Karolína HOŠKOVÁ
  • 60 59:45
    Vinohrady

TJ Sokol Nové Strašecí - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:11
branky: 8. Eliška Malíková, 42. Veronika Kučerová, 59. Nina Schumannová - 9. Anežka Dobisíková, 13. Angelika Bližňáková, 19. Eliška Reischlová, 27. Eliška Reischlová, 44. Štěpánka Kolafová, 47. Nikola Trnková, 52. Eliška Reischlová, 56. Angelika Bližňáková, 57. Natálie Jirková, 59. Angelika Bližňáková, 60. Karolína Hošková; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Jessica Keszi; vyloučení: 4:3; využití: 0:2; diváků: 23; zásahy brankářů: Vendula Lisá 22 - Nicol Götzová 20; po třetinách: 1:3, 0:1, 2:7
60:00 Komentář domácích Jánský Zdeněk (Trenér): Třetí třetina zkazila celkový dojem, jinak celkově dobré utkání. nDěkujeme soupeři za utkání a hodně štěstí do play off.
60:00 Komentář hostů Skála Jan (Trenér): Jsme rádi, že jsme mohli na včerejší vítězství navázat i dnešním velmi povedeným týmovým výkonem a po zásluze si připisujeme další tři body do tabulky. Pro nás velmi povedený víkend, který nám poskytl plno informací, které určitě využijeme v další části sezóny. Díky soupeři, rozhodčím a divákům. SpolečněKVítězství!
60:00 Střely ve 3. části: 8:12
59:45 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
59:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #70 Karolína Hošková, asistoval #10 Eliška Reischlová (3:11)
59:27 Vyloučen hráč #14 Veronika Cábová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
59:27 Vyloučen hráč #9 Leontýna Káralová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
58:31 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:10
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #15 Nina Schumannová, asistoval #87 Eliška Lubenská (3:10)
58:31 Schumannová dává gól!
58:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (2:10)
57:51 Malíková trefuje tyč
56:28 Vyloučen hráč #16 Běla Novotná družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky
56:28 uvidíme přesilovku Zeber!
56:05 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #10 Eliška Reischlová (2:9)
56:05 dva rychlé góly do sítě domácích
55:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #36 Ivana Hrušková (2:8)
54:15 krásný blok Vobořilové
51:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #99 Natálie Jirková (2:7)
49:30 hosté rozdávají lokty domácím
48:21 Malíková se Schumannovou se dostaly do přečíslení dvě na nula, gól však nepadl
46:40 Káralové střela nesedla
46:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (2:6)
45:15 Malíková po přihrávce Kleknerové netrefuje prázdnou bránu
43:51 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #87 Štěpánka Kolafová, asistoval #10 Eliška Reischlová (2:5)
43:51 hosté si berou zpět třígólové vedení
42:58 Bulvová zachránila gól když míček zachytila na brankové čáře
41:44 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #7 Veronika Kučerová, asistoval #23 Veronika Petrová (2:4)
41:44 Kučerová se prosazuje, výborně Kuči!!!
29:10 Bulvové chybělo pět centimetrů k vstřelení gólu
28:00 Vyloučen hráč #16 Běla Novotná družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
28:00 Zebry nám předvedou přesilovou hru
26:55 hosté využili přesilovku velice rychle
26:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #77 Adéla Skalická (1:4)
26:50 Vyloučen hráč #23 Veronika Petrová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
23:15 Kleknerová trefuje Schumannovou... vybitá, ven!
12:01 Vinohrady střílí gól v oslabení
11:35 Vyloučen hráč #36 Ivana Hrušková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
09:38 Vyloučen hráč #10 Karolína Bulvová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
09:38 uvidíme přesilovku hostů
08:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Anežka Dobisíková, asistoval #26 Angelika Bližňáková (1:1)
08:33 a máme srovnáno
08:10 Bulvová nám zahrála na vinohradské housle
07:22 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #13 Eliška Malíková, asistoval #15 Nina Schumannová (1:0)
07:22 Malíková střílí první branku utkání!
06:50 Kučerová vypálila krásnou střelu, golmanka hostí však vyráží
05:10 nebezpečná akce Vinohrad naštěstí pro Zebry gólem nekončí
02:50 Schumannová zapadla pod pořadatelský stolek
02:20 zápas se hraje ve vysokém tempu
00:30 uběhlo půl minuty zápasu a Zebry už vyslaly dvě nebezpečné střely na bránu Vinohrad