18:1
    Sabina LABUDOVÁ
    ()

FBC Kutná Hora - Banes Florbal Soběslav 18:1
branky: 6. Kateřina Moravcová, 6. Dominika Němcová, 8. Štěpánka Helclová, 11. Sabina Ašenbrennerová, 11. Lucie Klepalová, 12. Dominika Výborná, 13. Barbora Forštová, 18. Natálie Beranová, 28. Lucie Klepalová, 34. Melánie Dubská, 38. Natálie Beranová, 39. Nikol Němcová, 45. Natálie Dubská, 47. Sabina Ašenbrennerová, 49. Melánie Dubská, 49. Lucie Klepalová, 55. Sabina Ašenbrennerová, 56. Sabina Labudová - 15. Šárka Drunecká; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 0:3 + Adéla Kubátová 4; využití: 3:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Martina Miksová 11 - Tereza Boháčová 23; po třetinách: 8:1, 4:0, 6:0
60:00 Komentář domácích Štursa David (Trenér): Dnešní výkon je výsledkem tréninků, ve kterých se poslední dobou nezaměřujeme pouze na florbal. Jsem rád, že nám to sebe zapadá. Holky si výsledek za dnešní výkon zasloužily, od začátku do konce byly v zápase a hrály, co jsme si řekli. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme mu klidnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Mendl Tomáš (Trenér): V oslabené sestavě nám soupeř nedal šanci a zaslouženě zvítězil. Děkuji soupeři za utkání a přeji štěstí do dalších zápasů
60:00 Střely ve 3. části: 13:5
59:51 Zasloužená výhra domácích hráček.  Oslava bude probíhat na parketu maturitního plesu v Kutné Hoře
56:50 Další akce domácích. Ovšem M. Dubská míček přeběhla.
55:40 O dnešním výsledku je asi rozhodnuto. Už jen záleží na finálním skóre.
55:32 GÓL FBC Kutná Hora! 18:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Sabina Labudová bez asistence (18:1)
54:29 GÓL FBC Kutná Hora! 17:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Sabina Ašenbrennerová, asistoval #47 Nikola Knížová (17:1)
53:58 2 minuty prodloužení jsou pryč a zatím domácí nic moc nepředvádí. Asi už si jen něco zkouší.
52:09 A Voldřichová dostala holí přímo do obličeje. Hora si zahraje dlouhé prodloužení. Na scéně už je týmový doktor Pešl.
51:58 Vyloučen hráč #22 Adéla Kubátová družstva Banes Florbal Soběslav na 2+2 minuty za vysoká florbalka
50:30 Duo Knížová a Ašenbrennerová dnes pálí jednu za druhou.
49:15 Forštová se teď několikrát pokusila vstřelit branku. Pokaždé ale střela do bloku a až poslední zasahuje gólmanka.
48:41 Klepalová střílí Hattrick.
48:40 GÓL FBC Kutná Hora! 16:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #17 Lucie Klepalová, asistoval #8 Sabina Labudová (16:1)
48:29 M. Dubská se opět prosazuje.
48:28 GÓL FBC Kutná Hora! 15:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská bez asistence (15:1)
46:46 Ani jsme nepostřehli a je tam další gól. Knížová na Ašenbrennerovou a ta už jen střelou navyšuje náskok domácích. Dobře využitá přesilovka.
46:45 GÓL FBC Kutná Hora! 14:1
45:59 Vyloučen hráč #22 Adéla Kubátová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za zdržování hry
45:00 Voldřichová zastavila nahození na půlce hřiště. Rozběhla hru a našla před brankou Dubskou N. Nahodila jí to a Dubská ze vzduchu střílí gól.
44:59 GÓL FBC Kutná Hora! 13:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Natálie Dubská, asistoval #2 Kateřina Voldřichová (13:1)
44:39 Ašenbrennerová si našla rozběhnutou Výbornou. Ta ale pouze promáchla.
43:45 Helclová teď zastavila rozeběhnutou hráčku hostů.
43:20 Oba týmy teď hrají spíš už jen tak aby se neřeklo. Ikdyž šance stále jsou.
40:05 Buly ve třetí třetině patří opět domácím.
40:00 Střely ve 2. části: 13:4
38:20 Němcová N. se dnes práce před brankou konečně vyplatila. Ašenbrennerová nahodila a Němcová jen doklepla.
38:19 GÓL FBC Kutná Hora! 12:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Nikol Němcová, asistoval #48 Sabina Ašenbrennerová (12:1)
37:31 GÓL FBC Kutná Hora! 11:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová, asistoval #10 Dominika Němcová (11:1)
37:20 Samostatný únik od hostující hráčky. Šla sama proti gólmance a 3 domácím hráčkám. Nejdříve trefila tyčku a pak nechybělo moc a mohl být gól. Krásná akce
37:04 První střela této přesilovky od Moravcové.
35:56 Hra se tak nějak přesouvá na obě strany. Domácí jsou lae aktivnější a více u míčku.
35:12 Další přesilová hra pro domácí. Němcová se rozeběhla pro volný míček. Už se pro něj natahovala ale v tu chvíli přišla sekera jak hrom.
35:11 Vyloučen hráč #20 Valentýna Stachová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
33:50 Nahození od Ašenbrennerové končí před brankou kde stála Dubská M. Ta jen lehce tečuje a akce končí gólem.
