0

0.

série

Florbal Sedlčany - IBK Tajula 7:8pn
branky: 15. Petr Janský, 18. Petr Kůt, 19. Jakub Pařízek, 20. Petr Janský, 24. Jan Lhota, 29. Jan Lhota, 30. Petr Janský - 5. Ondřej Kraus, 6. Vojtěch Kotrč, 14. Svatopluk Hybš, 18. Svatopluk Hybš, 24. Ondřej Kraus, 29. Svatopluk Hybš, 30. Ondřej Kraus, N Martin Janský; rozhodčí: David Hertz - Jan Tůma; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Antonín Valsa ? - Kamil Vodička ?; po třetinách: 0:2, 5:3, 2:2
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Sedlčany hráč #17 Martin Junek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Tajula hráč #62 Martin Janský a vstřelil rozhodující gól (7:8).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Sedlčany hráč #88 Ondřej Kocura , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Tajula hráč #23 Ondřej Kraus , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Sedlčany hráč #46 Jan Lhota , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Tajula hráč #22 Svatopluk Hybš , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
34:24 Timeout Florbal Sedlčany
34:24 Vyloučen hráč #69 Adam Hlaváček družstva IBK Tajula na 2 minuty za hra rukou
32:02 Timeout IBK Tajula
29:34 GÓL IBK Tajula! 7:7
Branku družstva IBK Tajula vstřelil #23 Ondřej Kraus, asistoval #62 Martin Janský (7:7)
29:14 GÓL Florbal Sedlčany! 7:6
Branku družstva Florbal Sedlčany vstřelil #86 Petr Janský, asistoval #17 Martin Junek (7:6)
28:56 GÓL IBK Tajula! 6:6
Branku družstva IBK Tajula vstřelil #22 Svatopluk Hybš, asistoval #23 Ondřej Kraus (6:6)
28:19 GÓL Florbal Sedlčany! 6:5
Branku družstva Florbal Sedlčany vstřelil #46 Jan Lhota bez asistence (6:5)
28:15 Vyloučen hráč #9 Vojtěch Kotrč družstva IBK Tajula na 2 minuty za bránění ve hře
27:08 Vyloučen hráč #86 Petr Janský družstva Florbal Sedlčany na 2 minuty za hra na zemi
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:27 GÓL IBK Tajula! 5:5
Branku družstva IBK Tajula vstřelil #23 Ondřej Kraus, asistoval #22 Svatopluk Hybš (5:5)
23:11 GÓL Florbal Sedlčany! 5:4
Branku družstva Florbal Sedlčany vstřelil #46 Jan Lhota bez asistence (5:4)
21:53 Vyloučen hráč #69 Adam Hlaváček družstva IBK Tajula na 2 minuty za bránění ve hře
19:46 GÓL Florbal Sedlčany! 4:4
Branku družstva Florbal Sedlčany vstřelil #86 Petr Janský, asistoval #11 Petr Kůt (4:4)
18:13 GÓL Florbal Sedlčany! 3:4
Branku družstva Florbal Sedlčany vstřelil #72 Jakub Pařízek, asistoval #46 Jan Lhota (3:4)
17:10 GÓL Florbal Sedlčany! 2:4
Branku družstva Florbal Sedlčany vstřelil #11 Petr Kůt, asistoval #88 Ondřej Kocura (2:4)
17:01 GÓL IBK Tajula! 1:4
Branku družstva IBK Tajula vstřelil #22 Svatopluk Hybš bez asistence (1:4)
14:16 GÓL Florbal Sedlčany! 1:3
Branku družstva Florbal Sedlčany vstřelil #86 Petr Janský, asistoval #98 Vojtěch Kocura (1:3)
13:35 GÓL IBK Tajula! 0:3
Branku družstva IBK Tajula vstřelil #22 Svatopluk Hybš, asistoval #62 Martin Janský (0:3)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
05:04 GÓL IBK Tajula! 0:2
Branku družstva IBK Tajula vstřelil #9 Vojtěch Kotrč, asistoval #62 Martin Janský (0:2)
04:19 GÓL IBK Tajula! 0:1
03:02 Trestné střílení družstva Florbal Sedlčany neproměnil #88 Ondřej Kocura.