(Šporová)
  • 60 59:42
    2

Banes Florbal Soběslav - ACEMA Sparta Praha 3:6
branky: 29. Monika Hrnečková, 30. Andrea Dostálová, 49. Adéla Kubátová - 7. Lucie Zemanová, 10. Klara Zajc, 37. Berenika Vrzalová, 47. Eliška Vrzalová, 52. Eliška Vrzalová, 60. Lucie Zemanová; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Filip Novák; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Tereza Boháčová 30 - Magdaléna Valentová 11; po třetinách: 0:2, 2:1, 1:3
60:00 Komentář domácích Mendl Tomáš (Trenér): Dnes smolní utkání, nevyužité šance a bohužel i zranění nás vykolejilo. Přesto velký dík holkám za bojovnost. Andy drž se, myslíme na tebe. Děkuji soupeři za utkání
60:00 Komentář hostů Koudelka Daniel (Trenér): První dvě třetiny byli z naší strany utrápené, nedodržovali jsme sktrukturu a hráli zbytečně složitě. Ve třetí třetině se nám podařilo více držet balón a díky tomu utkání rozhodnout. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 5:13
59:42 Vyloučen hráč #37 Berenika Vrzalová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:04 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #48 Markéta Šporová (3:6)
58:00 Timeout Banes Florbal Soběslav
54:50 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha neproměnil #37 Berenika Vrzalová.
51:35 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #73 Eliška Vrzalová, asistoval #80 Aneta Špičáková (3:5)
48:31 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Adéla Kubátová, asistoval #40 Eliška Juhaňáková (3:4)
46:16 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #73 Eliška Vrzalová, asistoval #14 Klara Zajc (2:4)
40:00 Střely ve 2. části: 6:11
38:00 Právě příjíždí záchranná služba pro domácí hráčku Andreu Dostálovou. Držíme jí pěsti v brzké uzravení!
36:48 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #73 Eliška Vrzalová (2:3)
35:53 Vyloučen hráč #22 Nicol Jessica Hamberg družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za vysoká florbalka
29:53 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #11 Markéta Svobodová (2:2)
28:10 Vyloučen hráč #18 Petra Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
28:00 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková, asistoval #22 Adéla Kubátová (1:2)
20:00 Střely v 1. části: 3:12
15:43 Vyloučen hráč #18 Petra Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře
14:05 Bravurní výkon předvedla domácí brankářka, která musela zachraňovat skóre během domácí přesilovky.
12:39 Vyloučen hráč #25 Michaela Tyllerová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
09:27 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Klara Zajc, asistoval #52 Denisa Vajdlová (0:2)
06:28 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #47 Dominika Kračunova (0:1)