• 60 59:08
    7:5
    (Suková)

Florbal Chomutov - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  7:5
branky: 2. Markéta Prontekerová, 18. Klára Armstarková, 36. Natálie Königová, 39. Tereza Suková, 54. Michaela Voráčková, 55. Veronika Bímová, 60. Markéta Prontekerová - 18. Tereza Bočková, 20. Nella Stašková, 41. Tereza Bočková, 49. Nella Stašková, 52. Karolína Hašlová; rozhodčí: Josef Heřmánek - Tereza Trávníčková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Karolina Bačková 18 - Veronika Podlahová 34; po třetinách: 2:2, 2:0, 3:3
60:00 Komentář domácích Hýsek Martin (Trenér): Těžké utkání, Týn má velice houževnaté holky, kterým nesmíte nechat moc prostoru,  protože pak vás potrestají což přesně ukázaly i tady. nDíky za zápas.
60:00 Komentář hostů Příhodová Denisa (Vedoucí): Vyrovnaný zápas, o kterém nebylo rozhodnuto do posledních vteřin. Bohužel, někdy až moc tvrdé zákroky, které kazily celkový dojem ze hry. Děkujeme soupeřům a fanouškům.
60:00 Střely ve 3. části: 15:8
59:59 Výhra je na naší straně!
59:08 GÓL Florbal Chomutov! 7:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #16 Markéta Prontekerová, asistoval #9 Barbora Suková (7:5)
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
56:37 Timeout Florbal Chomutov
55:22 Výborný blok Rázkové.
54:33 Dva krásné góly v oslabení pro Chomutov a dvě krásné asistence pro Hýskovou.
54:32 GÓL Florbal Chomutov! 6:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #20 Veronika Bímová, asistoval #11 Adriana Hýsková (6:5)
53:51 GÓL Florbal Chomutov! 5:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #93 Michaela Voráčková, asistoval #11 Adriana Hýsková (5:5)
53:05 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
52:29 Další zranění Chomutova a Hýsek neudržel své emoce a byl voloučen.
52:28 Vyloučen hráč #71 Tereza Suková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování
51:04 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 4:5
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #21 Karolína Hašlová, asistoval #10 Nella Stašková (4:5)
50:58 Krátká má vážné zranění.
50:02 Hýskova zraněna a při doprovodu dovedena na střídačku.
49:16 Skvělá kombinace Prontekerové a Pilíkové končí mimo hřiště.
48:56 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 4:4
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková z trestného střílení (4:4)
47:05 Vrbková se snaží dorážet do branky, ale netrefuje  balónek.
43:33 Ulčová vybojovala standartku z rohu Týnu.
40:48 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 4:3
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #3 Lucie Krátká (4:3)
40:01 Úvodní buly třetí třetiny Týn.
40:00 Střely ve 2. části: 14:9
39:43 Neskutečný zákrok Bačkové.
39:00 Poslední minuta druhé třetiny s dvou brankvým náskokem Chomutova.
38:44 GÓL Florbal Chomutov! 4:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #71 Tereza Suková, asistoval #19 Viktorie Rázková (4:2)
35:41 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #12 Natálie Königová, asistoval #11 Adriana Hýsková (3:2)
33:13 Chomutov chce být za každou cenu vítězem utkání, ale Týn jim v tom velice dobře brání.
31:12 Střela Voráčkové mimo branku.
29:01 Protiútok Chomutova zastaven ve středním pásmu.
26:45 Týn udržel přesilovku bez obdržené branky.
26:42 Týn má ve 4 hráčkách balónek pod kontrolou na straně Chomutova.
24:44 Vyloučen hráč #27 Johana Vejvodová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:23 Kombinace Hýskové s Maleckou vychytána.
20:49 Bočková navyšuje na 4:3.
20:12 Pár sekund po začátku třetiny a hned střela Chomutova.
20:01 Úvodní buly třetí třetiny pro Týn.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Týn.
20:00 Střely v 1. části: 12:6
19:59 První třetina končí ve vyrovnaném stavu.
19:24 Je vyrovnáno na 2:2!
19:23 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #33 Tereza Bočková (2:2)
17:43 První a navyšující gól Bočkové.
17:42 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková bez asistence (2:1)
17:05 Krásná střela Armstárkové končí v brance.
17:02 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #31 Klára Armstarková, asistoval #20 Veronika Bímová (2:0)
16:04 Mock sbírá balónek po ztrátě fojtíkový a jde do střely, která končí v rukou Podlahové.
13:50 Týn na své polovině drží balónek.
10:50 Útok Týnu zastaven v rohu Chomutova.
08:40 Střela Malecké do brankáře.
06:26 Střelu ze standartní situace Chomutova vychytává Podlahová.
04:52 Týn rozehrává s rohu domácích.
01:29 Prontekerová se prosazuje prvním gólem tohoto utkání.
01:28 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #16 Markéta Prontekerová, asistoval #97 Simona Mock (1:0)
00:01 Úvodní buly pro Chomutov.