5:3
    Dominika STEINBACHOVÁ
    (Mrázková)

BLACK ANGELS - Prague Tigers Nehvizdy 5:3
branky: 9. Dominika Tůmová, 12. Ester Janušková, 18. Lucie Šárová, 51. Adriana Fricová, 52. Magdalena Folková - 5. Nikola Hamerníková, 16. Nikola Hamerníková, 60. Dominika Steinbachová; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Markéta Antalová 28 - Martina Pilšáková 32; po třetinách: 3:2, 0:0, 2:1
60:00 Komentář hostů Gattnar Vít (Trenér): Jsem rád za zápas v týdnu, je to trošku o něčem jiném po pracovním dni. Zápas se lámal ve třetí třetině, kdy jsme měli balonek pod kontrolou a najednou obdrželi rohodující gol. Každopádně máme materiál a jdeme vše směřovat k play off.
60:00 Komentář domácích Vachule Martin (Asistent trenéra): Dnes bojovné utkání, nahoru dolu, celkem vyrovnané a jdeme dál zápas od zápasu. Připravuje se na další zápas. Děkujeme divákům za podporu, rozhodčím a soupeřům za zápas, panu správci za trpělivost a tešíme se na dalším domácím zápase.
60:00 Střely ve 3. části: 13:10
59:35 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #49 Eliška Mrázková (5:3)
59:35 Přece jen dochází ke snížení skóre.
58:56 Dnešní utkání je rozhodlé a Blaci si jdou pro výhru.
58:32 Plánková přestřeluje branku.
57:43 Také bychom neměli zapomenout pozdravit Markét Chaloupeckou a popřát jí ať se co nejdříve uzdraví.
57:20 Další přesilovka také, ale špatné od BA.
55:20 Vyloučen hráč #8 Martina Lamblová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za špatné střídání
55:20 Pilšáková dnes také, ale fantastická.
54:59 Střela Koželuhové pouze do rukou Pilšákové.
54:10 Nelze upřít snahu Prague Tigers, ale nad jejich síly je dnes famozní Markéta Antalová.
51:24 GÓL BLACK ANGELS! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Magdalena Folková, asistoval #54 Ema Košťálová (5:2)
51:24 Blaci pravděpodobně během 36 sekund rozhodli o dnešní výhře.
50:58 GÓL BLACK ANGELS! 4:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #53 Lucie Šárová (4:2)
50:47 Posledních deset minut před námi.
49:44 Folková těsně mijí branku Tigers.
48:19 Antalová měla dlší skvělý moment.
47:42 Dominika Tůmova těsně mijí branku Tigers.
47:14 Blaci mají své možnosti k navýšení skóre, aby je to nemrzelo.
46:16 Zatím funguje hudební kletba.
45:01 Big Save Markéta Antalová.
43:54 Sakra proč Folková nestřílela? Další překombinovaná situace Black Angels.
43:16 Ester Janušková mohla zvýšit skóre, ale dnes již druhý smolný moment když po špatné rozehrívce Tigers střílí jen do golmanky.
40:01 I ve třetí třetině úvodní bule pro Black Angels.
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
38:45 Utkání je stále na horu dolu.
36:35 Blaci skvěle ubránili přesilovku Tigers.
34:35 Vyloučen hráč #43 Adriana Fricová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
34:32 První odložené vyloučení Black Angels.
34:09 Další střela Tigers sražena skvělou Antalovou.
33:33 Hamerníková pouze do Antalové.
31:39 Tigers se oklepaly z přesilovek BA, ale zatím si nevytvořili možnost ke skórování.
30:34 Skvělý návrat Prague Tigers do obrany.
29:33 Hosté ubranili druhou přesilovku dnešního zápasu.
29:03 Přesilovka BA žalostná.
28:00 Steinbachová skvěle zasáhla v obraně Black Angels.
27:32 Vyloučen hráč #10 Nikola Hamerníková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za blokování florbalky
27:16 Další odložené vyloučení Prague Tigers.
25:59 Přesilovka BA byla žalostná a Blaci z ní nic nevytěžili.
23:59 Vyloučen hráč #27 Nikola Bursová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
23:43 Tigers mají více hry na balonku, ale Blaci hrají skvěle do obrany.
21:55 Hamerníková zastavila špatnou rozehrávku BA, ale Nová zastavila Hamerníkovou.
20:15 První buly ve druhé třetině opět pro Blacky.
20:00 Střely v 1. části: 14:12
19:05 Antalová udělla chybu, ale k ohrožení branky naštěstí nedošlo.
19:00 Poslední minuta první třetiny.
17:59 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #53 Lucie Šárová, asistoval #9 Denisa Vachulová (3:2)
17:59 Domácí jdou zase do vedení.
17:14 Tigers šlo do přečislení, ale nic z toho není.
16:47 Fantastický zákrok gólmanky BA.
15:34 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #33 Dominika Steinbachová (2:2)
15:20 Střela Majerové pouze do náručí Pilšákové.
14:16 Oba týmy si v utkání dokážou vytvořit své šance ke skórování.
11:23 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková z trestného střílení (2:1)
11:23 Nařizeno trestné střílení pro Black Angels.
10:08 Na utkání přichazí čím dál tím více fanoušků možná to bude rekord Čako arény.
09:20 Utkání v prvních 10 minut více méně vyrovnané.
08:08 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Dominika Tůmová bez asistence (1:1)
08:01 Blaci po zásluze vyrovnávají.
07:20 Střelu Januškové chytá golmanka hostí.
06:38 Domácí mohli ihned vyrovnat, ale pokus Elišky Nové byl zblokován.
04:39 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:1
04:39 Takzvaně nedáš dostaneš a Prague Tigers vedou 1:0.
03:52 Dlouho nebyla k vídení žádná větší šance až se do šance dostalo Black Angels, ale Janušková nezpracovala přihávku, jinak by šlo BA do vedení.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrálo Black Angels.