Hýsková, 38. Nela Fojtíková, 38. Simona Pilíková, 41. Viktorie Rázková, 56. Adriana Hýsková, 57. Petra Malecká, 58. Natálie Königová, 60. Adriana Hýsková, 60. Simona Pilíková - 51. Natálie Neumanová, 56. Petra Bratschaedlová; rozhodčí: Josef Kubát - Lukáš Kešner; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 117; zásahy brankářů: Michaela Galušková 12 - Anna Goltschová 16, Martina Zajícová 30; po třetinách: 3:0, 3:0, 6:2
60:00 Komentář domácích Hýsek Martin (Trenér): Dnes to byl hodně pohodový zápas v tréninkovém tempu. Soupeř nepřijel hrát, ale jenom bránit svojí polovinu, takže jsme si mohli vyzkoušet spoustu věcí, třeba i hru v šesti. Myslím, že výsledek byl pro soupeře ještě milosrdný. Každopádně jim přeji hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00 Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér): Konec je bohužel stále ještě daleko. Kosí nás zranění a dnešní pojetí soupeře tomu zrovna moc nepomohlo. Jinak ale má očekávání zůstala velmi nenaplněna. Čekal jsem od Chomutova spoustu florbalové krásy, ale moc jí dnes soupeř nepředvedl. Do třetí třetiny jsme si řekli, že k přežití přidáme i nějaké ty góly, z čehož resultovala i výrazná okna směrem dozadu. Jedeme zregenerovat a zítra zakončíme základní část v Litvínově.
60:00 Střely ve 3. části: 22:6
59:48 GÓL Florbal Chomutov! 12:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková, asistoval #12 Natálie Königová (12:2)
59:23 GÓL Florbal Chomutov! 11:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #17 Petra Malecká (11:2)
57:37 Königová teď z bezprostřední blízkosti mezi nohy Zajícové.
57:36 GÓL Florbal Chomutov! 10:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #12 Natálie Königová, asistoval #19 Viktorie Rázková (10:2)
56:53 Malecká se nyní prosadila svým obličejem!
56:52 GÓL Florbal Chomutov! 9:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #17 Petra Malecká, asistoval #11 Adriana Hýsková (9:2)
55:43 Hostující hráčka prostřeluje Galuškovou podél těla.
55:42 GÓL Florbal Ústí! 8:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová z trestného střílení (8:2)
55:42 Emoce jiskří. Domácí nesouhlasí s verdiktem rozhodčích.
55:42 Trestné střílení pro hosty
55:02 Další parádní akce domácích! Voráčková vybojovalo balonek, předala Bímové, která nahrála do prázdné branky Hýskové!
55:01 GÓL Florbal Chomutov! 8:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #21 Veronika Bímová (8:1)
54:00 Za Galuškovou zvoní břevno!
53:45 Timeout Florbal Ústí
53:23 Znovu výborně Pilíková, Zajícová předvadí fantastický zákrok.
52:34 Bímová se nyní prohnala po levém mantinelu až do zakončení.
50:24 A máme tu první branku pro Ústí! Trošku se štěstím se prosazuje Neumanová.
50:23 GÓL Florbal Ústí! 7:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #87 Natálie Neumanová, asistoval #77 Natálie Hudečková (7:1)
49:33 Výborná Galušková!
48:36 Fojtíková teď s přehledem rozjela další akci domácích. Mladá hráčka Chomutova zatím hraje podařené utkání.
47:29 Pilíková je dnes hodně aktivní a tlačí se do zakončení. Zajícová jejich souboj vede 3:1.
46:37 Šanci Bártové vytáhla perfektně rukou Zajícová.
45:30 Tažená střela Natálie Königové jen o milimetry minula levou tyč hostující branky.
44:52 Voráčková teď výborně na obou stranách hřiště.
43:32 Zajícová teď ukradla míček před dotírající Ulčovou.
43:06 Königová vybojovala míček pro Pilíkovou, její dělovka končí vedla.
42:22 Další samostatný únik, tentokrát pláchla obraně hostů Hýsková, Zajícová tentokrát úspěšná!
41:00 Opět fantastický vstup Chomutova do třetiny! Königová vyslala Rázkovou do brejku a ta prostřelila Zajícovou podél nohy.
40:59 GÓL Florbal Chomutov! 7:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Viktorie Rázková, asistoval #12 Natálie Königová (7:0)
40:35 Utkání dnes sleduje 117 diváků.
40:00 Střely ve 2. části: 17:5
39:57 Kamenická hledala v posledních vteřinách volnou Rázkovou, ta před prázdnou brankou skákavou přihrávku netrefila.
39:33 Malecká dnes hraje výborně. Znovu hledala v šanci Hýskovou, její střelu chytá Zajícová.
