3:21
    Ondřej MARTINEC
    (Cobl)

FBC Česká Lípa - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 3:21
branky: 35. Ladislav Pekárek, 38. Adam Filip Hrdlička, 59. Ondřej Martinec - 8. Matěj Vosátka, 9. Tomáš Fryš, 14. Šimon Taraba, 16. Šimon Taraba, 25. Mário Ozimý, 29. Lukáš Vašíček, 32. Šimon Batkovič, 33. Dominik Bürger, 36. Maxim Grega, 40. Mário Ozimý, 41. Matěj Vosátka, 42. Maxim Grega, 43. Ondřej Kroužek, 44. Mário Ozimý, 48. Mário Ozimý, 51. Dominik Bürger, 51. Tomáš Fryš, 52. Matěj Vosátka, 53. Šimon Batkovič, 57. Mário Ozimý, 58. Lukáš Trnka; rozhodčí: David Scholz - Lukáš Pekárek; vyloučení: 4:0; využití: 0:3; diváků: 63; zásahy brankářů: Radek Dvořák 39, Daniel Jukl 17 - Miroslav Kovařík 13; po třetinách: 0:4, 2:6, 1:11
60:00 Komentář hostů Grega Jozef (Trenér): Dneska mnohem vydařenější zápas než včera po herní stránce i z hlediska efektivivty. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Kopta Petr (Trenér): Náš tým se učí v těchto zápasech, vlastně víc jak polovine je dorosteneckého věku. Nejlepší část zápasu byla od nás druhá třetina. Musíme se z takovýchto zápasů učit a posouvat.Pozitivní bylo, že dva hráči vstřelili svůj první gól v této soutěži. A musíme trénovat a posouvat se dál. Děkuji soupeři za hru a přeji šťastnou cestu.
60:00 Střely ve 3. části: 3:28
59:13 Do konce utkání nám zbýva už jen necelá minuta.
58:24 GÓL FBC Česká Lípa! 3:21
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #3 Ondřej Martinec, asistoval #25 Filip Cobl (3:21)
57:36 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:21
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #46 Lukáš Trnka bez asistence (2:21)
57:09 Hosté rozehrávají v útočném rohu.
56:34 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:20
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #80 Mário Ozimý, asistoval #64 Tomáš Trnka (2:20)
56:32 Hosté se ženou do protiútoku a dávají gól.
55:23 Cobl získal míček na mantinelu.
54:14 Flekl ztratil míček a je z toho nebezpečná střela.
53:08 Hosté rozehrávají v útočném rohu.
52:21 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:19
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Šimon Batkovič, asistoval #20 David Veleba (2:19)
51:55 Bohemians točí domácí hráče kolem dokola.
51:30 Vyloučen hráč #7 Oliver Šulc družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
51:09 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #41 Šimon Taraba (2:18)
50:54 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #19 Šimon Mazánek (2:17)
50:28 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #7 Dominik Bürger, asistoval #59 Ondřej Kroužek (2:16)
49:36 Hudík přichází o míček v rohu hřiště.
48:31 Domácí rozehrávají a ihned přichází o míček.
47:43 Hosté získavají míček a jdou si vystřídat.
47:13 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:15
46:53 Domácí rozehrávají ve vlastním rohu.
46:15 Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
44:25 Vyloučen hráč #4 Ondřej Hudík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:47 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #80 Mário Ozimý, asistoval #46 Lukáš Trnka (2:14)
43:02 Pekárek jde do střely, ale kíček letí mimo branku.
42:17 Buly vyhrávají hosté.
42:16 Timeout FBC Česká Lípa
42:16 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #59 Ondřej Kroužek, asistoval #96 Daniel Grézl (2:13)
41:32 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #64 Tomáš Trnka (2:12)
41:32 Střídání brankáře. Nový brankář #93 Daniel Jukl družstva FBC Česká Lípa
40:25 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #21 Lukáš Vašíček (2:11)
40:00 Vstupní vhazování do 3. třetiny vyhrála Lípa.
40:00 Střely ve 2. části: 10:29
39:36 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:10
39:11 Výborný blok Zátky.
38:09 Bohemians ve velkém tlaku na branku domácích.
37:44 GÓL FBC Česká Lípa! 2:9
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #71 Adam Filip Hrdlička, asistoval #25 Filip Cobl (2:9)
36:54 Martinec netrefuje odkrytou branku Kovaříka.
36:19 Domácí rozehrávají ve vlastním rohu.
35:38 Domácí po dlouhé době v útočných pozicích.
35:15 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:9
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #97 Šimon Batkovič (1:9)
34:32 Bohemians znovu v útočných pozicích.
34:13 GÓL FBC Česká Lípa! 1:8
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek z trestného střílení (1:8)
34:01 Hrdlička přichází o míček.
33:04 Hosté na míčku s tlakem na branku.
32:47 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:8
32:02 hosté získali míček a ihned startují do útoku.
31:35 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Šimon Batkovič, asistoval #80 Mário Ozimý (0:7)
30:28 Domácí na míčku se snaží dostat do útoku.
29:54 Hrdlička trefuje tyč.
29:27 Domácí rozehrávají na polovině hřiště.
28:56 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Lukáš Vašíček, asistoval #91 Matěj Vosátka (0:6)
27:51 Hosté se ženou do útoku, ale útok jim kazí Hudík.
26:34 Domácí rozehrávají od vlastní branky.
25:23 Moravík vybojoval míček a pokusil se vystřelit.
24:47 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #80 Mário Ozimý, asistoval #88 Maxim Grega (0:5)
24:24 Hosté rozehrávají v útočném rohu.
23:07 Hosté rozehrávají před brankou domácích.
22:01 Dpmácí rozehrávají na vlastní polovině.
21:13 Hosté rozehrávají v útočném rohu.
20:00 První buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 3:20
19:15 Domácí rozehrávají v útočném rohu.
17:40 Dvořák vyhazuje, ale jeden hráč z týmu hostí jeho výhoz zachytává.
16:29 Hosté rozehrávají v útočném rohu.
15:36 Po čtrvrté brance hostí výhrávají buly domácí.
15:35 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Šimon Taraba, asistoval #21 Lukáš Vašíček (0:4)
14:05 Hosté ztrácí míček, ale ihned ho získávají zpět na své čepele.
13:18 Po třetí brance hostů vyhrávají buly hosté a ihned se ženou do útoku.
13:17 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:3
12:38 Domácí rozehrávají ve vlastním rohu.
11:02 Bohemians už delší dobu v útočných pozicích.
09:46 Martinec faulová v rohu hřiště, Lípa rozehrává a vyvíjí tlak do branky.
08:17 Po druhé brance hostů vyhrávají buly domácí.
08:16 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #59 Ondřej Kroužek (0:2)
07:20 Buly po brance hostů vyhrávají hosté.
07:19 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #46 Lukáš Trnka (0:1)
06:32 hosté mají první přesilovou hru utkání a tak mají větší šanci se ujmout vedení.
06:28 Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za držení
05:34 Hosté obstřelují branku domácích, ale všechny střely mimo branku.
04:32 Hosté točí v útoku českolipské hráče, zatím bez zakončení.
03:21 Jásek ztratil míček a tak mohli jít hosté do samostatného úniku.
02:20 Hosté rozehrávají na útočné polovině a snaží se dostat do zakončeník, ke kterému jim zatím domácí nedávají až tolik prostoru.
01:17 Domácí rozehrávají ve vlastním rohu.
00:00 První buly vyhrávají hosté a ihned startují do útočných pozic.