• 60 59:35
    7:4
    (Nigrinová)

TJ Sokol Královské Vinohrady - TJ Sokol Nové Strašecí 7:4
branky: 1. Aneta Nigrinová, 15. Nikola Trnková, 45. Eliška Reischlová, 47. Eliška Reischlová, 48. Nikola Trnková, 52. Běla Novotná, 60. Běla Novotná - 5. Nina Schumannová, 39. Kristýna Kleknerová, 43. Veronika Křečková, 44. Nina Schumannová; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 21 - Nikola Siskosová 29; po třetinách: 2:1, 0:1, 5:2
60:00 Komentář domácích Skála Jan (Trenér): Jsme rádi, že jsme tohle těžké utkání zvládli dovést do vítězného konce. Troufnu si říci, že jsme dneska byli po většinu utkání nebezpečnějším a kvalitnějším týmem. Hosty dlouho ve hře držela výborná gólmanka.Ve třetí třetině jsme ukázali naší sílu. Holkám díky za víkend a jedeme dál!
60:00 Komentář hostů Jánský Zdeněk (Trenér): Dnešní zápas rozhodla přesná koncovka.Bohužel na soupeřově straně.Děkujeme za zápas.Těšíme se na příště.
60:00 Střely ve 3. části: 18:6
60:00 Nedělní večer je šťastnější pro domácí celek, který na domácí půdě vítězí 7:4
59:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná, asistoval #11 Aneta Nigrinová (7:4)
59:35 Běla Novotná po nádherné akci přidává sedmý gól domácích
59:03 Nové Strašecí zkouší v 6 hráčkách ještě vykřesat naději
58:37 Tvrdá střela hostujících, domácí gólmanka ale připravena
56:50 Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
56:50 SKV teď předvedly slušný kolotoč
55:49 Veronika Křečková zkoušela zahrozit z dálky, úspěšná ale nebyla
54:45 Na dnešní večerní utkání si našlo cestu 31 diváků, děkujeme!
53:25 Eliška Reischlová mohla zkompletovat hattrick, netrefila však ideálně
52:39 Hrušková zkouší znovu, Jirková však netrefuje
51:48 Pěkná kombinace Hriškové a Trnkové gólem nekončí
51:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná z trestného střílení (6:4)
51:06 SKV navyšují vedení, když se z trestného střílení trefuje Běla Novotná!
49:50 Hostující tým si za sekyru vysloužil další vyloužení a domácí zkusí využít přesilovku
49:48 Vyloučen hráč #10 Karolína Bulvová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
49:23 Pěkná kombinace domácích, Hrušková však netrefuje
48:47 Nové Strašecí zahrozilo z dálky, střela však letěla vysoko nad
47:52 Tady se ale nyní dějí věci! Nejprve přidala další gól Reischlová a srovnala stav, po 15 vteřinách byla úspěšná Trnková, která otáčí stav zápasu ku prospěchu domácích
47:11 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #69 Eliška Škvorová (5:4)
46:56 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #84 Eliška Hladíková (4:4)
45:48 Hrušková zkusila z dálky, úspěšná však nebyla
44:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #98 Konstantýna Klosová (3:4)
44:21 Domácí se však nezalekly a ani ne po minutě snižuje Eliška Reischlová
43:34 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #15 Nina Schumannová, asistoval #13 Eliška Malíková (2:4)
43:34 Ještě jsme ani nestihli vstřebat předchozí gól a Nové Strašecí udeřilo podruhé!
42:59 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (2:3)
42:59 Z ničeho nic tu máme třetí gól Nového Strašecí, prosazuje se Veronika Křečková
41:30 Fanoušci domácího celku nyní hlasitě povzbuzují
40:01 Třetí třetina je tady, uvidíme, zda se dočkáme rozuzlení
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
40:00 Druhá třetina byla na góly velmi chudá a my jsme byli svědky jen jedné branky, která vedla ke srovnání stavu na 2:2.
38:58 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová, asistoval #23 Veronika Petrová (2:2)
38:58 A máme srovnáno! Míček se kutálel, až se dokutálel do vinohradské branky, 2:2
38:32 Eliška Reischlová trefuje vysoko nad zařízení
38:08 Pokus Jirkové taktéž zblokován
37:01 Hrušková se sama vydala na brankářku Strašecí, průnik se ovšem nepovedl
34:52 Pokus Reischlové zblokován
32:38 Spousta nepřesností na obou stranách, už jsme viděli dnes i záživnější florbal
29:46 Dva pokusy Elišky Reischlové, ani jeden nekončí v síti
28:21 Hra je teď sem a tam, na obou stranách spousta střeleckých pokusů, brankové konstrukce ale odolávají
25:30 Domácí se snažily, ale míček do branky v přesilové hře nenatlačily, hra pokračuje v pěti na obou stranách
24:38 Krásný pokus Hladíkové gól nepřinesl
23:29 Vyloučen hráč #7 Veronika Kučerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
23:29 A máme tu první přesilovku SKV, hostující Veronika Kučerová sekala a jde si odpočinout na trestnou lavici
20:45 Nebezpečnou střelu Nového Strašecí zblokovala Haaszová0045
20:00 Střely v 1. části: 11:12
20:00 První třetina již nic dalšího nepřinese, domácí drží jednogólový náskok
19:20 Pokus Novotné končí v rukách hostující gólmanky
18:57 Hra se opět přelévá ze strany na stranu, ani jednomu týmu se nedaří zakončit
16:42 Kapitánka domácích trefuje pouze gólmanku, ani následný druhý pokus nekončí úspěchem
15:31 Střela Jirkové míří vysoko nad
14:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #84 Eliška Hladíková (2:1)
14:47  A domácí se mohou po druhé radovat, v patnácté minutě se prosazuje Nikola Trnková
13:15 Nyní se tedy dějí věci, nejprve břevno hostující gólmanky, následovala obrovská šance na druhé straně
11:02 Obrovská šance hostí končí břevnem
10:18 ​Nové Strašecí nyní dvakrát hrozilo, gólmanka SKV však balonk za záda nepustila
08:22 Pěkná přihrávka, Novotná však netrefuje. Ani následný pokus Haaszové gól nepřinesl
07:15 Hra se nyní přelévá ze strany na stranu bez větších šancí
05:23 Skrumáž před brankou ukončuje rozhodčí ostrým hvizdem do píšťalky
04:25 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #15 Nina Schumannová, asistoval #10 Karolína Bulvová (1:1)
04:25 I na druhé straně první střela přináší první gól, prosazuje se Nina Schumannová
03:40 Střelecký pokus Nikoly Trnkové končí vedle brány
00:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #32 Nikola Trnková (1:0)
00:25 První střela domácích a hned gól! Prosazuje se Aneta Nigrinová.
00:01 Pěkný nedělní večer, vítáme vás u druhého domácího víkendového zápasu SKV Ladies