38:29 Domácí hráčky dnes mají v zápase opravdu výborné pasáže.
37:54 Chomutov nepolevuje a přidává další branku z hole Pilíkové!
37:53 GÓL Florbal Chomutov! 6:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková bez asistence (6:0)
37:11 Tak to byla florbalová paráda! Po krásné kombinaci využívá přesilovou hru Nela Fojtíková!
37:10 GÓL Florbal Chomutov! 5:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #10 Nela Fojtíková, asistoval #17 Petra Malecká (5:0)
36:53 Vyloučen hráč #33 Eliška Zahrádková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
36:50 Máme tu první vyloučení. Nyní výhoda pro Chomutov a hra v šesti.
36:22 Florbal Ústí se ve druhé třetině prezentuje mnohem lepší hrou než v úvodní části.
35:28 Domácí hráčky teď na pokyn svého trenéra předvedly povedenou rotaci v rohu.
33:29 Největší šance hostů v zápase! Tomanová proběhla středem okolo trojice domácích hráček a střílela jen těsně vedle.
32:13 Ránu Sukové schytala teď do hlavy domácí Ulčová, vše skončilo úsměvem obou hráček.
31:31 Ústí otupilo tlak domácích a opticky vyrovnalo aspoň na pár okamžiků hru.
30:32 Ústí teď trošku přitvrdilo, z jednoho střídání si odnesly drobné zranění tři domácí hráčky.
30:23 Hosté pomalu vystrkují růžky, Galušková má za sebou další těžký zákrok.
29:14 Krásná akce Fojtíkové, když si povodila tři hostující hráčky.
28:20 Voráčková dnes neskutečně aktivní v podpoře útoku, Zajícová její pokus výborně chytá.
27:40 Nyní se výborně na poslední chvíli vrátila Malecká a okamžitě otáčí hru směrem k brance Ústí.
26:28 Ústí úplně rezignovalo na útok a v pěti hráčkách brání na své polovině. Chomutovu dnes hrají aktivně všechny tři formace.
25:14 Opakuje se obrázek z první části. Chomutov prakticky nonstop na balonku, mnoho střel končí na tělech ústeckých hráček.
22:15 Nová brankařka Zajícová se od prvních vteřin na hřišti pořádně zahřeje.
21:33 Kamenická v další obrovské šanci!
20:19 Chomutov vlétl do prostřední části jako uragán a po 18 vteřinách se raduje z branky Adriana Hýsková!
20:18 GÓL Florbal Chomutov! 4:0
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #21 Martina Zajícová družstva Florbal Ústí
20:00 Střely v 1. části: 19:3
19:01 Máme tu poslední minutu úvodní části. Obrázek je stále stejný! Chomutov tlačí a Ústí se soustředí především na obranu.
17:40 Chomutov je dnes v útoku hodně variabilní. Na Ústí se válí útoky po stranách i středem.
15:10 Výborný zákrok předvedla v obraně Voráčková, která na poslední chvíli zastavila brejk Ústí.
14:02 Domácí dnes v zápase předvádí pěkný kombinační florbal. Ústí se snaží ze všech sil bránit.
13:01 Poprvé v akci Galušková! První těžký zákrok v zápase pro domácí brankařku.
12:10 Domácí hráčky stále v obrovském tlaku! Šance střídá šanci.
11:25 Krásná střela Armstarkové skončila na břevně hostující branky.
10:02 Chomutov je od začátku utkání hodně aktivní. Nyní výborná práce Rázkové a další nevyužitá šance pro domácí.
08:42 Morová si udělala prostor na polovině hriště a její střela skončila až v síti.
08:41 GÓL Florbal Chomutov! 3:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #23 Lenka Morová, asistoval #71 Tereza Suková (3:0)
07:39 Voráčková dnes poněkolikáté výborně rozjela útok po levé straně domácích.
07:05 Domácí hráčky Ústí prakticky nepůjčují balonek.
05:15 Natálie Königová sama na branku, hostující brankařka opět bezchybná.
05:00 Krásná akce domácích! Voráčková si vyměnila míček s Maleckou a zakončila jen do hostující brankařky.
03:35 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #15 Natálie Kamenická, asistoval #19 Viktorie Rázková (2:0)
03:35 Domácí hráčky zatím v zápase dominují a z hole Kamenické střílejí druhou branku.
03:10 Malecká výborně našla Hýskovou, která trefila ve vyložené šanci pouze hostující brankařku.
02:42 Chomutov od prvních vteřin zápasu uzavřel hosty na jejich polovině.
00:48 Domácí hráčky se okamžitě hrnuly do útoku, velký tlak využila k otevření skóre Viktorie Rázková.
00:47 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
00:01 Úvodní vhazování pro domácí.