33:49 GÓL FBC Kutná Hora! 10:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #48 Sabina Ašenbrennerová (10:1)
31:01 Luxusní zákrok hostující gólmanky.
27:58 První gól druhé třetiny. Postarala se o něj Klepalová která mířila na vzdálenější tyč.
27:57 GÓL FBC Kutná Hora! 9:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #17 Lucie Klepalová, asistoval #11 Natálie Dubská (9:1)
25:35 Dvě velké akce domácích. O první se postarala Ašenbrennerová. Té střela ale končí v bloku. O druhou se postarala Dubská M.
24:10 Klepalová opět ve velké šanci. Jediné co zaznělo bylo břevno. Ale je to na svářečku.
23:17 Dlouho nebyl žádný gól. Akce by byla ale už chybí to štěstíčko.
20:05 Buly je nyní pro hostující hráčky.  První třetina byla jasně pro domácí hráčky. Hosté ale ukázali že se nebojí do toho také šlápnout.
20:00 Střely v 1. části: 15:3
19:13 Moravcová teď pořádnou střelou zkusila překvapit gólmanků hostů. Gólmanka ale připravená.
17:39 Beranová si vyběhla podél mantinelu a střelou na vzdálenější tyč opět navyšuje náskok domácích.
17:38 GÓL FBC Kutná Hora! 8:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová, asistoval #19 Jana Novotná (8:1)
16:37 Klepalová se teď snažila doklepnout míček ale obrankyně hostů jí to nedovolila.
15:32 Domácí střídali a Ašenbrennerová se sama vydala do útoku. A nechybělo moc a vyplatilo by se.
14:45 První dnešní gól hostů. Samostatný únik a nekompromisní střela od Drunecké.
14:44 GÓL Banes Florbal Soběslav! 7:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #66 Šárka Drunecká bez asistence (7:1)
12:54 Forštová z předbrankového prostoru lehkou těčí navyšuje náskok.
12:53 GÓL FBC Kutná Hora! 7:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #32 Barbora Forštová, asistoval #10 Dominika Němcová (7:0)
11:48 Výborná nepříjemnou střelou navyšuje náskok domácích.
11:47 GÓL FBC Kutná Hora! 6:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #6 Dominika Výborná, asistoval #15 Nikol Němcová (6:0)
10:45 Klepalová využila šrumce před brankou a s lehkou tečí hostující hráčky opět navyšuje skóre domácích.
10:44 GÓL FBC Kutná Hora! 5:0
10:31 Výborná si poradila v rohu. Ašenbrennerová si našla dálnici a seběhla až před branku. Výborná si jí našla a Ašenbrennerová krásnou tvrdou a přesně mířenou střelou překonává gólmanku hostů.
10:30 GÓL FBC Kutná Hora! 4:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Sabina Ašenbrennerová, asistoval #6 Dominika Výborná (4:0)
09:40 Vyloučen hráč #22 Adéla Kubátová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
09:40 Uvidíme první přesilovou hru. Dlouho probíhalo odložené vyloučení ale Voldřichové se nepodařilo najít skulinku ikdyž střela to byla pěkná.
07:54 Novotná si dneska připisuje druhou asistenci. Helclová střelou skoro z poloviny navyšuje náskok domácích.
07:53 GÓL FBC Kutná Hora! 3:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #25 Štěpánka Helclová, asistoval #19 Jana Novotná (3:0)
07:25 Překvapivá střela od hostující hráčky. Miksová moc neviděla a ani pořádně nestihla zareagovat. Střela ale končí břevnem.
06:15 Lucka Klepalová zkusila překvapit gólmanku hostů. Netrefuje ale branku.
05:21 A je tu další gól. Domácí hráčky během 15 vteřin navyšují svůj náskok o 2 důležité góly.
05:20 GÓL FBC Kutná Hora! 2:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Dominika Němcová, asistoval #19 Jana Novotná (2:0)
05:06 A je tu první gól dnešního utkání. Moc hezká střela.
05:05 GÓL FBC Kutná Hora! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #38 Kateřina Moravcová, asistoval #11 Natálie Dubská (1:0)
04:50 Misková teď doslova vyběhla proti dlouhému nahození a pokryla tak možnou akci.
04:04 M. Dubská teď po přihrávce od Němcové N. zkusila střelu gólmanka ale maskou vyráží mimo hřiště.
03:37 Němcová na Helclovou ale ta trefuje také pouze blok.
03:18 Voldřichová teď zkusila bombu z půlky. Trefuje pouze blok.
02:10 Ašenbrennerová vytváři na polovině hřiště šance pro své spoluhráčky.
01:55 Domácí se tlačí před branku.
00:45 Dubská N. na Labudovou. Ta zamířila ale gólmanka hostů byla v pozoru.
00:25 První střela končí za brankou hostů.
00:05 A je rozehráno. Úvodní buly končí na straně domácích které se ihned pouští do útoku.
00:00 Vítáme Vás u dnešního online přenosu z kutnohorské Klimešky. Dnes se nám v 21. kole 1. ligy žen představí proti domácímu týmu žen představí Banes Florbal Soběslav. Domácí tým je v tabulce na 7. místě. Hostující tým se nachází na místě 13.