0

0

0.

VŠSK MFF Praha - TJ Sokol Dobříš B 3:2pn
branky: 8. Matouš Čistecký, 36. Pavel Čechovský, N Matouš Čistecký - 17. Maxim Šteiner, 32. Michael Šiška; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vojtěch Prokop; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Josef Novák ? - Marek Juna ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Dobříš B hráč #5 David Kolář , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva VŠSK MFF Praha hráč #21 Adam Chuděj , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Dobříš B hráč #18 Jakub Dragoun , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva VŠSK MFF Praha hráč #9 Matouš Čistecký a vstřelil rozhodující gól (3:2).
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Dobříš B hráč #13 Michael Šiška , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva VŠSK MFF Praha hráč #19 Filip Slavík , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:23 GÓL VŠSK MFF Praha! 2:2
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #10 Pavel Čechovský, asistoval #14 Josef Malík (2:2)
33:52 Timeout VŠSK MFF Praha
31:10 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #13 Michael Šiška, asistoval #22 Maxim Šteiner (1:2)
30:25 Vyloučen hráč #5 Tomáš Jurczyk družstva VŠSK MFF Praha na 2 minuty za sekání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
16:57 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #22 Maxim Šteiner, asistoval #5 David Kolář (1:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
08:52 Vyloučen hráč #19 Filip Slavík družstva VŠSK MFF Praha na 2 minuty za sekání
07:33 GÓL VŠSK MFF Praha! 1:0
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #9 Matouš Čistecký, asistoval #5 Tomáš Jurczyk (1:0)