5:3
    Tomáš BELEJ
    ()

Panthers Praha - SOKOLI Pardubice 5:3
branky: 2. Matěj Motl, 16. Marek Linha, 27. David Beneš, 28. David Zelinka, 34. Tomáš Kačer - 21. Petr Křinka, 26. Max Malátek, 60. Tomáš Belej; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Julius Šabler 22 - Jan Matějka 19; po třetinách: 2:0, 3:2, 0:1
60:00 Komentář domácích Nováková Andrea (Vedoucí): V dnešním utkání jsme plnili všechny pokyny, až na pár drobností. Poučili jsme se z víkendu. Zítra na to navážeme. Děkujeme soupeři na utkání.
60:00 Komentář hostů Krejčí Tomáš (Asistent trenéra): Děkuji soupeři a rozhodčím za utkání a těšíme se na zítřejší zápas
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:41 Timeout Panthers Praha
59:41 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej bez asistence (5:3)
58:43 Timeout SOKOLI Pardubice
52:01 Pech zkušeně zabraňuje šanci hostí a posílá míček na Uhera.
50:01 Balonek lítá ze strany na stranu stejně jako hráči.
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
35:28 Vyloučen hráč #94 Marek Urban družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
34:30 Hra v druhé třetině hodně přidala na rychlosti i důraznosti.
33:54 GÓL Panthers Praha! 5:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #34 Tomáš Kačer, asistoval #27 Antonín Ježek (5:2)
28:51 Urbanovi zůstává v ruce pouze půlka florbalky.
27:30 GÓL Panthers Praha! 4:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #34 Tomáš Kačer (4:2)
27:30 Zelinka se po nahrávce od Kačera obtočil kolem bránícího hráče a poslal balónek za záda golmana Hostí.
26:18 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #54 Ondřej Suchánek (3:2)
25:51 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #73 Max Malátek, asistoval #44 Lukáš Drahný (2:2)
22:14 Vyloučen hráč #10 Ryan Ian Rolan družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:01 Strnádek ostře střílí z půlky, ale golman domácích opět připraven.
20:42 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka, asistoval #5 Jakub Šimák (2:1)
20:00 Střely v 1. části: 4:9
15:46 GÓL Panthers Praha! 2:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Marek Linha, asistoval #67 David Zelinka (2:0)
15:46 David Zelinka posílá přes celé hřište cross na Linhu, a ten zavěšuje do odkryté brány.
08:44 Šabler chytá míč skokem dalekým!
06:00 Sokoli si v přesilové hře udržují dobrý tlak, ale zatím se ještě nepokusili vystřelit.
05:28 Vyloučen hráč #57 Marek Leiš družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
01:46 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Matěj Motl, asistoval #10 Ryan Ian Rolan (1:0)
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:01 Vítám Vás u prvního kola baráže o CE ligu juniorů. Do Rudenské sportovní haly dorazili Sokoli z Pardubic, uvidíme zda-li si na nich pražský Panther smlsne.