• 59 58:03
    2
    Petra ŠUSTEROVÁ

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - Prague Tigers Nehvizdy 4:9
branky: 7. Tereza Bočková, 15. Tereza Bočková, 33. Nella Stašková, 57. Tereza Bočková - 3. Nikola Hamerníková, 16. Tereza Plánková, 26. Eliška Horáková, 27. Karolína Chvátalová, 28. Nikola Hamerníková, 33. Irena Palatínusová, 34. Michaela Poštová, 42. Barbora Panešová, 53. Eliška Mrázková; rozhodčí: Matyáš Moller - Adam Krs; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Veronika Podlahová 54 - Martina Pilšáková 63; po třetinách: 2:2, 1:5, 1:2
60:00 Komentář domácích Příhodová Denisa (Vedoucí): Zápas byl nechán vyústit do tvrdosti, která zabránila tomu, aby se mohl hrát hezký florbal na obou stranách. S kvalitnější úrovní play off se přímo úměrně nezvedá i tvrdost. Spíše naopak, šikovnost, přihrávky a střely jsou kvalitou určujícím faktorem. První třetina od nás byla neskutečné zvládnutá, se soupeřem jsme byly vyrovnaní. Bohužel, jsme nedokázaly celé tempo udržet do konce zápasu a soupeř toho využil. Soupeř byl rychlý a jeho střely přesné. Děkujeme Vám fanouškům za podporu, soupeři děkujeme za zápas a zítra si jdeme pro výhru.
60:00 Komentář hostů Gattnar Vít (Trenér): Po včerejším tvrdém tréninku jsme čekali jak budou holky připraveny, musím říci, že zápas měl co se týče tvrdosti play off parametry a to jsme potřebovali. Trošku nám díky tomu chyběl klid na hokejce, každopádně můžeme být s počtem vytvořených šancí spokojeni. Jdeme na klasický teambilding.
60:00 Střely ve 3. části: 25:13
58:03 Vyloučen hráč #99 Petra Šusterová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
56:15 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 4:9
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková bez asistence (4:9)
52:34 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:9
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #1 Martina Pilšáková (3:9)
51:08 Timeout Prague Tigers Nehvizdy
41:03 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:8
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #21 Barbora Panešová, asistoval #19 Nikola Červená (3:8)
40:00 Střely ve 2. části: 17:24
33:02 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:7
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #30 Michaela Poštová, asistoval #99 Petra Šusterová (3:7)
32:55 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:6
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Palatínusová, asistoval #49 Eliška Mrázková (3:6)
32:20 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 3:5
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková bez asistence (3:5)
27:32 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
27:32 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #99 Petra Šusterová (2:5)
26:31 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #14 Karolína Chvátalová, asistoval #30 Michaela Poštová (2:4)
25:13 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #9 Petra Němcová (2:3)
20:00 Střely v 1. části: 25:26
19:55 Vyloučen hráč #22 Michaela Bezpalcová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
15:17 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #16 Tereza Plánková, asistoval #10 Nikola Hamerníková (2:2)
14:13 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #28 Aneta Paďourková (2:1)
06:09 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #99 Denisa Příhodová (1:1)
02:57 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #9 Petra Němcová (0:1)