• 65 64:06
    5:4
    (Vrzalová)

ACEMA Sparta Praha - FBC Kutná Hora 5:4p
branky: 14. Lucie Zemanová, 28. Anna Bogdanová, 50. Julie Pecinová, 60. Anna Bogdanová, 65. Lucie Zemanová - 23. Sabina Labudová, 38. Štěpánka Helclová, 43. Kateřina Moravcová, 57. Natálie Dubská; rozhodčí: Jan Šubrt - Tomáš Grigar; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Kateřina Pokorná 30 - Juliana Fajčíková 39; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:2, 1:0
65:00 Komentář hostů Štursa David (Trenér): I když jsme se postupně v zápase zvedali, do optimálního výkonu jsme dnes měli daleko. A i když jsme měli nakonec zápas ve svých rukou, soupeři jsme darovali vyrovnání pár vteřin před koncem. Prodloužení bylo už jen o štěstí, a to přálo více soupeři. Máme na čem pracovat, jak florbalově, tak i takticky a týmově. Děkujeme soupeři za zápas a blahopřejeme mu k vítězství.
65:00 Komentář domácích Koudelka Daniel (Vedoucí): Dnešní výkon, nebyl tak dobrý jako včerejší, přesto jsme rádi, že tentokrát jsme byli schopni dorovnat v poslední minutě a dotáhnout to v prodloužení. Bereme cenné 2 body. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů
65:00 Střely v prodloužení: 2:2
64:06 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #73 Eliška Vrzalová (5:4)
64:05 Lucie Zemanová střílí pátou a uzavírá tím dnešní utkání.
63:36 Krásná šance hostí, ale střela síť nerozhýbala.
62:57 Tým ACEMA Sparta Praha hraje v plném počtu.
61:14 Berenika Vrzalová prochází obranou Kutné Hory a jde sama na bránu, nepodařilo se jí proměnit.
60:56 Vyloučen hráč #89 Stela Lukovská družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
60:30 Oba týmy tvrdě bojují o výhru.
60:00 Střely ve 3. části: 11:17
59:59 Spartě se podařilo vyrovnat, výsledek zápasu se rozhodne v prodloužení.
59:41 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #71 Anna Bogdanová, asistoval #52 Denisa Vajdlová (4:4)
59:35 Sparta odvolává golmanku a jde do šesti.
58:19 Berenika Vrzalová prochází téměř všemi hráčkami Kutné Hory, golmanka ale střelu chytá.
56:40 GÓL FBC Kutná Hora! 3:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Natálie Dubská, asistoval #48 Sabina Ašenbrennerová (3:4)
56:26 Hra se přelévá ze strany na stranu.
55:39 Sparta si bere time-out.
55:38 Timeout ACEMA Sparta Praha
54:45 Kutná Hora se drží v útoku. Prověřuje golmanku Sparty častými střelami.
53:56 Kutná Hora dynamickou rozehrávkou překonává střední pásmo a tlači se do střely.
52:55 Sparta se snaží o dorážku ve velkém brankovišti.
51:18 Sparta rozehrává, nedaří se jí vystřelit a Kutná Hora jde do brejku.
51:07 Sparta se drží na útočné polovině a snaží se o střelu.
49:29 Sparta dává gól! Hráčce se povedlo přehodit golmanku.
49:28 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Julie Pecinová bez asistence (3:3)
49:04 Kutná Hora rozehrává opět ze stejného místa, střela netrefila bránu.
48:36 Sparta po zisku balónku po jednom střídá a přechází do útoku.
48:01 Kutná Hora rozehrává na útočné polovině, snaží se dostat ke střele, ale ztrácí balón.
46:19 Sparta rozehrává z horního levého rohu.
46:29 Krátce po rozehrávce Sparta ztrácí balón, ale znovu jej získává a dostává se do nebezpečné akce, která však končí neúspěšně.
42:54 Hráčkám Kutné Hory se podařilo využít přesilové situace. Poprvé za utkání má Kutná Hora náskok nad Spartou.
42:53 GÓL FBC Kutná Hora! 2:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #38 Kateřina Moravcová, asistoval #8 Sabina Labudová (2:3)
42:28 Kutná Hora pressuje, Sparta jde do brejku, hráčce se ale backhandová střela nepodařila zvednout.
