5:4
    Eliška ŠIDLOCHOVÁ
    (Hýsková)

Florbal Chomutov - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 5:4p
branky: 3. Natálie Königová, 24. Adriana Hýsková, 41. Adriana Hýsková, 50. Nela Fojtíková, 61. Eliška Šidlochová - 12. Ivana Drugdová, 32. Kamila Kaslová, 44. Martina Špetová, 58. Victoria Binědová; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Martin Procházka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Karolina Bačková 29 - Kateřina Valečková 35; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:2, 1:0
65:00 Komentář domácích Hýsek Martin (Trenér): Strašně těžké utkání z houževnatým soupeřem kdy jsme chtěli brát tři body a myslím, že jsme k nim měli blíže, ale vzhledem k závěru jsem rád za body dva. Děkuji moc soupeři za férové utkání a šťastnou cestu domu.
65:00 Komentář hostů Procházka Vít (Trenér): Dnes pochvala za bojovnost a vůli. Celý zápas dotahujeme, vždy se vzchopíme a vyrovnáme. V závěrečných vteřinách dvě nevyužité gólovky a v prodloužení okamžitý trest. Bohužel, udělali jsme o jednu chybu víc než soupeř. Pěkné důrazné utkání, a i když vezeme jen bod, užil jsem si to víc než včera. Díky všem hráčkám, sudím i divákům.
65:00 Střely v prodloužení: 1:0
60:22 GÓL Florbal Chomutov! 5:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Eliška Šidlochová, asistoval #11 Adriana Hýsková (5:4)
60:01 Úvodní bule v prodloužení pro domácí Florbal Chomutov.
60:00 Střely ve 3. části: 14:13
57:37 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová bez asistence (4:4)
56:31 Poslední minutky běží do konce třetí třetiny a domácí stále vedou o gól, který chtějí hosté vyrovnat.
54:42 Zatím je ve vedení Chomutov, ale hra se neustále přelévá.
52:32 Hosté se dostávají do útoku.
49:29 GÓL Florbal Chomutov! 4:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #10 Nela Fojtíková, asistoval #19 Viktorie Rázková (4:3)
48:54 Fojtíková se nadějně přesouvá z obrany do útoku.
46:54 Stav je stále vyrovnaný, ale na míčku jsou v tuto chvíli hosté.
44:49 Rozehrávku ze strany hostů mají domácí.
43:17 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #98 Kamila Kaslová (3:3)
42:46 K dnešnímu derby přihlíží přes 65 diváků.
40:04 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková bez asistence (3:2)
40:01 Úvodní bule pro FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň.
40:00 Střely ve 2. části: 13:11
38:24 Fascinující zákrok Bačkové.
34:33 Domácí se pokouší o další útok, ale končí to ztrátou míčku.
32:48 Domácí se dostávají do útočné poloviny, ale opět je z toho jen ztráta míčku.
31:50 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #11 Andrea Žižková (2:2)
30:58 Hosté kombinují rychlé a přesné přihrávky přes střed hřiště.
28:39 Terez Suková se dostává k míčku, běží na bránu a střílí, hráčka hostů však střelu blokuje.
26:47 Chomutov má volný úder, Eliška posílá Königové a ta střílí, brankářka míček chytila.
24:50 Tóthová se stahuje do obrany a posílá přihrávku do útoku.
23:12 GÓL Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #17 Petra Malecká (2:1)
22:53 Malecká rychle zasáhla a vybojovala si míček.
20:01 Úvodní bule pro FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň.
20:00 Střely v 1. části: 12:9
18:12 Blíží se poslední minuta a stav je stále vyrovnaný, ale ve vedení má míček převážně Chomutov.
14:20 Hosté zkouší presink, ale Chomutov zůstává na míčku.
12:38 Chomutov fauluje a hosté mají volný úder ze středu hřiště.
11:29 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #21 Ivana Drugdová, asistoval #76 Martina Špetová (1:1)
10:33 Nadějný útok Malecké bohužel nevyšel.
10:08 Šidlochová se drží na středu a posílá přihrávky do útoku.
08:57 Hýsková dostává přihrávku do předbrankového prostoru a střílí na brankáře.
06:58 Hosté se poprvé dostávají až před branku domácího týmu.
04:55 Domácí se probojovali přes útočníky hostující družstva a drží se na polovině hostů.
02:30 První branku v utkání otevírá domácí tým, který se hned dostává do vedení.
02:25 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #12 Natálie Königová, asistoval #6 Eliška Šidlochová (1:0)
00:01 Úvodní bule pro Florbal Chomutov.