2

2.

série

FBŠ Gorily Plzeň - Panthers Praha 5:6pn
branky: 3. Filip Vavrík, 8. Lukáš Fischer, 12. Lukáš Fischer, 34. Filip Vavrík, 39. Lukáš Fischer - 2. Matyáš Klinka Canales, 6. Matyáš Hradecký, 10. Michael Adam Riley, 24. Ondřej Suchánek, 42. Michael Adam Riley, N David Beneš; rozhodčí: Jan Hanzal - David Hertz; vyloučení: 5:4; využití: 1:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Filip Černý 22 - Sebastien Štosek 18; po třetinách: 3:3, 0:1, 2:1
Ukončena trestná střílení
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #28 Vojtěch Ježek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň hráč #14 Adam Čech , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #81 David Beneš a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň hráč #82 Filip Vavrík , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 6:11
41:21 GÓL Panthers Praha! 5:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #51 Michael Adam Riley, asistoval #26 Šimon Jelínek (5:5)
40:31 Vyloučen hráč #75 Lukáš Čech družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
38:05 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 5:4
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer bez asistence (5:4)
36:30 Vyloučen hráč #14 Adam Čech družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
36:06 Vyloučen hráč #42 Tadeáš Tobiáš družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
33:43 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #82 Filip Vavrík bez asistence (4:4)
32:10 Vyloučen hráč #31 Samuel Hron družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 7:8
23:45 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #54 Ondřej Suchánek, asistoval #83 Jakub Černík (3:4)
21:45 Vyloučen hráč #42 Tadeáš Tobiáš družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 10:8
14:19 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
13:02 Vyloučen hráč #51 Michael Adam Riley družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
11:13 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer, asistoval #75 Lukáš Čech (3:3)
09:07 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #51 Michael Adam Riley, asistoval #31 Samuel Hron (2:3)
07:59 Vyloučen hráč #81 David Beneš družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
07:03 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:2
05:06 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #5 Matyáš Hradecký, asistoval #81 David Beneš (1:2)
02:36 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #82 Filip Vavrík, asistoval #94 Lukáš Fischer (1:1)
01:17 Vyloučen hráč #63 Matyáš Klinka Canales družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky
01:02 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #63 Matyáš Klinka Canales, asistoval #28 Vojtěch Ježek (0:1)