4:10
    Anna Alexandra SUKOVÁ
    (Ježdíková)

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 5:10
branky: 18. Tereza Bočková, 56. Tereza Bočková, 57. Tereza Bočková, 58. Tereza Bočková, 60. Šárka Houzarová - 3. Anna Urbanová, 4. Šárka Ježdíková, 5. Martina Špetová, 10. Dominika Vatahová, 15. Victoria Binědová, 34. Andrea Košťálová, 42. Victoria Binědová, 44. Dominika Vatahová, 57. Victoria Binědová, 60. Anna Alexandra Suková; rozhodčí: Štěpán Kinkor - Radim Vlasák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Simona Werbynská 67 - Kristýna Votýpková 33; po třetinách: 1:5, 0:1, 4:4
60:00 Komentář domácích Příhodová Denisa (Vedoucí): Dneska jsme nestačily tempu, které soupeř nastavil už od první třetiny. Soupeř zaslouženě vyhrál. Musíme si z toho vzít ponaučení a zapracovat na sobě. Máme na to, musíme zamakat.  nDěkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.  nDoufáme, že příště fanouškům připravíme lepší podívanou, děkujeme.
60:00 Komentář hostů Procházka Vít (Trenér): Kdyby zápas trval jen 56. minut, byli bychom s odvedeným výkonem maximálně spokojení. Kvalita a pohyb v útočném pásmu, gólů mohlo být i víc. Většina zápasu i důslednost v obraně, škoda odfláknutého závěru. Cením že jsme zachovali chladnou hlavu i ve vyostřenějších fázích zápasu. Díky všem za utkání a hezký zbytek neděle.
60:00 Střely ve 3. části: 16:22
59:43 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 5:10
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #11 Šárka Houzarová, asistoval #28 Aneta Paďourková (5:10)
59:20 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #45 Šárka Ježdíková (4:10)
57:56 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 4:9
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková bez asistence (4:9)
56:52 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 3:9
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #10 Nella Stašková (3:9)
56:32 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #95 Daniela Lorencová (2:9)
55:30 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:8
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #21 Karolína Hašlová (2:8)
51:13 Vyloučen hráč #11 Šárka Houzarová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
43:48 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #55 Dominika Vatahová, asistoval #98 Kamila Kaslová (1:8)
41:49 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #88 Andrea Košťálová (1:7)
40:00 Střely ve 2. části: 15:27
33:31 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #88 Andrea Košťálová, asistoval #15 Anna Urbanová (1:6)
20:00 Střely v 1. části: 7:28
19:10 Vyloučen hráč #76 Martina Špetová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:02 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:5
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #99 Denisa Příhodová (1:5)
14:50 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová bez asistence (0:5)
09:44 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
09:44 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #55 Dominika Vatahová, asistoval #79 Victoria Binědová (0:4)
06:33 Vyloučen hráč #99 Denisa Příhodová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za bránění ve hře
04:32 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #73 Karolína Raslová (0:3)
03:03 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Šárka Ježdíková, asistoval #79 Victoria Binědová (0:2)
02:09 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Anna Urbanová, asistoval #6 Anna Alexandra Suková (0:1)