50
  • 50 49:39
    1:8

TJ Sokol Nové Strašecí - Prague Tigers Nehvizdy 1:8
branky: 47. Kristýna Kleknerová - 13. Eliška Mrázková, 14. Eliška Mrázková, 24. Eliška Horáková, 37. Dominika Steinbachová, 44. Eliška Horáková, 44. Eliška Dvořáková, 46. Nikola Bursová, 50. Dominika Steinbachová; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Martin Klán; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Vendula Lisá 15 - Martina Pilšáková 33; po třetinách: 0:2, 0:2, 1:4
60:00 Komentář hostů Gattnar Vít (Trenér): Utkání nám ukázalo dost věcí, což byl cíl. Jdeme se připravit na čtvrteční těžký duel.
60:00 Komentář domácích Jánský Zdeněk (Trenér): Včerejší utkání nas stálo mnoho energie, a ta nam dnes chyběla k lepšímu výsledku. Holky bojovali ale bojužel to nestačilo.
49:39 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:8
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #88 Irena Palatínusová (1:8)
46:17 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:7
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová bez asistence (1:7)
45:54 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:7
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #9 Petra Němcová (0:7)
43:52 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:6
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #95 Eliška Dvořáková, asistoval #30 Michaela Poštová (0:6)
43:20 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #49 Eliška Mrázková (0:5)
40:00 3. třetina je tu
40:00 Střely ve 2. části: 13:7
36:50 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:4
35:20 Další neproměněná šance od Strašecí. Opět v hlavní roli Bačkovská
33:00 Nádherná střela od Níni. Nikdo nechápe, jak ji golmanka Tigers zalepila
31:30 Strašecí v oslabení čelilo dvoum breakům
29:15 Vyloučen hráč #16 Tereza Plánková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za hra rukou
23:45 Ta tak tam zajela jak nůž do másla
23:43 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková bez asistence (0:3)
13:58 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #88 Irena Palatínusová (0:2)
07:18 Osekaná Kučerová v rohu získává výhodu
00:00 Krásný den, vítáme všechny příznivce florbalu na dnešním duelu, ve kterém se utká Noveé Strašecí proti Tigers