5:6
    Anna Alexandra SUKOVÁ
    (Lejbová)

FBC Kutná Hora - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 5:6p
branky: 7. Nikola Šimůnková, 9. Natálie Dubská, 14. Natálie Trpišovská, 22. Lucie Klepalová, 32. Natálie Beranová - 10. Kamila Kaslová, 42. Ivana Drugdová, 45. Kamila Kaslová, 53. Ivana Drugdová, 54. Terezie Lejbová, 64. Anna Alexandra Suková; rozhodčí: Daniel Jireček - Pavel Houserek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Martina Miksová 8 - Anna Urbanová 9; po třetinách: 3:1, 2:0, 0:4, 0:1
65:00 Komentář domácích Štursa David (Trenér): Za toto utkání jsem soupeři vděčný. I když z něj máme jeden bod po vedení 5:1 po dvou třetinách, tak nám ukázal, že naše hra jde spravným směrem a pokud ji udržíme 60 minut, jsme schopni odehrát kvalitní zápas. Víme na čem dál pracovat, začíná do sebe vše zapadat. Holkám děkuji za předvedené utkání, ze kterého odcházím s pozitivním pocitem. Soupeři děkuji za zápas, blahopřeji mu k vítezství a přejeme mu klidnou cestu domů.
65:00 Komentář hostů Procházka Vít (Trenér): Dnes to byla 40 minut blamáž, zoufale špatně jsme bránili a s míčkem byli velice pomalí a nepřesní. Za zbytek zápasu před holkama smekám klobouk, nepřestaly věřit a konečně byl vidět tým který chce vyhrát. Tlak ze třetí třetiny jsme si naštěstí přenesli i do prodloužení a padnul nám tam bonus. Děkujeme soupeři za napínavý a fér zápas.
65:00 Střely v prodloužení: 1:2
63:24 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #42 Terezie Lejbová (5:6)
63:24 Jedovka z poloviny hřiště padá za domácí brankářku. Plzeň títmo otáčí nepříznivý vývoj z 5:1 na 5:6!
63:07 Tady žádné strategické pokyny nevidíme. Hraje se nahoru dolů.
61:48 První větší ohrožení hostující branky. Brankářka Plzně vyráží.
60:00 Střely ve 3. části: 3:10
59:59 No a jdeme do finále.... tedy, do prodloužení!
56:15 Teď se nervozita lepí na florbalky domácích.
53:49 Co k tomu říct. Ani stav 5:1 není jistý a musí se hrát celý zápas. Abrakadabra – 5:5 je na světě.
53:21 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #42 Terezie Lejbová, asistoval #98 Kamila Kaslová (5:5)
52:48 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #21 Ivana Drugdová, asistoval #95 Daniela Lorencová (5:4)
51:07 Plzeňské hráčky jsou teď výrazně aktivnější. Uvidíme, kam to bude směřovat...
46:55 Konečně zde můžeme vidět tempo 1. ligy.
44:46 No... a máme tu zdramatizování zápasu. Dvěma slepenými góly s následnou přesilovou hrou teď posunuly plzeňské hráčky na dostřel pouhých 2 gólů.
44:19 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #6 Anna Alexandra Suková (5:3)
43:31 Když nestíhám, seknu víc....
43:30 Vyloučen hráč #6 Dominika Výborná družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
41:32 Úvodní tlak hostí s následným důrazem do branky přeci jen vyústil ve snížení stavu na 5:2.
41:31 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #21 Ivana Drugdová, asistoval #47 Lenka Přerostová (5:2)
40:00 Střely ve 2. části: 7:4
39:01 Rychlý protiútok domácích nakonec končí jen 6 metrů nad brankou hostí.
36:07 Menší rozpaky v rozehrávce domácích. Naštěstí plzeňské hráčky tuto možnost gólově nevyužily.
32:10 Průběh utkání není moc oku lahodící, ale sem tam se najdou i pěkné góly. Jeden z nich předvedla Beranová hezkou střelou od mantinelu do vzdálenějšího růžku branky.
31:26 GÓL FBC Kutná Hora! 5:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová, asistoval #11 Natálie Dubská (5:1)
28:11 A z ničeho nic tu máme vyloučení. Konečně první červený zápis dnešního utkání.
28:10 Vyloučen hráč #88 Andrea Košťálová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
27:01 Prozatím kutnohorské hráčky častěji na míčku.
21:17 Kulička jedna neposedná! Hostující hráčce teď přeskočil za brankou míček, čehož využila hráčka domácích a rychlou otočkou dává do prázdné branky.
21:13 GÓL FBC Kutná Hora! 4:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #17 Lucie Klepalová bez asistence (4:1)
20:01 Uvidíme, jak pauza mezi 1. a 2. třetinou zamává s tempem hry.
20:00 Střely v 1. části: 8:4
18:10 Hra je teď dost neuspořádaná, rozlítaná. Plno nepřesností a zbytečných faulů hokejkou.
13:58 GÓL FBC Kutná Hora! 3:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #10 Dominika Němcová (3:1)
13:58 A z ničeho nic.... zameteno opět do brázné! 3:1
12:15 Teď se tempo hry poněkud uklidnilo....
09:40 Teď hodně rychlý sled branek na obou stranách. Uvidíme dnes střelecké hody?
09:14 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #76 Martina Špetová (2:1)
08:36 GÓL FBC Kutná Hora! 2:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Natálie Dubská, asistoval #32 Barbora Forštová (2:0)
06:34 GÓL FBC Kutná Hora! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #31 Nikola Šimůnková, asistoval #12 Melánie Dubská (1:0)
06:34 Štěstěna odrazů se přiklonila na stranu domácích a Šimůnková "do prázdné" otevírá skóre zápasu.
05:53 Standartní situace ve velmi přijatelné vzdálenosti pro domácí, bohužel pro domácí – brankářka skvěle pokryla bližší tyčku.
03:38 První minuty bez většího ohrožení domácí i hostující branky. Hra je zatím neuspořádaná.
00:01 Úvodní buly pro Plzeň.
00:00 Dámy a pánové, vážení diváci, vítejte na prvním domácím zápase v roce 2023 mezi týmy FBC Kutná Hora a FBS SLAVIA Fat Pipe Plzeň. Dnes se utká tým ze 7. proti týmu z 5. místa. Bodový rozdíl je 9 bodů a domácí mají před dnešním zápasem 6 bodů náskok na Rudé Dračice MN Týn, který je na 8. místě tabulky.