• 60 59:25
    4:7
    (Malíková)

TJ Sokol Nové Strašecí - Florbal Ústí 4:7
branky: 6. Veronika Kučerová, 19. Veronika Petrová, 32. Kristýna Kleknerová, 60. Veronika Petrová - 12. Markéta Kociánová, 23. Petra Bratschaedlová, 43. Adéla Kubíková, 44. Lucie Mrázová, 45. Markéta Kociánová, 49. Lucie Mrázová, 53. Lucie Mrázová; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Tomáš Veselý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Vendula Lisá 15 - Kateřina Kočová 28; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:5
60:00 Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér): Těší mě, že jsme dokázali prolomit šňůru porážek a zakončit tak tento rok tím nejlepším možným způsobem. Utkání bylo místy na můj vkus až zbytečně rozlítané, ale díky zlepšeným činnostem jsme dokázali nakonec výsledek překlopit na naši stranu. Děkuji soupeři za utkání a pokojné svátky všem.
60:00 Komentář domácích: Dnes jsme velice pohledné utkání byli schopni odevzdat soupeři na 4 minuty ve třetí třetině. K tomu se přidala naše neschopnost vstřelit branku a s těch nejjasnějších situací. děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štestí.
60:00 Střely ve 3. části: 13:8
59:25 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:7
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #23 Veronika Petrová, asistoval #13 Eliška Malíková (4:7)
58:55 Skořepová chytá žížaly uprostřed hřiště
52:15 GÓL Florbal Ústí! 3:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Lucie Mrázová, asistoval #50 Kateřina Kočová (3:7)
48:05 Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
48:05 GÓL Florbal Ústí! 3:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Lucie Mrázová bez asistence (3:6)
44:57 Ústí se třemi rychlými góly dostává do vedení
44:55 GÓL Florbal Ústí! 3:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (3:5)
43:26 GÓL Florbal Ústí! 3:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Lucie Mrázová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (3:4)
42:59 GÓL Florbal Ústí! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Adéla Kubíková bez asistence (3:3)
40:00 Střely ve 2. části: 7:4
31:58 Duo Křečkové a Kleknerové nikdy neomrzí, spolu posílají Strašecí do vedení
31:57 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová, asistoval #21 Veronika Křečková (3:2)
22:17 Ústí opět vyrovnává
22:16 GÓL Florbal Ústí! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová, asistoval #17 Lucie Mrázová (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 12:10
19:20 Křečková v breaku, bohužel gól nepadl
18:10 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #23 Veronika Petrová bez asistence (2:1)
11:21 Kociánová vymetla levý horní růžek a vyrovnává!
11:20 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová bez asistence (1:1)
05:18 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #7 Veronika Kučerová, asistoval #17 Eliška Lubenská (1:0)
05:18 Kučerová dává první gól a posílá zebry do vedení
04:47 Kalinová po krásné akci přestřeluje bránu