• 60 59:35
    4:2
    (Bejčková)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbal Chomutov 4:2
branky: 27. Lenka Přerostová, 41. Anna Alexandra Suková, 47. Victoria Binědová, 60. Anna Alexandra Suková - 33. Tereza Suková, 58. Adriana Hýsková; rozhodčí: Jan Husák - Lukáš Hajšman; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Kristýna Votýpková 22 - Michaela Galušková 20; po třetinách: 0:0, 1:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Procházka Vít (Trenér): Hodně těžké utkání, na pohled takový play-off zápas. Jsem rád, že jsme ho zvládli koncentrovaným výkonem bez větších výpadků. Holkám děkuji za výkon a soupeři za kvalitní konfrontaci.
60:00 Komentář hostů Hýsek Martin (Trenér): Hodně bojovné utkání, možná více boje než hry, pro oko diváka si ne nejpohlednější, ale příprava na play-off dobrá. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
59:35 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #17 Lucie Bejčková (4:2)
59:35 Bejčková přesně našla florbalku Sukové a ta už míček nekompromisně posílá do branky a pojišťuje tak golový náskok domácích.
58:45 Další tyčka pomohla domácím.
58:00 Dvě minuty do konce třetí třeiny je skore opět pouze s rozdílem jediné branky.
57:23 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #38 Michaela Galušková (3:2)
57:23 Galušková výhozem našla Hýskovou a ta je neomylná.
55:51 Střelu Sukové blokuje Kopřivová.
54:15 Hýskový ze středu míří mimo branku.
52:53 Chomutov kombinuje po obvodu hřiště, k žádné větší šanci se ale nedostává.
49:45 Galušková teď dvěmi povedenými zákroky podržela svůj tým.
46:58 Timeout Florbal Chomutov
46:58 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #21 Ivana Drugdová (3:1)
46:43 Votýpková má dnes dobře postavenou branku, další střelu Chomutova opět zastavila tyčka.
46:23 Několik šancí si během krátké chvíle vytvořily domácí hráčky.
40:51 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #79 Victoria Binědová (2:1)
40:51 Jen polovina z času přesilové hry domácím stačila ke vstřelení golu. Binědová vystřelila a Suková následně uklidila míček k tyčce.
40:11 Do šance se však dostala hostující Hýsková.
40:01 Domácí začínají třetí třetinu v početní výhodě.
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:50 Vyloučen hráč #10 Nela Fojtíková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
39:50 Konec třetiny i tentokrát přináší vyloučení.
38:24 Teď tyčka zacinkala i na domácí brance.
34:36 Suková Tereza před Votýpkovou tentokrát přestřeluje.
33:14 Hra se přelévá ze strany na stranu.
32:18 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #71 Tereza Suková bez asistence (1:1)
32:18 Odraz teď pomohl hráčkám Chomutova srovnat skóre.
31:51 Špetová pálí do břevna.
29:03 Střela Binědová zblokována bránící hráčkou.
28:26 Další důležitý zákrok si připsala domácí golmanka.
26:23 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová, asistoval #17 Lucie Bejčková (1:0)
26:23 Bejčková střílí a následně Přerostová doráží pod ležící Galuškovou, a tím tak domácí hráčky otevírají skore zápasu.
25:52 Košťálová z otočky vysoko přestřeluje branku hostů.
24:22 Střela Mock od poloviny ani následná dorážka do plzeňské branky neprošly.
22:30 Střelu Chomutova opět likviduje Votýpková.
21:42 A už i hosté jsou v plném počtu.
21:23 Domácí jsou v plném počtu.
21:13 Pěkná střela Žižkové.
20:34 Počet hráček na hřišti je teď 4 proti 4, Kamenická je zpět na ploše.
20:00 Střely v 1. části: 5:4
19:42 Vyloučen hráč #97 Simona Mock družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
19:42 Počty hráček na hřišti se teď mění každou chvíli.
19:21 Vyloučen hráč #16 Alžběta Kopřivová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
18:34 Vyloučen hráč #15 Natálie Kamenická družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
12:52 Nahození na branku od Bejčkové golmanka hostů dobře viděla a výhozem posílá svůj tým do protiútoku.
10:50 Hýsková se dostala sama před Votýpkovou, ale brankářka domácích získala míček pod svou kontrolu.
08:32 Špetová zablokovala střelu Bímové.
04:51 Drugdové stačilo zamést míček do prýzdné branky, bohužel se ale ve zmatku nezorientovala dostatečně rychle.
03:52 Se samostatným únikem Košťálové si poradila Galušková.
03:20 Na míčku jsou v úvodních minutách spíše hráčky hostů.
01:11 Do první větší šance se dostala hostující Pilíková.