• 58 57:09
    2
    Linda ZBORNÍKOVÁ

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - TJ Sokol Nové Strašecí 4:7
branky: 10. Lenka Přerostová, 24. Kamila Kaslová, 35. Andrea Žižková, 40. Victoria Binědová - 19. Kristýna Kleknerová, 21. Veronika Křečková, 23. Karolína Bulvová, 39. Leontýna Káralová, 45. Kristýna Kleknerová, 52. Karolína Bulvová, 53. Anna Vobořilová; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Filip Oberta; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Kateřina Valečková 17 - Vendula Lisá 33; po třetinách: 1:1, 3:3, 0:3
60:00 Komentář hostů Jánský Zdeněk (Trenér): Dnes nám vyšla jina taktika než bývá standartem, ktomu se přidali goly z protiutoku. To bylo základem a na perfektně fyzicky připravenou Slavii to bylo platné. děkujeme z autkání.
60:00 Komentář domácích Procházka Vít (Trenér): Dnešek mě mrzí hlavně kvůli divákům, kteří si sem našli cestu. Dostáváme šílené góly a celý zápas nás provázela veliká nekvalita na balonku. Soupeř hrál velmi účelně a disciplinovaně, my jsme si s tím nedokázali poradit. Zítra musíme být mnohem, mnohem lepší. Díky všem za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:09 Domácí tentokrát oslabení přežili.
57:09 Vyloučen hráč #88 Linda Zborníková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
57:09 Domácí hráli opět v šesti, tentokrát ale, bohužel pro ně, i s brankářem.
56:32 Valečková zpět v brance i se skvělým zákrokem.
55:10 Domácí zkouší hru v šesti.
53:32 Střela Kaslové pouze do náruče Lisé.
52:14 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
52:14 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:7
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #8 Anna Vobořilová, asistoval #19 Leontýna Káralová (4:7)
51:03 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #13 Eliška Malíková (4:6)
51:03 Po otočce zpoza branky navyšuje Bulvová vedení hostů.
49:44 Příležitost do prázdné branky Suková neproměňuje.
44:16 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová, asistoval #8 Anna Vobořilová (4:5)
44:16 Nové Strašecí využívá svou přesilovku hned po několika vteřinách.
44:12 Vyloučen hráč #6 Anna Alexandra Suková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za držení
44:12 První vyloučení zápasu si odpykají domácí.
40:58 Závar před brankou hostů gólem nekončí.
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
39:52 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #17 Lucie Bejčková (4:4)
39:52 V samém závěru druhé třetiny opět domácí dorovnávají.
38:28 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #19 Leontýna Káralová, asistoval #13 Eliška Malíková (3:4)
38:28 Hosté opět odskakují do jednogólového vedení.
38:12 Výborným pressem vybojovala Kaslová míček pro svůj tým.
35:39 Usazení domácích na útočné polovině končí střelou Binědové mimo branku.
34:38 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #11 Andrea Žižková, asistoval #47 Lenka Přerostová (3:3)
34:38 Máme opět dorovnáno.
28:22 Skvělý návrat Markové.
23:12 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová bez asistence (2:3)
23:12 Ovšem ne na dlouho. V zápětí hned skórují i domácí a dotahují tak stav utkání.
22:32 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #23 Veronika Petrová (1:3)
22:32 Nahození Bulvové doráží Petrová. Hosté odskakují na rozdíl dvou branek.
20:33 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková, asistoval #13 Eliška Malíková (1:2)
20:33 Hosté se hned v úvodu druhé třetiny ujímají vedení.
20:00 Střely v 1. části: 14:8
19:42 Konstrukce branky za Valečkovou zazněla již podruhé.
18:27 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová, asistoval #21 Veronika Křečková (1:1)
18:27 Hosté dorovnávají stav utkání.
17:38 Po střele Bulvové zařinčela tyčka u branky domácích.
13:51 Prudkou střelu Křečkové od půlky Valečková chytá.
12:02 Standartku z nebezpečného prostoru hosté nevyužívají.
09:06 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová, asistoval #11 Andrea Žižková (1:0)
09:06 Jako první se vedení ujímají domácí.
08:26 Střela Vachovcové končí nad brankou hostů.
05:14 Poprvé zahrozili také domácí. Střelu Binědové likviduje Lisá.
03:34 První střela zápasu patří hostům.
02:06 Slavia uklidňuje rozlítaný začátek zápasu.
00:01 Úvodní buly pro domací.