• 35 34:35
    2
    Martin HOŠEK

Prague Tigers C - FBC Vokurky 7:2
branky: 13. Jakub Wágner, 23. Zbyněk Prokšan, 24. David Raffay, 28. Zbyněk Prokšan, 29. Jakub Wágner, 31. Tomáš Táborský, 32. Štěpán Mach - 12. Drahoslav Vochozka, 27. Tomáš Bartoš; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Omar Hammami ? - Michal Polák ?; po třetinách: 0:1, 3:0, 4:1
36:00 Ukončení 3. části
34:35 Vyloučen hráč #4 Martin Hošek družstva FBC Vokurky na 2 minuty za blokování florbalky
31:58 GÓL Prague Tigers C! 7:2
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #8 Štěpán Mach, asistoval #48 Jakub Wágner (7:2)
31:50 Ve hře 4 na 4 se hřiště opticky zvětšilo a nabízí tak více prostoru pro oku lahodící kombinace.
31:38 Vyloučen hráč #87 Tomáš Novotný družstva Prague Tigers C na 2 minuty za hrubost
30:37 Vyloučen hráč #14 Drahoslav Vochozka družstva FBC Vokurky na 2 minuty za sekání
30:01 GÓL Prague Tigers C! 6:2
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #27 Tomáš Táborský, asistoval #48 Jakub Wágner (6:2)
28:19 GÓL Prague Tigers C! 5:2
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #48 Jakub Wágner, asistoval #11 David Raffay (5:2)
27:00 GÓL Prague Tigers C! 4:2
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #15 Zbyněk Prokšan, asistoval #90 Tomáš František Kašpar (4:2)
26:59 Gólu hráče s číslem 15 domácího týmu předcházela neskutečná přihrávka, která by snesla parametry souběžně pořádaného světového šampionátu.
26:49 GÓL FBC Vokurky! 3:2
Branku družstva FBC Vokurky vstřelil #12 Tomáš Bartoš bez asistence (3:2)
26:15 FBC Vokurky působí na začátku třetí třetiny svěžejším dojmem a zatím diktuje tempo.
25:05 Poměrně rychle se hostující tým dostal do úniku 2 na 1. Domácí golman však reflexivním zákrokem zneškodnil velkou šanci.
24:01 Třetí třetina začíná a celá hala je plná očekávání co přinese.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:48 GÓL Prague Tigers C! 3:1
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #11 David Raffay, asistoval #8 Štěpán Mach (3:1)
22:04 GÓL Prague Tigers C! 2:1
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #15 Zbyněk Prokšan, asistoval #27 Tomáš Táborský (2:1)
21:10 Ve ve vlastním oslabení FBC Vokurky působí nebojácným dojmem a hrozí z protiútoků. Střela šla jen těsně mimo.
19:49 Vyloučen hráč #14 Drahoslav Vochozka družstva FBC Vokurky na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:30 Libra Marek krásnou protaženou střelou rozezněl tyč domácí branky.
14:56 Přesilovka končí bez proměnění.
13:30 Přesilovka se zatím odehrává dle plánu domácích.
12:56 Vyloučen hráč #8 Petr Pomajbík družstva FBC Vokurky na 2 minuty za sekání
12:40 GÓL Prague Tigers C! 1:1
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #48 Jakub Wágner z trestného střílení (1:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:56 V závěru první třetiny Jakub Wagner zkoušel efektivní lob přes půl hřiště, ale ten se pro štěňátka nepotkal s kýženým efektem gólu.
11:20 GÓL FBC Vokurky! 0:1
Branku družstva FBC Vokurky vstřelil #14 Drahoslav Vochozka, asistoval #26 Ondřej Špulka (0:1)
10:56 Hezké sobotní ráno, díky technickým problémům se ozýváme až v 10. minutě utkání. Právě se nacházíme u standartní situace ale David zvaný Rafan neproměnil