2:4
    Kateřina VOJTOVÁ
    (Kabešová)

Florbal Ústí - Banes Florbal Soběslav 2:4
branky: 32. Barbora Doležálková, 41. Kateřina Šímová - 26. Andrea Dostálová, 40. Andrea Dostálová, 59. Terezie Jireková, 60. Kateřina Vojtová; rozhodčí: Daniel Castrillo - Martin Procházka; vyloučení: 1:3 + Monika Hrnečková 4; využití: 1:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Martina Zajícová 13 - Tereza Boháčová 18; po třetinách: 0:0, 1:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér): Je to prostě sport a v něm vítězí ten, který dosáhne více branek, bodů nebo lepšího času. Jsme v období, kdy jsou důležitější jiné věci, než výsledek zápasu. Soupeči gratuluji k zisku prvních bodů. Díky věrným fanouškům za podporu, i když se zrovna nedaří.
60:00 Komentář hostů Mendl Tomáš (Trenér): Série neúspěchů konečně zlomena. Snad se odrazíme k lepším výsledkům. Děkuji holkám za dnešní výkon a soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:6
59:59 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #93 Kateřina Vojtová, asistoval #18 Petra Kabešová (2:4)
59:49 TO JE KONEC !!! DOST DRAMATICKY !!!
58:52 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #81 Terezie Jireková, asistoval #5 Veronika Šraierová (2:3)
55:59 Domácí gólmanka má momentálně nepřijemnou chvilku, sekera do kotníku a leží. I přes to se po chvilce zvedá a je připravena chytat dál!
55:57 Zajícová a její NEUVĚŘITELNÝ ZÁKROK!!! Střela se následně odrazila do břevna a to na poslední chvilku zachránila obrana. Klobouk dolů!
55:00 4 na 4 zatím vyrovnaně.
53:33 Vyloučen hráč #18 Petra Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hrubost
53:33 Vyloučen hráč #7 Markéta Kociánová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
52:21 Blok je definitivně nejsilnější stránka ze strany hostů.
51:31 Začína se opět přiostřovat!
50:47 Trest končí a domácí tým opět neproměnil.
48:42 Vyloučen hráč #8 Monika Hrnečková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za vysoká florbalka
48:40 Trest Hrnečkovou překvapil až si musela zanadávat.
48:09 Mlátečková pod tlakem.
46:34 Soběslav i přes oslabení posledních 45 vteřin aktivněji napadá a dostává se do více šancí jak Ústí. Ústí by se mělo probrat pokud chtějí 3 body do tabulky.
45:30 Zajícové FATÁLNĚ projel balónek pod rukou, naštěstí Neumanová zachránila!
44:44 Na Ústí je vidět že urvat 3 body opravdu chtějí, trest 2+2 jim k tomu dost napomáhá.
42:42 Vyloučen hráč #8 Monika Hrnečková družstva Banes Florbal Soběslav na 2+2 minuty za vysoká florbalka
42:33 Mlátečková málem proměnila, bohužel, Honza taky málem králem.
40:44 GÓL Florbal Ústí! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #85 Kateřina Šímová, asistoval #87 Natálie Neumanová (2:2)
40:44 Svižný protiútok končí gólem pro domácí!
40:30 Na balónku Soběslav.
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
39:51 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #81 Terezie Jireková (1:2)
39:50 Rychlostní protiútok končí brankou pro Soběslav.
39:43 Boháčová a krásný zákrok!
39:29 I přes lepší formu domácích končí druhá třetina za stavu 1:2 pro Soběslav. Jak krásný zápas plný překvapení!
37:02 Šímové střela bohužel vedle.
34:06 Jeden z nejhezčích bloků co jsem kdy viděl, respekt Soběslavské obraně! Nebýt bloku mohli bychom se bavit o jiném výsledku.
33:18 U Ústí očividně došlo k výměně baterek, výkon se zvedl o 106.
31:22 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #90 Barbora Doležálková, asistoval #7 Markéta Kociánová (1:1)
31:22 NÁDHERNĚ VYMETENÁ ŠIBENICE!
30:17 Soběslavská obrana drží bránu jako zavřenou pro Ústecký oddíl, úžasný výkon!
29:16 Vyloučen hráč #81 Terezie Jireková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
29:12 Špírková dává břevno při výhodě před dvouminutovým trestem.
28:41 Mrázová též těsně vedle branky!
28:00 Krásná střela ze strany Ústí, bohužel mimo.
26:03 Ústí i přes obdrženou branku stále aktivnější.
25:42 GÓL Banes Florbal Soběslav! 0:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #8 Monika Hrnečková (0:1)
25:42 Rychlý švih který končí gólem pro Soběslav!
25:26 Boháčová šáhla do střely a zachránila tým před gólem!
24:30 Silné střetnutí končí pádem obou hráček.
24:02 Ústecká obrana se i přes nátlak pevně drží!
24:00 Nebezpečná chvilka pro Ústí.
22:08 Uvolněná Kubátová střelu z půl metru neproměnila.
22:03 Ústí zatím aktivnější.
20:01 Je tu začátek druhé třetiny a opět bule pro Soběslav.
20:00 Střely v 1. části: 4:5
19:59 Výsledek končí v první třetině za stavu 0:0. Jak nečekané!
19:30 Soběslav s rychlým protiútokem bez šance, Zajícová naopak s přehledem.
18:30 I přesto že Ústí vždy vyhoří na nahrávkách, ve střelbě se jim daří o dost lépe.
18:18 Po čaře vyjel míček ze Soběslavské brány míček ven, velká smůla pro Ústí.
17:45 Soběslav stále stoprocentní v obraně,blokách a nahrávkách, krásný výkon.
16:17 Ústí se momentálně drží na útočné polovině.
14:14 Soběslav se zatím více daří v přihrávkách. Ústí naopak na nahrávkách vždycky vyhoří.
11:45 Šímová teď fatálně nechala projet nahrávku z které se stal protiútok na Zajícovou, ta s přehledem chytá.
10:00 Hra prozatím nabídla pouze pár dobrých a tvrdších soubojů jinak stále stojí na výsledku 0:0.
07:30 Je vidět že obě hráčské strany dávájí maximální výkon do tohoto zápasu. Jen tak dál!
07:25 Začína se přiostřovat!
06:05 Jireková doběhla balónek který nahrávala spoluhráčce Neumanová a střílí těsně mimo bránu.
06:00 Neumanová přeběhla tři hráčky jako kuželky.
04:10 Zajícová přehledně chytá první střelu Soběslavi.
04:00 Soběslav se vrací do hry a momentálně tlačí domácí tým.
02:10 Neumanová teď krásně unikla třem hráčkám,bohužel střelu nedokončila úspěšně.
01:00 Na míčku zatím více aktiní Ústí.
00:02 Zápas začal a úvodní buly vyhrává Soběslav.
00:00 Vítám vás u dněšního dne! Dnes vás povedu zápisem tohoto zápasu, mé jméno je Čeněk a můžeme jít na to!