41:33 Kutná Hora předvádí krásný cross na protější stranu, střelu golmanka ale chytila.
40:57 Vyloučen hráč #12 Aneta Navrátilová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za špatné střídání
40:01 Začíná poslední třetina zápasu, buly protentokrát vyhrává Sparta
40:00 Střely ve 2. části: 11:15
39:52 Kutná Hora se snaží o poslední šanci na gól. Střela ale netrefuje bránu.
39:25 Rozhodčí přerušuje hru, golmanka Sparty si nechává ošetřit prsty.
39:00 Dostáváme se do poslední minuty druhé třetiny.
37:05 Kutná Hora krásnou střelou do zadní šibenice dorovnává na 2:2.
37:04 GÓL FBC Kutná Hora! 2:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #25 Štěpánka Helclová, asistoval #11 Natálie Dubská (2:2)
34:07 Sparta má standardní situaci na velkém brankovišti. Snaží se o rychlý gól, ale střela míří do první hráčky Kutné Hory.
33:23 Kutná Hora se snaží pressovat, Sparta protihráčky úspěšně přehrává, ale nedostává se k akci.
29:39 Sparta využívá zmatku na hřišti a bleskově rozehrává, střela ale trefila jen golmanku Kutné Hory.
28:40 Kutná Hora opět rozehrává z pravého horního rohu, tentokrát se ale hráčkám nepodařilo dostat ke střele.
27:40 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #71 Anna Bogdanová, asistoval #47 Dominika Kračunova (2:1)
26:43 Kutná Hora má rozehrávku, dostává se do střely, ale Kateřina Pokorná chytá balón a akci zastavuje.
25:20 Sparta rozehrává z půlky, hráčka zatahuje balónek za branku a nebezpečně jej nahazuje do velkého brankoviště. Dorážka ale nebyla úspěšná.
22:54 Kutná Hora úspěšně využívá chybu Sparty a vstřílí gól.
22:53 GÓL FBC Kutná Hora! 1:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Sabina Labudová, asistoval #38 Kateřina Moravcová (1:1)
22:39 Sparta unáhlenou nahrávkou na střed přichází o balónek
21:15 Hráčka Sparty padá na zem, rozhodčí přerušuje hru. Hru znovu zahajuje buly ze středu.
21:10 Kutná Hora rozehrává z pravého horního rohu
20:01 Začíná druhá třetina zápasu. Buly vyhrává Kutná Hora
20:00 Střely v 1. části: 10:10
19:27 Sparta má rozehrávku v pravém horním rohu, po střele ztrácí balón a hráčka Kutné Hory jde do akce 1 na 1.
17:51 Rozhodčí řeší technické komplikace s časomírou
17:25 Sparta se trpělivou rozehávkou dostává do útočného pásma, střela však netrefila bránu.
13:38 Sparta bleskově proměňuje svou přesilovou situaci. Střela mířila k nepokryté bližší tyčce
13:37 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #89 Stela Lukovská (1:0)
13:35 Vyloučen hráč #10 Dominika Němcová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
12:54 Sparta si trpělivě nahrává kolem hráček Kutné Hory a čeká na vhodnou situaci pro střelu.
12:24 Rozhodčí drží vyloučení, Sparta odvalává brankářku a jde do šesti.
11:15 Kutná Hora nebezpečně hraje kolem branky sparty
10:48 Sparta se drží na útočné polovině, snaží se dostat ke střele.
09:58 Sparťanky střídají, Kutná Hora přechází do pressu.
08:29 Utočnice Sparty se neúspěšně pokouší o brejk.
06:58 Standardní situace Sparta nedokázla využít, hráčky Kutné Hory získávají míček pod svou kontrolu
06:49 Sparta bude mít standardku
04:35 Berenika Vrzalová získává balónek na středu a dostává se přes tři protihráčky až ke střele.
02:28 Sparta střídá, Kutná Hora se toho snaží využít. Střela bohužel netrefila bránu.
01:40 Spartě se nepodařila rozehrávka z rohu a hráčky Kutné Hory se dostávají do nebezpečné akce.
00:49 Kutná Hora opatrně rozehrává, první nahrávka za střední pásmo však míří zároveň za mantinel.
00:01 Zápas byl právě zahájen, úvodní buly vyhrává pro tým FBC Kutná Hora Nikol Němcová.