• 60 59:57
    2
    Klára ŠAROCHOVÁ

ACEMA Sparta Praha - TJ Sokol Nové Strašecí 5:7
branky: 4. Lucie Zemanová, 20. Aneta Navrátilová, 27. Berenika Vrzalová, 30. Anna Bogdanová, 42. Berenika Vrzalová - 4. Nina Schumannová, 6. Veronika Křečková, 15. Kristýna Kleknerová, 18. Nina Schumannová, 33. Nina Schumannová, 45. Nina Schumannová, 60. Nina Schumannová; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 3 + Lucie Zemanová 4 + TT + Tomáš Kozlík OS:3; využití: 1:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Magdaléna Valentová 33 - Vendula Lisá 43; po třetinách: 2:4, 2:1, 1:2
60:00 Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér): Typický zápas se Strašecím, který jsme bohužel opět nezvládli, včetně nás trenérů. I přes urputný výkon to dnes na body nestačilo.
60:00 Střely ve 3. části: 18:16
59:57 Vyloučen hráč #27 Klára Šarochová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
59:34 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 5:7
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #15 Nina Schumannová bez asistence (5:7)
55:22 Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
48:15 Vyloučen trenér Tomáš Kozlík družstva ACEMA Sparta Praha - osobní trest
48:15 Vyloučen hráč #22 Nicol Jessica Hamberg družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nesportovní chování
48:15 Vyloučen hráč #25 Michaela Tyllerová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za špatné střídání
47:30 Sparta se tlačí do útoku, ale nedaří se jí vstřelit gól.
44:31 TJ Sokol Nové Strašecí se díky šťastlivé dorážce opěrt dostává do vedení.
44:30 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #15 Nina Schumannová, asistoval #21 Veronika Křečková (5:6)
42:12 Sparta využívá svou přesilovku a opět se jí daří vyrovnat.
41:39 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #48 Markéta Šporová (5:5)
41:15 Vyloučen hráč #15 Nina Schumannová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za blokování florbalky
40:00 Střely ve 2. části: 16:11
38:29 Hra je pro zranění hráčky Sparty pozastavena, bude se vylučovat.
38:20 Vyloučen hráč #21 Veronika Křečková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za vysoká florbalka
36:02 Fanoušci si oblíbili nové heslo - "Dvě minuty!".
33:46 Trestné střílení družstva TJ Sokol Nové Strašecí neproměnil #21 Veronika Křečková.
32:23 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #15 Nina Schumannová, asistoval #17 Eliška Lubenská (4:5)
32:23 TJ Sokol Nové Strašecí opět Spartě utíká.
30:00 Hráčky Sparty jsou rozjeté, předvádějí jednu krásnou akci za druhou.
29:20 A Sparta vyrovnává!
29:09 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #71 Anna Bogdanová, asistoval #48 Markéta Šporová (4:4)
26:51 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #73 Eliška Vrzalová (3:4)
20:00 Střely v 1. části: 14:12
19:47 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Aneta Navrátilová bez asistence (2:4)
17:34 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #15 Nina Schumannová, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (1:4)
14:16 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová, asistoval #27 Klára Šarochová (1:3)
12:44 Vyloučen hráč #74 Adéla Grundová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
05:37 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková, asistoval #23 Veronika Petrová (1:2)
03:45 Hráčka Sparty byla vyloučena do konce zápasu, protože nebyla zapsána v soupisce družstva.
03:44 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #15 Nina Schumannová, asistoval #27 Klára Šarochová (1:1)
03:44 Vyloučen hráč #67 Lucie Zemanová družstva ACEMA Sparta Praha do konce utkání - technický trest
03:44 Vyloučen hráč #67 Lucie Zemanová družstva ACEMA Sparta Praha na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
03:16 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #47 Dominika Kračunova (1:0)
02:23 Zápas je zatím vyrovnaný, hra se přelévá ze strany na stranu.