Štěpánka KOLAFOVÁ
  • 59 58:21
    2

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:6
branky: 3. Ivana Vachovcová, 5. Ivana Vachovcová, 11. Ivana Vachovcová, 24. Alžběta Kopřivová, 30. Ivana Vachovcová, 36. Lucie Bejčková, 55. Ivana Vachovcová - 12. Natálie Jirková, 33. Eliška Reischlová, 36. Eliška Reischlová, 41. Nikola Trnková, 50. Eliška Reischlová, 51. Natálie Jirková; rozhodčí: Pavel Stuš - Filip Oberta; vyloučení: 1:1 + Štěpánka Kolafová OS; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Anna Urbanová 12 - Daniela Kreisingerová 16; po třetinách: 3:1, 3:2, 1:3
60:00 Komentář domácích Procházka Vít (Trenér): Velmi cením 3 body s výborným soupeřem, škoda že to byly takové nervy. Bohužel jsme se nedokázali vypořádat se situacemi, na které jsme se opakovaně upozorňovali a málem nás to ve třetí třetině stálo zápas. Pak se probudili diváci a pomohli nám zvládnout závěr, děkujeme jim za to. Díky i soupeři za těžkou prověrku.
60:00 Komentář hostů Skála Jan (Trenér): Těžko můžeme vyhrát zápas, když jsme větší část zápasu horším týmem a ještě neproměníme obrovské množství šancí. Za to ve třetí třetině to byl od nás velký fičák. Každopádně sezóna se hodnotí v play-off, kde to bude o úplně něčem jiném. Díky soupeři za super zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:47 Ani na podruhé Slavie netrefila prázdnou branku.
59:12 SKV to zkouší v šesti.
58:21 Vyloučen hráč #87 Štěpánka Kolafová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování
58:21 Vyloučen hráč #87 Štěpánka Kolafová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady - osobní trest
58:21 Sudí Oberta si nekompromisně udělal na hřišti pořádek.
56:30 Zápas se teď hraje hodně nahoru dolů.
54:37 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #55 Dominika Vatahová (7:6)
54:37 A KONEČNĚ! Křižná prihřávka od Vatahové na Vachovcovou a ta si dnes připisuje pátou branku.
54:02 Domácí teď zamkli SKV na jejich obranné polovině a vytvořily si velké šance.
52:40 Fanoušci domácích vycítili, že je potřeba holky podpořit a stávají se pomyslným šestým hráčem.
50:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #10 Eliška Reischlová (6:6)
50:50 Bohužel momentálně nevyhnutelné se stalo skutečností. SKV je ve 3. třetině lepším týmem.
49:56 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #87 Štěpánka Kolafová (6:5)
49:56 Reischlová kompletuje hattrick a dává kontaktní branku SKV. Domácí budou muset přidat, pakliže chtějí získat výhru za tři body.
47:01 Urbanová teď vytáhla dva neuvěřitelné zákroky.
41:55 Místní kulturista Fanda Jíra, mimo jiné také asistent hlavního trenéra domácího celku, burcuje své svěřenkyně k lepším výkonům ve třetí třetině, protože sám ví, že třetí třetina je jen pro velké hráčky.
40:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (6:4)
40:13 Nigrinová přihrála na střed osamocené Trnkové, ta se vytočila a se štěstím procedila míček za záda Urbanové.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro Vinohrady.
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
39:06 Fantastický průnik Kaslové od vlastní branky až do středu obranného pásma hostů přerušila strážkyně svatyně Kreisingerová
35:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #77 Adéla Skalická (6:3)
35:57 O rychlou odpověď hostí se postarala už dvougólová Reischlová.
35:41 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #17 Lucie Bejčková bez asistence (6:2)
35:41 Bejčková se prosazuje přímo ze standartní situace.
34:30 Košťálová si po zisku na polovině hřistě vybojovala standardku.
32:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:2
32:38 Reischlová střelou od mantinelu překonává Urbanovou.
30:46 Vyloučen hráč #17 Lucie Bejčková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
30:15 Ruka rozhodčího letí nahoru a to znamená jediné, bude se vylučovat.
29:39 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #88 Andrea Košťálová (5:1)
29:39 Košťálová se uvolnila na středu soubojem 1 na 1 a předala míček rozběhnuté Vachovcové, která už si hravě poradila se zakončením.
29:00 Dnešní zápas okořeňuje skvělým výkonem také známý slávistický DJ Tomáš "Miletín" Miletinský. Pouští pecku za peckou.
26:40 Dobrá rozbíhaná rozehrávka Lejbové s Vatahovou, která byla bohužel pro domácí přerušena Vinohrady na polovině hřiště
23:47 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #16 Alžběta Kopřivová, asistoval #42 Terezie Lejbová (4:1)
23:47 Kopřivová natáhla ke střele od modré čáry a míček nějakým záhadným způsobem skončil v brance.
21:46 Kreisingerová vytáhla perfektní zákrok po kombinaci domácích do prázdné branky.
20:14 První střela hostí končí za mantinelem.
20:01 Omlouváme se Kubovi Šimkovi za málo informací ze zápasu. Teď to bude jiná!
20:00 Střely v 1. části: 8:5
11:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #36 Ivana Hrušková (3:1)
11:25 Vinohrady korigují stav utkání.
10:03 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #98 Kamila Kaslová (3:0)
10:03 Vachovcová kompletuje hattrick.
05:05 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #76 Martina Špetová.
04:38 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:0
02:07 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #16 Alžběta Kopřivová (1:0)
02:07 Parádní individuální akce Vachovcové, která přijela na skok z pražského Chodova a hned si podmaňuje palubovku na Slavii.
00:01 Úvodní buly pro domácí.