12:3
    Petr DVOŘÁK
    (Dolejš)

PSN Tatran Střešovice - FBC DOŠWICH MILEVSKO 12:3
branky: 6. Tobiáš Petržilka, 19. Michal Antonín Malhocký, 29. Marek Hozman, 34. Marek Hozman, 35. Lukáš Procházka, 39. Marek Hozman, 43. Daniel Péc, 46. Lukáš Procházka, 47. Michal Antonín Malhocký, 48. Daniel Péc, 53. Vojtěch Panuška, 58. Matěj Čelakovský - 33. Patrik Novotný, 49. Daniel Dolejš, 60. Petr Dvořák; rozhodčí: Jan Brejcha - Jakub Cigl; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Adam Draslar 18 - Adam Hejný 28, Matěj Habart 13; po třetinách: 2:0, 4:1, 6:2
60:00 Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér): Dnes jednoznačně zvítězila kvalita. Blahopřeji soupeři k výkonu. Naši kluci srdnatě bojovali po celý zápas, za což jim velmi děkuji. Tešíme se na další zápas.
60:00 Komentář domácích Menhart Jakub (Trenér): Hodně hry na míčku, málo efektivity v koncovce. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 28:6
59:58 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 12:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #19 Petr Dvořák, asistoval #5 Daniel Dolejš (12:3)
58:10 Domácí tým opět trénuje hru v šesti.
57:20 GÓL PSN Tatran Střešovice! 12:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #5 Marek Hozman (12:2)
56:25 Tatran v 6.
54:54 Střelu Novotného Draslar s přehledem chytá.
53:32 Habart předvedl sérii úspěšných zákroků.
52:32 GÓL PSN Tatran Střešovice! 11:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #53 Daniel Péc (11:2)
51:24 Střídání brankáře. Nový brankář #22 Matěj Habart družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO
51:11 Čelakovský trefuje levou tyč Hejného.
49:55 Čelakovský láme florbalku.
48:31 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 10:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #6 Filip Prokop (10:2)
47:45 GÓL PSN Tatran Střešovice! 10:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #53 Daniel Péc, asistoval #9 Adam Carvan (10:1)
47:20 Dolejš z předbrankového prostoru trefuje Draslara do hrudi.
46:05 GÓL PSN Tatran Střešovice! 9:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #6 Michal Antonín Malhocký, asistoval #17 Adam Kučera (9:1)
46:05 Skrytá střela z levé strany končí za zády Hejného.
45:03 GÓL PSN Tatran Střešovice! 8:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #69 Lukáš Procházka, asistoval #68 Vojtěch Panuška (8:1)
44:54 Brankář Milevska v permanenci.
42:37 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:1
42:37 Ledabylé nahození končí brankou.
41:57 Hrbáček trefuje jen gólmana Milevska.
40:59 Trojáček sám před prázdnou brankou. Gól nedává.
40:01 Buly pro Tatran, který ihned útočí.
40:00 Střely ve 2. části: 16:9
38:22 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #17 Adam Kučera (6:1)
36:59 Vyloučen hráč #6 Filip Prokop družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
36:40 Trojáček opět prověřuje Draslara. Ten jeho střelu chytá a vyhazuje na Péce.
34:40 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:1
34:40 Rychlá akce - Carvan, Panuška, Procházka - končí gólem.
33:15 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #66 Vojtěch Kún (4:1)
32:55 Procházka těsně míjí přihrávku Carvana před brankou Hejného.
32:12 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #41 Matěj Duba (3:1)
31:00 Čelakovský sám před bránou Hejného, ale gól nedává.
30:12 Vyloučen hráč #69 Lukáš Procházka družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:31 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:0
27:01 V oslabení uniká Hrbáček, ale brakáře Milevska nepřekonává.
26:09 Vyloučen hráč #5 Marek Hozman družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
25:30 Carvanovu střelu z poloviny hřiště Hejný chytá.
22:45 Dolejšovu kličku Draslar chytá.
21:59 Hejný též v akci. PokusyTatranu kryje.
21:10 Draslar kryje nebezpečnou střelu z blískosti.
20:01 Ůvodní buly druhé části je také pro Tatran.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
18:00 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #6 Michal Antonín Malhocký bez asistence (2:0)
18:00 Po individuální akci přidává druhou branku Tatranu Michal Malhocký.
16:20 Akci Milevska 2 na 1 ukončil hráč střelou nad Draslarovu branku.
13:58 První zákrok gólmama Tatranu, akce 2 na 1.
13:39 Čelakovský z výběhu trefuje gólmana Milevska do masky.
11:35 Jakub Lisa střílí z levé strany, hostující gólman tento pokus kryje.
09:59 Tatran více na balonku. Hra plyne poklidným tempem.
06:11 Faul Malhockého. Rozehrává se po levé ruce brankáře Tatranu.
05:00 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #78 Tobiáš Petržilka, asistoval #53 Daniel Péc (1:0)
01:30 První zákrok brankáře Milevska.
00:41 Oba týmy pouští do hry své druhé lajny.
00:01 Úvodní buly pro Tatran.
00:00 Dobré odpoledne, vítáme vás u online přenosu 3. kola kvalifikace.