1:9
    Štěpánka KOLAFOVÁ
    (Reischlová)

Banes Florbal Soběslav - TJ Sokol Královské Vinohrady 1:9
branky: 10. Karolína Kašparová - 2. Natálie Jirková, 4. Tereza Jechová, 8. Eliška Reischlová, 19. Běla Novotná, 22. Karolína Hošková, 38. Běla Novotná, 44. Natálie Jirková, 58. Natálie Jirková, 58. Štěpánka Kolafová; rozhodčí: Petr Jindra - Michal Obertan; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Tereza Boháčová 43 - Daniela Kreisingerová 21; po třetinách: 1:4, 0:2, 0:3
60:00 Komentář hostů Skála Jan (Trenér): Dnešní zápas se mi hodnotí velmi těžko. Bohužel jsme po většinu utkání nepředváděli florbal, který umíme a navíc se nám nedařilo střelecky. Určitě je pozitivní, že si z víkendu odnášíme šest bodů. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Mendl Tomáš (Trenér): Zlepšený výkon na skv nestačil, trestal každou naší chybu.Bohužel my jsme nabídnutých šancí nevyužili a nepřekonali skvěle chytající golmanku soupeře. Děkuji soupeři za zápas
60:00 Střely ve 3. části: 8:16
59:59 střely na branku: domácí 8, hosté 16
57:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #87 Štěpánka Kolafová, asistoval #10 Eliška Reischlová (1:9)
57:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #70 Karolína Hošková (1:8)
46:20 Vyloučen hráč #4 Simona Tenková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za špatné střídání
43:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:7
40:00 Střely ve 2. části: 6:16
39:59 střely na bránu: domácí 6, hosté 16
37:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná, asistoval #11 Aneta Nigrinová (1:6)
33:21 Vyloučen hráč #5 Veronika Šraierová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování florbalky
29:11 Vyloučen hráč #81 Terezie Jireková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
23:01 Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil #8 Monika Hrnečková.
21:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #70 Karolína Hošková, asistoval #99 Natálie Jirková (1:5)
20:00 Střely v 1. části: 8:20
19:59 střely na bránu: domácí 8, hosté 20
18:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:4
09:27 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #21 Karolína Kašparová, asistoval #93 Kateřina Vojtová (1:3)
07:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #97 Tereza Jechová (0:3)
03:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #97 Tereza Jechová, asistoval #87 Štěpánka Kolafová (0:2)
01:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková bez asistence (0:1)