3:12
    Šimon DUBA
    (Mach)

IBK Tajula - Prague Tigers C 3:12
branky: 12. Ondřej Kraus, 22. Martin Janský, 29. Ondřej Kraus - 7. Jakub Wágner, 8. Tomáš Táborský, 9. Jakub Wágner, 11. David Raffay, 11. David Raffay, 21. David Raffay, 21. Tomáš František Kašpar, 23. Šimon Duba, 27. Tomáš František Kašpar, 30. Tomáš Táborský, 31. Šimon Duba, 34. Šimon Duba; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kamil Vodička ? - Omar Hammami ?; po třetinách: 1:5, 1:3, 1:4
36:00 Ukončení 3. části
35:02 Jeden z hráčů Tajuly se pustil do hlasitíé polemiky na téma šlápnutí na čepel soupeře.
35:02 Gronwaldt se pokusil o frajeřinku a málem si sám podrazil nohy hokejkou.
34:09 Hammami neusnul a několik pokusů Tajuly o snížení kryje.
33:09 GÓL Prague Tigers C! 3:12
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #22 Šimon Duba, asistoval #8 Štěpán Mach (3:12)
33:09 Duba také hattrick!
30:32 GÓL Prague Tigers C! 3:11
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #22 Šimon Duba, asistoval #11 David Raffay (3:11)
29:23 GÓL Prague Tigers C! 3:10
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #27 Tomáš Táborský, asistoval #4 Dan Gronwaldt (3:10)
29:23 Gronwaldt labužnickou asistení o tyčku přispěl k desátému gólu Tigers.
28:25 GÓL IBK Tajula! 3:9
Branku družstva IBK Tajula vstřelil #23 Ondřej Kraus, asistoval #13 Petr Homonický (3:9)
28:25 A vzápětí Kraus odčinil.
28:00 Kraus o několik metrů přestřelil bránku.
26:50 GÓL Prague Tigers C! 2:9
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #90 Tomáš František Kašpar, asistoval #27 Tomáš Táborský (2:9)
26:50 Kašpar se před prázdnou nemýlil.
24:36 Hříště se nám na chvíli rozdělilo na dvě poloviny, Tigers s míčkem na soupeřově polovině hráli 3 na 3, zatímco na polovině Tigers odpočívali hráči 2 na 2.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:25 Zatímco Tigers tlačí soupeře Janský situaci kontroluje z jejich poloviny.
22:50 GÓL Prague Tigers C! 2:8
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #22 Šimon Duba bez asistence (2:8)
21:53 GÓL IBK Tajula! 2:7
Branku družstva IBK Tajula vstřelil #62 Martin Janský, asistoval #28 Vladimír Štván (2:7)
20:57 GÓL Prague Tigers C! 1:7
20:41 GÓL Prague Tigers C! 1:6
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #11 David Raffay, asistoval #48 Jakub Wágner (1:6)
20:41 Rafan hattrick!
17:40 Jeden z hráčů Tajuly ještě stále hlasitě řeší dle jeho názoru sporné vyloučení, rozhodčí už ale věnují pozornost hře.
17:19 Vyloučen hráč #13 Petr Homonický družstva IBK Tajula na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
14:30 Hammami to hraje hlavou.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:59 Kubík se v poslední vteřině 1. třetiny pokusil dovršit hattrick, ale gólman Vodička byl připravený.
11:46 GÓL IBK Tajula! 1:5
Branku družstva IBK Tajula vstřelil #23 Ondřej Kraus, asistoval #62 Martin Janský (1:5)
10:19 GÓL Prague Tigers C! 0:5
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #11 David Raffay bez asistence (0:5)
10:05 GÓL Prague Tigers C! 0:4
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #11 David Raffay, asistoval #22 Šimon Duba (0:4)
09:52 Utkání bylo přerušeno po zásahu míčku do citlivých partií Dana Gronwaldta.
08:38 GÓL Prague Tigers C! 0:3
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #48 Jakub Wágner, asistoval #11 David Raffay (0:3)
07:55 GÓL Prague Tigers C! 0:2
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #27 Tomáš Táborský, asistoval #15 Zbyněk Prokšan (0:2)
06:46 GÓL Prague Tigers C! 0:1
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #48 Jakub Wágner, asistoval #81 Jiří Sobotka (0:1)
04:39 Trestné střílení družstva Prague Tigers C neproměnil #22 Šimon Duba.
03:52 Vyloučen hráč #48 Jakub Wágner družstva Prague Tigers C na 2 minuty za sekání
00:59 Vyloučen hráč #11 Stanislav Havelka družstva IBK Tajula na 2 minuty za sekání