36
  • 36 35:00
    Tigers

Prague Tigers C - VŠSK MFF Praha 3:2
branky: 7. Zdeněk Veselý, 24. Šimon Duba, 26. Šimon Duba - 20. Pavel Čechovský, 29. Josef Malík; rozhodčí: Artem Zolotar - Filip Novák; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Omar Hammami ? - Michal Novák ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:1
36:00 Ukončení 3. části
35:00 Timeout Prague Tigers C
35:00 Poslední minuta. Týmu Matfyz se čas krátí...
34:05 Vyloučen hráč #14 Tomáš Pytl družstva Prague Tigers C na 2 minuty za bránění ve hře
33:35 Počet diváků v hale: 3
33:27 Počet díváku online přenosu: 57
33:26 Timeout VŠSK MFF Praha
33:01 Celá hala oněmněla po spálené šanci Jana Vávry (12) při vlastním oslabení.
31:05 Vyloučen hráč #7 Jan Dvořák družstva VŠSK MFF Praha na 2 minuty za opakované přestupky
29:07 Vyloučen hráč #15 Daniel Dupkala družstva VŠSK MFF Praha na 2 minuty za sekání
28:40 GÓL VŠSK MFF Praha! 3:2
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #14 Josef Malík, asistoval #21 Adam Chuděj (3:2)
28:25 Předržování míče brankářem týmu Matfyz bylo na hraně pravidel. Rozhodčí přivřel očko.
27:11 Kvalita střelby je na straně Prague Tigers. Nyní se domácí tým dostává do zajímavé střelecké pozice u velkého brankoviště.
25:38 GÓL Prague Tigers C! 3:1
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #22 Šimon Duba, asistoval #12 Jan Nachtmann (3:1)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
24:00 Nedáš, dostaneš. To platí i pro dnešní zápas. Vedení se vrací na stranu TIgers.  Druhá třetina přinesla zajímavé situace na obou stranách. Ani jedno mužstvo si však zatím nevybojovalo rozhodující převahu a situace na začátku třetí třetiny zůstává otevřená.
23:26 GÓL Prague Tigers C! 2:1
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #22 Šimon Duba, asistoval #71 Zdeněk Veselý (2:1)
23:00 Až nesmyslně dobrý zákrok předvedl gólman Tigers proti střele Matfyzu mířící přímo na "teploměr".
22:22 "My chceme gól!" skandují diváci doma u mobilních zařízení! Zápas má jiskru a i diváci psaného online přenosu si přijdou na své.
20:03 Nyní se mužstva na střídačkách přou o správnost výroku sudích.  "To snad bylo obráceně!" pravil hráč týmu Matfyz, "To si snad děláš pr***!" kontruje sborově lavička Tigers.
19:10 GÓL VŠSK MFF Praha! 1:1
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #10 Pavel Čechovský, asistoval #14 Josef Malík (1:1)
19:10 Tým Matfyz se po zaslouženém usílí dostává k zasloužené odměně.
18:35 Zvoní tyč! Filip Slavík (19) orazítkoval zařízení týmu Prague Tigers
17:52 Hra se vyvíjí proměnlivě a žádný z týmu nyní nemá rozhodující převahu.  Počet online diváků: 2
16:02 Pohledná akce formace Matfyzu Pepsson Papsson Adamsson skončila jen na pohotově chytajícím golmanovi Tigers. Skóre zůstává bohužel pro tým hostů stále na čísle 0
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:00 Zatím všechny střely na branku byly zblokovány a nebo netrefily zařízení. Matfyz přesto pokračuje v sympatickém tlaku
08:49 Vyloučen hráč #71 Zdeněk Veselý družstva Prague Tigers C na 2 minuty za zdržování hry
06:09 GÓL Prague Tigers C! 1:0
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #71 Zdeněk Veselý bez asistence (1:0)
06:09 Po sporném zákroku ze zadu na polovině hriště se tým Tigers prosazuje pohlednou střelou do horníhou pavoučiště branky hostí.
01:21 Trestné střílení družstva Prague Tigers C neproměnil #22 Šimon Duba.
00:39 Dlouho očekávaný zápas mezi dvěma vedoucími týmy tabulky začíná! Fanoušci bouří a první lajny se pouští do sebe.