3:13
    Jonáš OBERMANN
    (Urbánek)

FBC Česká Lípa - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:13
branky: 17. Adam Filip Hrdlička, 37. Jiří Moravík, 55. Jiří Moravík - 13. Richard Kellenberger, 14. Dominik Šach, 23. Filip Ouředníček, 27. Matyáš Cvejn, 39. Miroslav Řehák, 39. Josef Trčka, 46. Miroslav Řehák, 47. František Urbánek, 50. Miroslav Řehák, 51. Dominik Šach, 52. Richard Kellenberger, 53. Marek Hauptmann, 60. Jonáš Obermann; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 2:1 + Miroslav Řehák OS; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Daniel Jukl 29, Milan Švajcr 4 - Jiří Trojan 14; po třetinách: 1:2, 1:4, 1:7
60:00 Komentář domácích Kopta Petr (Trenér): V zápase byly některé momenty na kterých můžeme stavět, ale musíme se hodně věnovat tréninkům a posouvat se dál. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme příjemnou cestu.
60:00 Komentář hostů Paštika Marek (Asistent trenéra): Jsme rádi za výhru a soupeři děkujeme.
60:00 Střely ve 3. části: 5:17
59:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Jonáš Obermann, asistoval #40 František Urbánek (3:13)
58:04 Moravík probíhá mezi protihráči a střílí na bránu.
56:18 Česká Lípa se drží u branky Vinohrad.
54:43 GÓL FBC Česká Lípa! 3:12
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #78 Jiří Moravík, asistoval #71 Adam Filip Hrdlička (3:12)
54:21 Vinohrady stále střílí na branku České Lípy.
52:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Marek Hauptmann, asistoval #89 Jonáš Obermann (2:12)
52:45 Buly vyhrál tým domácích.
51:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #37 Miroslav Řehák (2:11)
51:17 Vyloučen hráč #37 Miroslav Řehák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady - osobní trest
51:17 Vyloučen hráč #37 Miroslav Řehák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování
51:17 Česká Lípa hraje opět v plném počtu.
50:23 Vyloučen hráč #12 David Sedláček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
50:04 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #4 Dominik Šach, asistoval #18 Richard Kellenberger (2:10)
50:04 Buly vyhrál tým Vinohrad.
49:31 Timeout FBC Česká Lípa
49:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #96 Marek Hauptmann (2:9)
49:31 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Milan Švajcr družstva FBC Česká Lípa
48:40 Česká Lípa stále skvěle brání všem střelám.
47:02 Hrdlička skvěle zabránil střele na bránu.
46:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #37 Miroslav Řehák (2:8)
45:12 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:7
45:12 Buly vyhrál tým hostů.
44:34 Česká Lípa se snaží udržet míček u svých hokejek a drží se na straně Vinohrad.
43:10 Česká Lípa hraje opět v plném počtu.
42:51 Urbánek střílí na branku Lípy.
41:10 Vyloučen hráč #37 Matyáš Flekl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:03 Kellenberger vystřelil na branku České Lípy a má tak první střelu třetí třetiny.
40:00 Buly vyhrává tým Vinohrad.
40:00 Střely ve 2. části: 10:16
38:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #38 Josef Trčka, asistoval #36 Adam Gere (2:6)
38:39 Buly vyhrává tým Vinohrad.
38:01 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #89 Jonáš Obermann (2:5)
37:05 Česká Lípa drží míček u svých hokejek.
36:57 GÓL FBC Česká Lípa! 2:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #78 Jiří Moravík bez asistence (2:4)
35:13 Vinohrady dělají plno tahů na bránu.
33:58 Vinohrady několikrát po sobě střílí na branku Lípy.
32:15 Česká Lípa rozehrává před brankou Vinohrad a využívá své šance vystřelit.
30:50 Vinohrady drží míček u sebe a snaží se přeběhnout k brance Lípy.
29:05 Řehák střílí neúspěšně na branku České Lípy.
27:30 Vinohrady opět přebíhají na stranu Lípy a snaží se vystřelit.
26:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #56 Matyáš Cvejn, asistoval #12 František Jílek (1:4)
25:41 Moravík příbíhá k brance Vinohrad, využívá své šance a střílí.
24:05 Trepeš střílí na branku Vinohrad a má tak první střelu druhé třetiny.
22:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #63 Filip Ouředníček, asistoval #37 Miroslav Řehák (1:3)
22:25 Buly vyhrám tým Vinohrad.
21:37 Moravík beží s míčkem k brance Vinohrad.
20:00 Buly vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 2:13
18:33 Hauptmann střílí na branku Lípy, ale neúspěšně.
18:00 Česká Lípa drží míček u svých hokejek.
16:15 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #71 Adam Filip Hrdlička, asistoval #21 Jan Zátka (1:2)
16:15 Buly vyhrává tým TJ Sokol Královské Vinohrady.
14:13 Česká Lípa hraje u branky České lípy beze střely.
13:01 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #4 Dominik Šach bez asistence (0:2)
12:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #12 František Jílek (0:1)
12:21 Buly vyhrál tým FBC Česká Lípa.
10:48 Urbánek střílí neúspěšně na branku České Lípy.
09:11 Vinohrady se drží na straně Lípy.
07:20 Vinohrady neúspěšně střílí na branku Lípy.
06:00 Česká Lípa přebírá kontrolu nad míčkem a drží ho u svých hokejek.
04:10 Česká Lípa přebíhá na stranu Vinohrad.
03:25 Vinohrady drží míček u svých hokejek.
01:39 Vinohrady střílí na branku Lípy.