• 59 58:10
    5:8
    ()

BLACK ANGELS - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 5:8
branky: 5. Sára Bobková, 13. Ester Janušková, 39. Eliška Nová, 46. Ester Janušková, 53. Ema Košťálová - 3. Andrea Košťálová, 13. Dominika Vatahová, 14. Andrea Košťálová, 25. Dominika Vatahová, 26. Lenka Přerostová, 34. Victoria Binědová, 57. Dominika Vatahová, 59. Lenka Přerostová; rozhodčí: Tomáš Grigar - David Hertz; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 66; zásahy brankářů: Markéta Antalová 15 - Anna Urbanová 28; po třetinách: 2:3, 1:3, 2:2
60:00 Komentář domácích Vachule Martin (Asistent trenéra): Před play off těžké prověrky, které jsme nezvládli. Máme spoustu chyb, které musíme vyladit a hlavně hráčky musí začít samy u sebe. Děkujeme rozhodčím, divákům, pořadatelům a soupeřům za tvrdou lekci.
60:00 Komentář hostů Procházka Vít (Trenér): Kvalita z obou stran a drama, pro diváky určitě atraktivní utkání. Dnes jsme po celý zápas pozorně bránili, velkým pozitivem je kvalita kterou jsme předvedli v protiútocích, to zápas asi rozhodlo. Mrzí nás inkasované góly po banálních situacích, na tom ještě zapracujeme. Díky všem.
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
59:59 Poslední domácí utkání základní části končí.
59:00 Golmanka Plzně předvedla dnes fantastický výkon a odnese si tak cenu MVP pro Plzeň.
58:10 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová bez asistence (5:8)
57:50 Domácí hráčky se snaží, ale hráčky Plzně dávají druhý gól do prazdné branky.
56:34 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #55 Dominika Vatahová bez asistence (5:7)
56:10 Timeout BLACK ANGELS
54:57 Plzeň chvílema neví, kdye jí hlava stojí.
54:28 přihrávka Bobkové končí pouze na hráčce Plzně.
53:46 Střela Koželuhové pouze do brankové síťky.
53:09 další závar nepřinesl gól.
52:34 GÓL BLACK ANGELS! 5:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová bez asistence (5:6)
52:34 Třešnička na dortu je tu.
52:03 Domácí tým je v těchto chvilkách jednoznačně lepší chybí tomu jen třešinička na dortu.
51:25 Skvěle Markéta Antalová.
49:58 Střela Koželuhové míříla mimo branku.
49:34 Další skvělý zákrok domácí hráčky.
49:04 domácí si i v dalším oslabení vedou dobře.
47:45 Vyloučen hráč #71 Dominika Tůmová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
46:54 Hráčka Plzně šla sama na branku, kterou naštěstí pro domácí minula.
45:58 GÓL BLACK ANGELS! 4:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková, asistoval #3 Sára Bobková (4:6)
45:58 Domácí dramatizují skóre.
44:00 Hráčka Plzně střílí do tyčky.
40:50 Fricová minula svojí střelou branku.
40:00 Uvidíme, co blaci předvedou ve třetí třetině bude to drama nebo ne?
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
38:47 GÓL BLACK ANGELS! 3:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová, asistoval #64 Ester Janušková (3:6)
38:46 Kapitánka domácích využívá závaru a snižuje na 3:6.
38:28 I s dalším závarem si hostující tým poradil.
36:39 Většina střel končí na hráčkách Plzně.
36:02 Na holkách BA je vidět, že chtějí, ale že jim to nejde.
35:00 Aspoň jedno je pozitivní domácí tým se hodně povzbuzuje.
34:43 Střela končí na hráčkách Plzně.
34:02 Domácím druhá třetina nevychází.
33:36 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #16 Alžběta Kopřivová (2:6)
32:26 Ani Plzeň si nedokáže vytvořit větší šanci v přesilovce.
31:54 Vyloučen hráč #95 Eliška Koželuhová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
31:07 Gólmanka Plzně pomohla svému týmu při šanci Black Angels.
30:00 Půlka utkání za námi a domácí ztrací tři góly.
29:24 Další střela Plzně končí nad brankou.
28:05 Nová ve vlastním oslabení přestřelila branku.
26:53 Vyloučen hráč #76 Vendula Kolkusová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
26:53 První vyloučení i pro Black Angels.
25:07 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová, asistoval #79 Victoria Binědová (2:5)
25:07 Plzeň vstřelila pátý gól.
24:27 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:4
24:27 Chyba v rozehrávce a Plzeň zvyšuje skóre.
23:22 Nyní měla šanci i Plzeň, ale skvěle Antalová.
22:20 domácí mohli vyrovnat, ale golmanka hostů skvěle zasáhla.
20:01 Domácí vyhrali první buly ve druhé třetině.
38:40 Střela Košvancové mijí branku.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
18:16 Domácí nehrají špatný zápas.
17:00 Hraje se od začátku nahoru dolů holky z BA nemají, co ztratit jelikož první místo ve skupině mají jisté a tak jim dnešní zápasy můžou sloužit, jako dobrý materiál pro play off.
15:58 Střela do gólmanky Plzně.
13:44 Hra chvílemi připomíná zapasy Bohemky, kdy neexistuje obrana.
13:43 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #88 Andrea Košťálová, asistoval #47 Lenka Přerostová (2:3)
13:43 Plzeň otáčí skóre zápasu.
12:54 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #55 Dominika Vatahová, asistoval #42 Terezie Lejbová (2:2)
12:54 Plzeň vyrovnává skóre.
12:19 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková, asistoval #43 Adriana Fricová (2:1)
12:05 Střela Januškové z otočky mimo branku,
10:51 Markéta Antalová na několikrát exluzivita.
10:18 Antalová podržela svůj tým.
10:03 Střela hráčky Plzně jen nad branku.
10:00 Určitě lepší první třetina než včera.
08:12 Vendy Kolkusové bohužel míří mimo branku.
07:36 Ale nic kloudného z toho není.
06:32 Vyloučen hráč #98 Kamila Kaslová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
06:32 První přesilovka pro domácí tým.
04:50 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #3 Sára Bobková, asistoval #64 Ester Janušková (1:1)
03:53 Fantastický zákrok golmanky Plzně
02:50 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #88 Andrea Košťálová, asistoval #79 Victoria Binědová (0:1)
02:50 Jako včera i dnes jde do vedení, jako první domácí tým.
00:06 Úvodní buly pro hostující tým.